تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: سئوال در مورد ویروس NESHTA.A

کـاربـر بـاسـابـقـه am_merman01's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    یه جایی گوشه دهکده جهانی تو یه کانکشن دایال آپ

14 سئوال در مورد ویروس NESHTA.A

سلام خدمت دوستان عزیز
    چند وقت بود که بعضی از بخش های ویندوزم از کار افتاده بود ، حتی امکان نصب بعضی از نرم افزار ها رو بهم نمیداد تا اینکه بعد از کلی بدبختی متوجه شدم که ویروسی به نام NESHTA.A روی سیستمم هستش و مشکل اصلی اینه که روی یک سری از فایل های مهم روی هارد اکسترنالم نشسته ، فایل های مربوط به درایور های لپ تاپم و همچینی فایل های نصب برنامه آفیس و چند برنامه دیگه.
    حالا سئوالی که برام مطرحه اینه که اگه این فایل ها رو اسکن و کلین کنم بعد از اون بدون مشکل کار میکنن یا باید همه رو پاک کنم و از اول دانلودشون کنم. ؟
    البته حجمشون کم نیست و دانلود مجدد خیلی برام سخت میشه ولی اگه راه دیگه ای نباشه مجبورم.

اگه کسی اطلاعاتی در مورد این ویروس تاثیرات اون داره ممنون میشم به منم کمک کنه

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام ب خاطر اینکه این ویروس کد مخرب وارد میکنه تو فایل های شما و فایلهات از بین میبره انتی ویروس ها عموما نمیتونن کمک کننن تو این موضوع(_چون ضعیف هستن تو دیس اینفکت کردن). یه انتی ویروس باید باشه ک بتونه فایل هاتم disinfect کنه و خوب باشه تو این داستان!من نمیدونم شما با چی اسکن کردی ولی به احتمال زیاد فایلت رو پاک میکنه اون اسکنری ک میگه شناسایی کرده این رو!اگه کلین بزنی پاک میشه!

شما الان سه راه حل داری:
    1-راه حل سادش اینه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دکتر وب cure it نصب کنی و داخل سیف مود اجراش کنی و اسکن رو انجام بدی. قابلیت این رو داره ک فایلهات درس کنه!بلکه من دیدم بعضا میتونه فایلهایی ک با باجگیر هم انکریپت رو درس کنه!

2-انتی ویروس کسپر اسکای نصب کنی رو کامپیوترت بعد یه اسکن کنی با انتی ویروس! البته من کسپراسکای ندارم نمیدونم این گزینه دیس اینفکت کردن از قبل فعال هست یا نه باید خودت ببینی پیداش کنی

3-اگه هیچ کدوم اینا کار نکرد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینو باید دانلود کنی بریزی رو فلش از طریق بوت ویندوزت اسکن کنی.
    Last edited by sunshineboy; 12-12-2017 at 16:06.

3. 2 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام. با کسپراسکای بزنی پاک میشه دوست عزیز. من اینو تست کردم

5. این کاربر از MoeinKing بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •