تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 13 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 124

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2017-2018 | مرحله شانزده تیم

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گل مساوی رئال در دقیقه 44 یه کار تیمی فوق العاده بود! کمک داور آفساید کروس رو نگرفت و داور هم پنالتی گرفت. با دستور ندادن به تکرار پنالتی که خلاف قوانین بود هم کارشونو تموم کردن

کارگردان مادرید کاملا خودجوش آفساید رو نشون نداد و فقط از دوربین موبایل تماشاچی هایی که روبرو نشستن میشه آفساید رو دید. نت تصاویرش هست

2. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

واقعا این ژاوی نابغه هست ...
    چیزی رو میگه که باید گفته شه ( حرف حق ) ...
    منطقی و درست و بجای خودش ...
    در مورد رئال که راست میگه سبک بازیشون normal football هست و نه بیشتر ...
    یه بازی معمولی بدون هیچ سبک خاصی,, چرا چرا : سبک اتوبوسی حالا یخورده بهتر و شاید پیشرفته تر اونم بخاطر بازیکنای بهتری که تو برخی پستاش بازی میکنن.

کریستیانو هم واقعا هیچ کاری نکرد همون که ژاوی کبیر گفت : یه پنالتی و یه گل شانسی

رونالدو(ثانی) پناه آورده به جلوی دروازه و اونجا چنبره زده که شاید یه پنالتی یی قضا و قدری چیزی بشه آقا دوباره مثلا من گل زدم .... تو فقط گل زدی همین مثل یه عروسک کوکی ... از این جهت که خیلی ها عروسک میدوننش و فقط بخاطر قیافه و سیکس پکش عاشقش و به فوتبالش کاری ندارند و چشمشون رو به حقایق بستن...

کریستیانو شاید قبلا یه حرکاتی میزد ولی الان تو این سن شایسته هیچ نوع کیفیتی نیست و نوع فوتبالش هم در سطح خوب هست و بازیکنان عالی و فوق عالی هم هستن و هم بودن

چرا از ژاوی متنفرن چون چیزی رو میگه که حقه و مورد قبول عام هست و برای زورگوها که بر هر طریقی میخوان حرفشون و به کرسی بشونن زهر کشنده و عذاب آور ... و متاسفانه هزاران بار تاسف همه چی هم دست ایناست ,,, سلطنت و دولت و تلویزیون و رسانه ها چرا چون پناه اوردن بهش برای بقا ...
    چون معمولین ...
    Last edited by Masoud-2014; 18-02-2018 at 18:03.

4. این کاربر از Masoud-2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کنایه های سرمربی PSG به داور بازی با رئال مادرید

اونای امری، سرمربی پاری سن ژرمن ابراز امیدواری کرد قضاوت بازی برگشت برابر رئال مادرید نیز مانند دیدار دور رفت باشد. امری معتقد است در دیدار رفت اتفاقات به سود رئال مادرید رقم خورده، پس در بازی برگشت هم باید شرایط به سود پاری سن ژرمن باشد.

اونای امری گفت: "اگر ما قوانین داوری را در برنابئو پذیرفتیم، امیدوارم در بازی برگشت نیز چنین داوری قضاوت مسابقه را بر عهده داشته باشد. من خوشحال خواهم شد اگر همان داور با استفاده از معیارهای مشابه برای ما تصمیم گیری کند.

من بازی لیون و ویارئال را تماشا کردم و قضاوت بسیار متعادل بود، پس من این داوری را با بازی خودمان مقایسه کردم و می خواهم در بازی خانگی ما نیز از همین معیارها استفاده شود.

ما تمام بازی های خانگی خود را در سال جاری برنده شده ایم، از جمله غلبه بر بایرن مونیخ با نتیجه 0-3 در ماه سپتامبر و پیروزی با 4 گل مقابل بارسلونا. پس من متقاعد شده ام که تیمم ارزش های خود را ثابت کرده و رئال مادرید را حذف خواهد کرد."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی

بالاک: منتظر بازی فردای چلسی و بارسلونا هستیم

لیونل مسی در لندن آماده بازی چلسی و بارسلونا

8. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی

بالاک: منتظر بازی فردای چلسی و بارسلونا هستیم

لیونل مسی در لندن آماده بازی چلسی و بارسلونا

ببینیم یکی دیگه از دزدی هایی که بارسا انجام داد هرچند مارکا بازی چلسی بارسا رو بزرگترین دزدی تاریخ فوتبال میدونه داور اون بازی هم اعتراف کرد جبران میشه امشب یا نه!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کونته: در مقابل تیمی فوق العاده و یکی از بهترین باشگاه های جهان بازی می کنیم

آنتونیو کونته معتقد است که بر روی کاغذ بارسلونا شانس بیشتری برای صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا دارد.

در یکی از جذابترین بازی های دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، چلسی میزبان بارسلونا خواهد بود. به گزارش وب سایت یوفا، آنتونیو کونته سرمربی چلسی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار گفت:

قطعاً ما در مورد یک مسابقه بزرگ صحبت می کنیم. بازی در مقابل یک تیم فوق العاده و یکی از بزرگترین باشگاه های جهان، چالش بزرگی برایمان خواهد بود. من فکر می کنم با این نوع بازی باید هیجان زده شویم. بازی ساده ای نخواهیم داشت و تکرار می کنم که در مقابل یک تیم فوق العاده با بازیکنان فوق العاده بازی خواهیم کرد. ما در مورد مسی، سوارز، اینیستا و کل تیم صحبت می کنیم. ما باید دقت زیادی کنیم و از سویی با جاه طلبی فوتبالمان را به نمایش گذاریم. ویژگی های بارسلونا را به خوبی می دانیم. آن ها علاقه مند هستند که مالکیت توپ را در اختیار داشته و بر بازی مسلط باشند. در هر بازی نیز موقعیت های زیاد گلزنی خلق می کنند. ما باید آماده باشیم تا با بازی بدون توپ آن ها را اذیت کنیم، فشرده بازی کنیم و تمرکزمان را در طول بازی از دست ندهیم. سپس در زمان گرفتن توپ، آنطور که می خواهیم بازی خواهیم کرد، همانطور که در تمرینات روی آن کار کرده ایم.

سرمربی ایتالیایی چلسی افزود:

تصور می کنم در شروع بازی دست کم گرفته شویم. بر روی کاغذ بارسلونا شانس بیشتری برای صعود به دور بعدی را دارد. به همین دلیل ما برای این چالش هیجان زده هستیم. این دو مسابقه برای شناختمان از سطح خود در این رقابت ها بسیار مهم خواهد بود. ما به خوبی برای این دیدار آماده ایم. قطعا آسان نخواهد بود، تکرار می کنم که در مقابل بارسلونا بازی می کنیم. آن ها در لیگ بزرگ، فصلی فوق العاده را سپری می کنند، در فینال جام حذفی اسپانیا هستند و پتانسیل کسب این جام را دارند، اما ما برای حضور در چنین دیداری هیجان زده هستیم، تا بتوانیم سطح فعلی خود و آنچه باید برای پیشرفت در آینده انجام دهیم را متوجه شویم.

آنتونیو کونته در خصوص لیونل مسی می گوید:

ما در مورد بهترین بازیکن جهان صحبت می کنیم. مسی توانایی حل مسائل را دارد و زمانی که شانس گلزنی وجود ندارد، موفق به ایجاد موقعیت می کند. ما در مورد یک بازیکن فوق العاده صحبت می کنم. مطمئناً ما باید توجه زیادی داشته باشیم، اما نه فقط در مورد مسی، بلکه سوارز نیز بازیکن فوق العاده ای است و کل تیم خطرناک هستند. ما هر کاری برای توقف بارسلونا و به طور اخص مسی، سوارز و اینیستا انجام خواهیم داد. ما باید به سختی کار کنیم. در طول بازی باید آمادگی هر نوع سختی داشته باشیم، اما این ایده را داریم که در هر لحظه توانایی خلق موقعیت گلزنی را داریم.

ادامه

11. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سه خبر اروپایی

جوانان بارسلونا با شکست جوانان پاری سن ژرمن به یک چهارم نهایی لیگ جوانان اروپا صعود کردند.

وضعیت چمن استمفورد بریج در تصاویر جالب نیست. خبرنگارا میگن در زمین گودال وجود داره و سطح آن هموار نیست.

در سه رویارویی اخیر بارسا و چلسی تیم برنده قهرمان چمپیونز لیگ شده. 2006 و 2009 بارسلونا، 2012 چلسی

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ترکیب تیم های بایرن مونیخ و بشیکتاش

ترکیب بایرن مونیخ

اولرایش، آلابا، بواتنگ، هوملس، کیمیش، مارتینز، ویدال، مولر، هامس، کومان، لواندوفسکی

ذخیره ها؛ اشتارکه، روبن، ریبری، سوله، تولیسو، رافینیا، واگنر

ترکیب بشیکتاش

فابریسیو، ادریانو، پپه، کوارشما، مدل، بابل، هاچینسون، ویدا، لاو، ارکین، تالیسکا

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

عجب بازی کرد چلسی !!
    7 تا موقعیت ( 2 تا تیر دروازه چپ و راست )
    چه شانسی داره بارسا !!!
    همین نیمه اول میتونست کونته نفس راحتی بکشه

البته هنوز ژیرود و موراتا موندن و کونته هنوز برگ برنده رو نکرده ؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

شانس صعود بارسا با تساوی 1-1 چقدر است؟

بارسلونا با نگاهی به تاریخ خود باید از کسب تساوی 1-1 در زمین چلسی خوشحال باشد.

بارسا بازی رفت یک هشتم نهایی در زمین چلسی را با تساوی 1-1 به پایان برد تا شانس صعودش نسبت به چلسی بیشتر شود.

سه هفته دیگر در نوکمپ بازی برگشت برگزار خواهد شد. پیش از این 13 بار بارسا بازی رفت یک رقابت حذفی اروپایی را در زمین حریف با تساوی 1-1 به اتمام برده بود و در 11 مورد توانسته به دور بعد صعود کند. در این زمینه تنها دو استثنا وجود دارد.

در فصل 93-92 و در یک هشتم نهایی جام باشگاه های اروپا، بارسا در زمین زسکا مسکو با تساوی 1-1 متوقف شد ولی در بازی برگشت در نوکمپ 2-3 باخت و حذف شد.

فصل 03-2002 نیز بارسا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در زمین یوونتوس به تساوی 1-1 رسید ولی در نوکمپ 1-2 باخت و از دو رقابت ها کنار رفت.

آیا چلسی خاطره زسکا و یووه را تکرار خواهد کرد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •