تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: هنگ کردن لپ تاپ ویندوز 7

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

13 هنگ کردن لپ تاپ ویندوز 7

سلام. چند روزیه که لپ تاپ من برند acer با ویندوز 7 به طور عجیبی هنگ میکنه. وقتی لپ تاپ رو روشن میکنم کلی صفحه عجیب و غریب به طور خودکار باز میشه که یکی از اونها powershell ـه ، توی اینترنت خوندم که نرم افزار مهمیه و جرئت نکردم حذفش کنم. بعد هم اینکه آیکون بعضی از نرم افزار هام تار شده یعنی آیکونشون بی کیفیت شده مثل عکسهای قدیمی،که البته این مشکل اصلی من نیست اما اینهم مطمعنم بی ربط به موضوع هنگی سیستمم نیست. بعد از این ، لپ تاپ من بعضی نرم افزار ها رو خیلی دیر اجرا میکنه و آخر هم ارور not responding میده. وقتی میخوام لپ تاپ رو خاموش کنم ، میگه که نرم افزارهایی در background باز هستند ، قبل از شات داون کردن اونها رو ببندین درحالی که هیچ نرم افزاری باز نیست! من هم مجبورم روی force shutdown بزنم. وقتی هم که داره شات داون میکنه بیتر از 10 دقیقه طول میکشه که صفحش خاموش شه!
    واقعا منو کلافه کرده و نمیدونم چکار کنم؟ ضمنا لپ تاپ 64 بیت و رمش هم 4 گیگه.
    در آخر هم بگم که مطمعنم لپ تاپ ویروسی نیست ، درایو های لپ تاپ هم خیلی پر نیستن.
    ممنون میشم مشکلم رو حل کنید.
    Last edited by kianghiassi; 19-12-2017 at 15:45.

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

مطمعنی لپ تاپت ویروسی نیستو صفحه کاماند پاور شیل و ی سری پنجره های دیگه دیگه خود به خود باز میشن عجب! این مطمعنم رو نمیدونم از کجا میگی. ب هر حال چون مطمعنی امیدوارم حل بشه مشکلت :-)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

احتمالا ویندوزت ویروس گرفته پیشنهاد می کنم آنتی ویروس avast نسخه رایگان رو نصب کنی تا ببینم حل میشه مشکلت یا نه

اگر خواستی این آنتی ویروس رو نصب کنی حتما از سایت سازنده بگیر نسخه فارسی هم داره سایت های دیگه نسخه pro هستند به درد نمیخورن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

احتمالا ویندوزت ویروس گرفته پیشنهاد می کنم آنتی ویروس avast نسخه رایگان رو نصب کنی تا ببینم حل میشه مشکلت یا نه

اگر خواستی این آنتی ویروس رو نصب کنی حتما از سایت سازنده بگیر نسخه فارسی هم داره سایت های دیگه نسخه pro هستند به درد نمیخورن

اگه نباشه جاش خالی می مونه pa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام. چند روزیه که لپ تاپ من برند acer با ویندوز 7 به طور عجیبی هنگ میکنه. وقتی لپ تاپ رو روشن میکنم کلی صفحه عجیب و غریب به طور خودکار باز میشه که یکی از اونها powershell ـه ، توی اینترنت خوندم که نرم افزار مهمیه و جرئت نکردم حذفش کنم. بعد هم اینکه آیکون بعضی از نرم افزار هام تار شده یعنی آیکونشون بی کیفیت شده مثل عکسهای قدیمی،که البته این مشکل اصلی من نیست اما اینهم مطمعنم بی ربط به موضوع هنگی سیستمم نیست. بعد از این ، لپ تاپ من بعضی نرم افزار ها رو خیلی دیر اجرا میکنه و آخر هم ارور not responding میده. وقتی میخوام لپ تاپ رو خاموش کنم ، میگه که نرم افزارهایی در background باز هستند ، قبل از شات داون کردن اونها رو ببندین درحالی که هیچ نرم افزاری باز نیست! من هم مجبورم روی force shutdown بزنم. وقتی هم که داره شات داون میکنه بیتر از 10 دقیقه طول میکشه که صفحش خاموش شه!
    واقعا منو کلافه کرده و نمیدونم چکار کنم؟ ضمنا لپ تاپ 64 بیت و رمش هم 4 گیگه.
    در آخر هم بگم که مطمعنم لپ تاپ ویروسی نیست ، درایو های لپ تاپ هم خیلی پر نیستن.
    ممنون میشم مشکلم رو حل کنید.
    سلام-توصیه میشه ویندوزتون رو عوض کنید-پس از نصب ویندوز جدید بدون باز کردن هیچ درایوی و از طریق فلشی که مطمعنین ویروسی نیست یا از طریق اینترنت یک انتی ویروس مطمعن دانلود،نصب ، (((آپدیت))) و بلافاصله اسکن کنید.
    انتی ویروس رو با توجه به مشخصات سخت افزاری سیتمتون انتخاب کنید
    اگه اطمینان دارید که ویندوز ویروسی نیست ، نرم افزار پاکسازی wise care رو نصب کنید تا مشکلات رجستری ترمیم و فایلهای قدیمی سیستم پاک بشن.
    در بخش RUN ، عبارت : msconfig رو بنویسید و در بخش startup موارد غیر ضروری (دقت کنین که درایور ها و انتی ویروس نباشه) رو غیر فعال کنین
    Last edited by pa13; 23-12-2017 at 13:59.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •