تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 11 از 11

نام تاپيک: مشاوره برای خرید پاور

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام دوستان عزیز ، کاربر جدید هستم و خیلی خوشحالم در این فروم ثبت نام کردم

لطفا در مورد خرید یک پاور خوب و با دوام ، من رو راهنمایی کنید، قبل از هر چیز یک موضوعی رو خدمتون عرض کنم تا شما به درستی یک برند خوب و با دوام و دارای گارنتی معتبر رو معرفی کنید

دوستان متاسفانه گرینی که در ایران تولید میشه افتضاحه به خدا به مفت هم نمی ارزه و قابل مقایسه با گرین اصل و خارجی نیست ! متاسفانه از وقتی پاورهای گرینی که داخل کشور موجوده در ایران تولید میشه و محصولات اورجینال گرین رو وارد ایران نمی کنن ، کیفیت و طول عمر این پاور به شدت پایین اومده ! حتی 1 در صد هم قدرت و کیفیت گرین خارجی رو نداره ، من یک گرین اصل داشتم و به مدت 9 سال بدون کوچکترین ضعف و خرابی و با کارکرد بسیار زیاد برای من کار کرد . اما در عوض گرین ایرانی رو گرفتم و زیر یکسال برام دوام نیاورد ! من تا الان در مدت بسیار کوتاهی ، مجبور شدم 2 بار از گارانتی گرین استفاده کنم و در طول این مدت کوتاه این سومین گرین ایرانی هست که روی دستگاه من نصب میشه ! با اونکه سیستمم کاملا سالمه و چندین بار تست کامل کردم اما این پاور اصلا طاقت کارکرد زیاد رو نداره ، من به نمایندگی گرین ایران اعتراض کردم و اونا به من گفتن برای اینکه تولید رو افزایش بدیم ، آپشن های کیفیت رو پایین آوردیم اما در عوض بدون دردسر گارانتی و خدمات پس از فروش خوبی داریم . خازن هایی که در گرین ساخت ایران بکار گرفته شده ، بسیار ضعیف و بی کیفیته . گرین تولیدی ایران ، صدای اعتراض خیلی ها رو در آورد

لطفا یک پاوری رو به من معرفی کنید که خوب و با دوام باشه و دارای گارانتی معتبر ، نه مثل گرین تولید شده در ایران که کیفیت اصلی رو نداره و فقط به گارانتی خوش مینازه !
    سلام دوست عزیز
    من دو عدد 650ocpt از برند گرین دارم ، 6 ماهه 24 ساعته دارن کار می کنن من مشکلی ازشون ندیدم خداروشکر ، بالای 10 سال هم گارانتی دارن و خازن ها هم ژاپنی هست ، و اینکه ما گرین خارجی نداریم ، شرکت هایی مثل هایپاور و cwt اونها رو تولید می کنند
    از مدل های قدیمی هم 785b رو دارم
    پاور هایی که دوستمون معرفی کردن خوبه و سری ocpt گرین هم میتونید تهیه کنید ، اگه با قیمت کمتر خواستید می تونید سری hp+ رو تهیه کنید

2. این کاربر از abc.abc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •