تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: چند روز بعد از تیغ زدن صورت و رشد موها جوشهای ریز قرمز با خارش خفیف زیر گلوم ظاهر میشه!؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

14 چند روز بعد از تیغ زدن صورت و رشد موها جوشهای ریز قرمز با خارش خفیف زیر گلوم ظاهر میشه!؟

سلام

من الان نزدیک به 24-25 سال هست صورتم رو با تیغ اصلاح می کنم و این مشکل را تا بحال نداشتم. پاییز و زمستان سال قبل این مشکل برام شروع شد و بعد که هوا بهتر شد خیلی کمتر و بعضی وقتها اصلا ناپدید شد. الان که دوباره هوا سرد شده این مشکل رو دارم. صورتم رو با تیغ می زنم و بعد از 3-4 روز که موهای ریز صورت رشد می کنند و باید دوباره با تیغ اصلاح کنم جوشهای ریزی در زیر گلو و گردن ظاهر می شن و یک خارش بسیار خفیف و سوزن سوزن حس میشه که یک کمی کلافه کننده است و حس می کنم نوک تیز موها داره میره تو پوست ولی اینطور نیست. پارسال رفتم دکتر متخصص پوست و دقیق متوجه نشد چیه و یک صابون و چند تا قرص و آمپول داد که فقط مسکن بود که یه کم بهتر شد و تیغ رو گذاشتم کنار و بعد هم برای چند ماه صورتم رو با ماشین اصلاح می کردم که خوب جای تیغ رو نمی گرفت و بعد از این مدت دوباره فکر کردم برگردم به تیغ زدن که انگار دوباره مشکل شروع شده. نمی دونم چیه و برام عجیبه! اگر با ماشین اصلاح کنم این مشکل رو ندارم ولی با تیغ این مسئله هست و تو سرما تشدید میشه.

من به سرمای زمستون شک دارم. شاید مربوط به خشکی پوست باشه؛ اما چرا فقط تو صورت و اونم زیر گلو و گردن و یه کمی در طرفین صورت. بعضی مواقع که شدید بشه و بخارونم رنگ پوستم قرمز میشه. آیا با مصرف کرم مرطوب کننده مشکلم حل میشه؟ اگر فکر می کنید کرم مرطوب کننده مصرف کنم چه کرم مرطوب کننده ای پیشنهاد می کنید؟ اگر هم فکر می کنید مشکل چیز دیگه ای هست بفرمائید چی می تونه باشه.

ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

کلا با تیغ نزن . تیغ پوست صورت رو خراب میکنه . من بهت پیشنهاد میکنم بری سراغ ریش تراش های سری لمدش پاناسونیک که بخوبی جای تیغ رو میگیره البته بشرطی که بطور مداوم استفاده کنی و پوست و موهای صورتت به ریش تراش عادت کنه . همینطور باید حداکثر روز درمیون هم اصلاح کنی

3. این کاربر از bas ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •