تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: ایجاد دو دسکتاپ در ویندوز 7

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض ایجاد دو دسکتاپ در ویندوز 7

سلام دوستان وقت بخیر

یک سوالی داشتم که ممنون میشم کمک کنید . متاسفانه افراد حاضر در بازار کامپیوتر و فروشنده ها فاقد اطلاعات کافی در این زمینه بودن و قطع به یقین نتونستن نظر بدن در این مورد

من در محل کارم یک کیس hp دارم که خروجی گرافیگ اون آنبرد هست و vga . دو تا مانیتور دارم و میخوام دو دسکتاپ همزمان داشته باشم و خوشبختانه ویندوز 7 این مورد رو به خوبی ساپورت می کنه

من باید چه قطعه سخت افزاری اضافه کنم تا بتونم دوتا خروجی نمایشگر داشته باشم ؟

یک عده نظرشون این بود اسپلیتر vga بگیرم اما خوب نوشته های روی کارتن و یکم اطلاعات در موردش خوندم و از صحبت چند تا فروشنده فهمیدم که این روشش نیست و اسپیلیتر میاد یک خروجی رو در چند نمایشگر نشون میده که این بدرد من نمیخوره ( هنوز نخریدم و تست نکردم )

یک عده گفتن کابل یک به دو vga بگیر . اما اینم گرفتم و تست کردم باز خروجی هر دوتا مانیتور یک تصویر بود

و بقیه نظرشون این بود باید کارت گرافیکت این امکان رو داشته باشه و دوتا خروجی داشته باشه . حالا یکی vga باشه یکی hdmi مشکلی نیست و می تونی کابل تبدیل hdmi به vga بگیری

ممنون میشم دوستان فروم پی سی ورلد که من میدونم متخصص های زیادی بینشون هست در این زمینه منو راهنمایی کنند

اگر لازم هست عکس از پشت کیس قرار بدم

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamlider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

شما اول باید مدل مادربردتون رو ذکر میکردید تا بررسی بشه ( و اینکه همه کارت گرافیک های آنبرد این قابلیت رو ندارد)

شما وقتی کابل یک به دو وی جی ای رو وصل میکنی تو قسمت زیر مانیتور ها رو تفکیک میکنه؟ اگه که نه ساپورت نمیکنه(این رو هم بگم معمولا از پورت dvi برای 2 خروجی vga استفاده میکنند و نیمدونم این کاری که شما کردید تا چه اندازه عملیه)

بهترین کار اینه یک کارت گرافیک بخرید با 2 خروجی dvi و vga (بر اساس نوع مانتیور) که این طور که مشخصه کار شما سنگین نیست میتونید با 40-50 تومن هم تهیه کنید.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

Crystal Desktop

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

این نرم افزار رو دیدم الان . این به صورت مجازی دسکتاپ میده ولی من میخوام دسکتاپ های جدا روی دو مانیتور داشته باشم . این نرم افزار میتونه در این زمینه کمک کنه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

شما اول باید مدل مادربردتون رو ذکر میکردید تا بررسی بشه ( و اینکه همه کارت گرافیک های آنبرد این قابلیت رو ندارد)

شما وقتی کابل یک به دو وی جی ای رو وصل میکنی تو قسمت زیر مانیتور ها رو تفکیک میکنه؟ اگه که نه ساپورت نمیکنه(این رو هم بگم معمولا از پورت dvi برای 2 خروجی vga استفاده میکنند و نیمدونم این کاری که شما کردید تا چه اندازه عملیه)

بهترین کار اینه یک کارت گرافیک بخرید با 2 خروجی dvi و vga (بر اساس نوع مانتیور) که این طور که مشخصه کار شما سنگین نیست میتونید با 40-50 تومن هم تهیه کنید.

وقتی وصل می کنم این کابل رو دو مانیتور پشتیبانی نمیشه

کار من کاملا معمولی هست و استفاده ای از گرافیگ ندارم چه مدل گرافیکی رو پیشنهاد می کنید که هم مقرون به صرف باشه و هم کار منو راه بندازه . مهم اینه که مانیتورهای من فقط پورت vga دارند در ورودی

در نتیجه فکر میکنم در نهایت یا باید تبدیل hdmi به vga بگیرم یا تبدیل dvi به vga ؟

پروفشنال hassanshaikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

کارت گرافیکتون باید دو تا خروجی تصویر داشته باشه میتونید یه گرافیک ارزون دست دوم بخرید

7. این کاربر از hassanshaikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من همین الان اینکار رو با ویندوز 8.1 روی یکی از کامپیوتر هام دارم انجام میدم .
    دوتا مانیتور کنار هم که دسکتاپ رو بزرگ کرده و یک پنجره باز رو از این یکی به اون یکی میشه جابجا کرد.
    یا در زمان گیم میشه با یکی بازی کرد اما همزمان برنامه های باز روی دسکتاپ رو روی اون یکی مانیتور مشاهده کرد .
    بیشتر از دو مانتیور نیز امکان پذیر هست . هر خروجی کارت گرافیک باید به یک مانیتور متصل بشه و سپس بصورت نرم افزاری تنظیمات مورد نیاز انجام بشه.
    کارت گرافیک آنبرد که قادر به چنین کاری نیست ، اما معمولا کارت گرافیک های گیم به خوبی از پس چنین کارهایی بر میان
    اما اگه با کامپیوتر کار بازی یا طراحی سه بعدی و غیره انجام نمیدین که قدرت کارت گرافیک لازم داشته باشه ، به قول دوستان میتونید از یک کارت گرافیک ارزان قیمت با دوخروجی تصویر نیز استفاده کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •