تبلیغات :
تبلت لنوو
فروشگاه کیف و گارد موبایل
تعمیر هارد
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
دستگاه جوجه کشی
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: هم خوانی گرافیک و مادر بورد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض هم خوانی گرافیک و مادر بورد

با سلام و خسته نباشید فراوان خدمت دوستان عزیز من میخواستم کارت گرافیک GTX 660 یا GTX 750 بخرم که رمشون DDR5 هست رم مادر بورد من DDR3 فک نکنم البته ربطی به هم داشته باشن چون این رم گرافیکه اینم مدل مادر بوردمه TP67XE VER 5.2
    مدل biostar هستش ایا من این گرافیکو بخرم میتونم رو این مادر بورد نصبش کنم بدون مشکل؟ فرض کنیم پاور هم ساپورت میکنه pci x16 هم ساپورت میکنه

در آغاز فعالیت OldOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید فراوان خدمت دوستان عزیز من میخواستم کارت گرافیک GTX 660 یا GTX 750 بخرم که رمشون DDR5 هست رم مادر بورد من DDR3 فک نکنم البته ربطی به هم داشته باشن چون این رم گرافیکه اینم مدل مادر بوردمه TP67XE VER 5.2
    مدل biostar هستش ایا من این گرافیکو بخرم میتونم رو این مادر بورد نصبش کنم بدون مشکل؟ فرض کنیم پاور هم ساپورت میکنه pci x16 هم ساپورت میکنه
    سلام دوست عزیزمشکلی نیست ساپورت میکنه ولی باید یه پردازنده همسطح با کارت گرافیک داشته باشین تا گلوگاه نشه و بتونین حداکثر استفاده رو ببرین از کارت گرافیک (البته به کاربردتون از سیستم هم بستگی داره)

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )
همچنین با داشتن اکانت گوگل ( جی میل ) میتوانید از لینک بالای سایت استفاده کنید و سریعا در سایت وارد شوید

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •