تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: ارور مکانیک پرینتر اپسون ۱۴۱۰ و صدا دادن تسمه کرییج

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض ارور مکانیک پرینتر اپسون ۱۴۱۰ و صدا دادن تسمه کرییج

سلام دوستان یه پرینتر ۱۴۱۰ اپسون دارم که تسمه کرییجش موقع حرکت هد بشدت صدا میده و گاهی ارور مکانیک میده هدش رو باز کردم و تسمه رو چک کردم ظاهراً مشکلی نداره اما دوباره که بستمش همون مشکل باقی بود اول فکر میکردم هد موقع حرکت گیر می‌کنه اما از اونم نبود فقط هد خیلی سفت شده و به سختی روی شفت حرکت می‌کنه اگر کسی می‌تونه راهنماییم کنه ممنون میشم

داره خودمونی میشه vaheava's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    با اینکه خیلی وقته از تاریخ سوالتون میگذره ولی جواب سوالتونو میگم شاید به درد بعضی دوستان دیگه هم خورد.
    تجربه من میگه به احتمال خیلی زیاد این صدا که از تسمه میاد برای همون علتی هستش که خودتون فرمودید یعنی سفت بودن کرییج. سفت شدن کرییج هم دلیلش از تموم شدن گریس روی میله کرییج هستش. حتما باید یک گریس نسوز بخرید و خوب میله رو گریس کاری کنید هر چن وقت یکبار . در مواقعی که گریس دم دست نیست میتونید به طور موقت و کار را انداز مقداری روغن مایع بزنید .
    سفت شدن کرییج باعث مشکلات زیادی در پرینتر میشه که فقط یکیش صدا دادنه. از جمله بشدت داغ شدن موتور سی آر (که تسمه رو به حرکت در میاره)، که وقتی داغ بشه باعث میشه پرینتر کند بشه و 2 تا 3 برابر زمان معمولی پرینت طول بکشه. و احتمال سوختن موتور هم هست.
    پس حتما میله نگهدارنده کرییج رو گریس کاری کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •