تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشکل ارور اThe directory name is invalid

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض مشکل اررور The directory name is invalid

با عرض سلام و خسته نباشید

متاسفانه یه مشکلی ، یعنی مشکل که چه عرض کنم یه فاجعه ، یه عذاب.... واسم پیش اومده که خواب رو ازم گرفته...

من یه هارد اکسترنال 1 T سیلیکون پاور دارم ، دیشب وصلش کردم به تلویزیون LG که یه فیلم از توش نگاه کنم...

اولش بالا نیاورد واسه همین کابل رو کشیدم و دوباره زدم بعدش دیدم تلویزیون هنگ کرد دوباره کابل رو کشیدم و زدم ، دفعه ی سوم بالا اورد اما هیچی توش نبود و خالی بود!!!!!!!!!!!!!

کابل هارد رو کشیدم و اوردم زدم به لب تاب دیدم این اررور رو داد : The directory name is invalid

اینم عکسش :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یکی 2 بار کابل رو کشیدم دیدم نه فایده ای نداره و همین اررور رو میده.... روی درایو دیسکش properties رو زدم و در کمال تعجب اینو دیدم که انگار کل دنیا روی سرم خراب شد

کد:

بعد اومدم توی disk management و دیدم حافظه ی هاردم رو نشون میده و اما کل هارد رو خالی نشون میده و free رو زده 931.51 گیگ ..... :

کد:
    الان دقیقا چه اتفاقی واسه هارد و اطلاعاتم افتاده؟

ازتون خواهش میکنم که اگه کسی راهی بلده که این مشکل رو درست کنم و حل کنم راهنماییم کنه....

بخدا کل زندگی و اطلاعاتم داخله این هارده ..... حاصل زحمت و رنج 14 سال بدبختی و کار و .... همه چیزم توی این هارده...

اگر اتفاقی واسه این اطلاعاتم بیفته نابووود میشم....لطفا کمک کنید...

خیلی ممنونم و سپاسگزارم
    Last edited by kampii; 26-01-2017 at 16:17.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

اگه امکانش عکس بفرستید ببینیم چجوریه
    وقتی هارد و به سیستم وصل میکنید درایو خالی میاد بالا یا چیزی نشون نمیده؟؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام .

بخدا کل زندگی و اطلاعاتم داخله این هارده ..... حاصل زحمت و رنج 14 سال بدبختی و کار و .... همه چیزم توی این هارده
    نکته مهم اول ؛ حتماً از اطلاعات مهم روی هارد دیسک دیگه کپی داشته باشید .

من یه هارد اکسترنال 1 T سیلیکون پاور دارم ، دیشب وصلش کردم به تلویزیون LG که یه فیلم از توش نگاه کنم...
    نکته مهم دوم ؛ هارد دیسکی که حاوی اطلاعات مهم هست رو برای کارهای متفرقه مثلاً فیلم دیدن استفاده نکنید . هارد دیسکهایی که اطلاعات مهم دارند باید در جای امن نگهداری بشوند .

اولش بالا نیاورد واسه همین کابل رو کشیدم و دوباره زدم بعدش دیدم تلویزیون هنگ کرد دوباره کابل رو کشیدم و زدم ، دفعه ی سوم بالا اورد اما هیچی توش نبود و خالی بود!!!!!!!!!!!!!
    نکته مهم سوم ؛ هیچوقت کابل USB رو بدون Safely remove کردن نکشید . در مورد TV ؛ برای اطمینان میتونید اول TV رو خاموش کنید .

کابل هارد رو کشیدم و اوردم زدم به لب تاب دیدم این اررور رو داد : The directory name is invalid

بعد اومدم توی disk management و دیدم حافظه ی هاردم رو نشون میده و اما کل هارد رو خالی نشون میده و free رو زده 931.51 گیگ ..... :
    از Disk management یه عکس اینجا بذارید تا مطمئن بشیم ، چون دقیقاً مشخص نیست پارتیشنها حذف شده یا اینکه پارتیشن هست ولی اطلاعات دیده نمیشه (حدس من اینه که پارتیشن هست ولی اطلاعات دیده نمیشه) .

برای گذاشتن عکس هم از روشی که در پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفته شده استفاده کنید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

انگاری پلاگین سایت کلا به کپی و پیست حساسه....باید دستی لینک عکسا رو توی کد وارد میکردم ، paste که میکردم قبول نمیکرد...

توی پست اولم کپی عکسا ها رو پیوست کردم لطفا نگاه کنید

مچکرم

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

انگاری پلاگین سایت کلا به کپی و پیست حساسه....باید دستی لینک عکسا رو توی کد وارد میکردم ، paste که میکردم قبول نمیکرد...

توی پست اولم کپی عکسا ها رو پیوست کردم لطفا نگاه کنید

مچکرم
    پارتیشن مورد نظر فایل سیستم نداره و در واقع RAW شده . در تاپیک زیر نحوه بازیابی اطلاعات از اینجور درایوها بطور کامل توضیح داده شده .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی توصیه میکنم از روشی که در پست دوم گفته شده استفاده کنید یعنی با استفاده از نرم افزار EaseUS Data Recovery Wizard Professional و یا MiniTool Power Data Recovery درایو رو اسکن کنید و اطلاعات مورد نظر رو در صورتیکه پیدا کرد انتخاب و در فضای دیگه ذخیره کنید . حتماً از آخرین ورژن نرم افزار استفاده کنید و مطمئن بشید که نرم افزارهای نصب شده در حالت Trial (یا دوره تست آزمایشی) نباشه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

الان یعنی کل اطلاعات من پاک شده ؟؟؟؟؟

یعنی هیچ راهی به جز ریکاوری نداره ؟؟؟

چون آخه 700 گیگ اطلاعات و کل زندگیم توی اون هارد بوده و فک نکنم با این برنامه ها ریکاوری بشه و اگر هم بشه به صورت کامل ریکاوری نمیکنه و اطلاعات ناقصه و یا بعضی چیزا رو اصلا نمیاره....

از طرفی هم چون قبلا تجربه ی ریکاوری داشتم ، یه شرکتی که متخصص ریکاوری بود ، اونا گفتند که توی اینجور مواقع اصلا به هیچ وجه هیچکاری نکنید و از این برنامه ها استفاده نکنید.

چون هر بار که از این برنامه ها استفاده میشه درصد برگشتن و ریکاوری میاد پایین تر....

و فقط توی این مواقع باید هارد رو ببرید شرکت تا با دستگاه های مخصوص ریکاوری و گران قیمت اقدام به ریکاوری بشه که امکان برگشت اطلاعات هم خیلی بیشتر و بالاتر از ریکاوری با برنامه های عادی و معمولیه......

واسه همین میخوام ببینم اگه اطلاعاتم حذف شده و اگه هیچ راه دیگه ای جز ریکاوری برای برگشتن اطلاعاتم نیست حداقل خودم با این برنامه های ساده اقدام به ریکاوری نکنم که قوز بالا قوز بشه....

و مستقیم ببرم پیش متخصص هایی که کارشون ریکاوریه و با دستگاه اقدام به ریکاوری کنند که حداقل اطلاعاتم دوباره صحیح و سالم برگرده....

نظر شما چیه؟ به نظرتون چیکار کنم؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الان یعنی کل اطلاعات من پاک شده ؟؟؟؟؟

یعنی هیچ راهی به جز ریکاوری نداره ؟؟؟

چون آخه 700 گیگ اطلاعات و کل زندگیم توی اون هارد بوده و فک نکنم با این برنامه ها ریکاوری بشه و اگر هم بشه به صورت کامل ریکاوری نمیکنه و اطلاعات ناقصه و یا بعضی چیزا رو اصلا نمیاره....

از طرفی هم چون قبلا تجربه ی ریکاوری داشتم ، یه شرکتی که متخصص ریکاوری بود ، اونا گفتند که توی اینجور مواقع اصلا به هیچ وجه هیچکاری نکنید و از این برنامه ها استفاده نکنید.

چون هر بار که از این برنامه ها استفاده میشه درصد برگشتن و ریکاوری میاد پایین تر....

و فقط توی این مواقع باید هارد رو ببرید شرکت تا با دستگاه های مخصوص ریکاوری و گران قیمت اقدام به ریکاوری بشه که امکان برگشت اطلاعات هم خیلی بیشتر و بالاتر از ریکاوری با برنامه های عادی و معمولیه......

واسه همین میخوام ببینم اگه اطلاعاتم حذف شده و اگه هیچ راه دیگه ای جز ریکاوری برای برگشتن اطلاعاتم نیست حداقل خودم با این برنامه های ساده اقدام به ریکاوری نکنم که قوز بالا قوز بشه....

و مستقیم ببرم پیش متخصص هایی که کارشون ریکاوریه و با دستگاه اقدام به ریکاوری کنند که حداقل اطلاعاتم دوباره صحیح و سالم برگرده....

نظر شما چیه؟ به نظرتون چیکار کنم؟
    روشی که در پست دوم معرفی کردم چیزی روی درایو write نمیکنه و تغییراتی ایجاد نمیکنه . فقط scan میکنه (فقط خواندن) و اگر چیزی پیدا کرد شما انتخابش میکنید و روی فضای دیگه مثلاً هارد اکسترنال دوم ذخیره میکنه .

اگر چیزی پیدا نکرد یا اطلاعات بازیابی شده خراب بود میتونید بفرستید مراکز تخصصی ولی باید هزینه نسبتاً بالایی پرداخت کنید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام من میخوام تو فتوشاپ یه سیو از وب بگیرم ولی اررو the directory name is invalid میده. نمیدونم چیکار کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •