تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 13 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 124

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2017-2018 | مرحله شانزده تیم

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بازل 0-4 منچستر سیتی: صعود آبی ها در دیدار رفت

منچستر سیتی در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در خانه بازل به پیروزی 4-0 رسید تا صعودش به مرحله بعد را تا اندازه زیادی قطعی کند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یوونتوس 2-2 تاتنهام: بیانکونری روی لبه تیغ

یوونتوس در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل تاتنهام با تساوی 2-2 متوقف شد.

2. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لیگ قهرمانان اروپا

رئال مادرید - پاری سن ژرمن

ساعت 23:15 زنده از شبکه سه و سایت آنتن

پورتو - لیورپول

ساعت 23:15 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن

منبع: ورزش سه

4. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

استاد فرمودن ما از گذشته درس گرفتیم . برو قربونت ، شما اینکاره نیستی . برو پی همون 4 گانه داخلی وقت مارو هم تلف نکن ! تعویض قرن : مونیه به جای کاوانی
    نیمار جان چه خوب شد رفتی

6. 3 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

این فصل لیگ قهرمانان اروپا:

رونالدو 11 گل

همه ی تیم بارسلونا 9 گل

حالا با پائولینیو جمله بسازید

8. 2 کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام ...

واقعا این کریستیانو دیگه نمیتونه فک کنم ...
    گلاشو میبینین که ...
    --------------------------------------

واقعا بارسا و رئال تو یه سطح دیگه هستن و بقیه اروپا تو رده های پایین تر که اکثرا اون شخصیت و جنم رو ندارن و میترسن ...
    واقعا میترسن ...

اون بردهاشونم از روی برتری مطلق نیست

بخصوص وقتی جلو بارسا قرار میگیرن از روی درماندگی رو میارن به پارک دوبل اتوبوس!

شما ببینید پادشاه کنونی فوتبال اسپانیا رو ...

تو اسپانیا 3 تا 4 تا 5 تا 6 تا از بارسا میخورن بعد میرن تو اروپا با یکسری کم اعتماد بنفس بازی میکنند.

بنظر پادشاه اسپانیا پادشاه کل جهان هست ( البته از لحاظ فوتبالی) و بقیه تورنومنت های باشگاهی یک بازی کم عیار بنظر میاد ...

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

استاد فرمودن ما از گذشته درس گرفتیم . برو قربونت ، شما اینکاره نیستی . برو پی همون 4 گانه داخلی وقت مارو هم تلف نکن ! تعویض قرن : مونیه به جای کاوانی
    از تیمی که تاریخ تاسیسش ( 1970 ) هنوز به سن اسطوره های باشگاه های بزرگ اروپا نرسیده انتظار بیشتری داری ؟؟
    بوفون یه چند سال بزرگتر بود هم سن و سال همین psg بود
    نیمار جان چه خوب شد رفتی
    نمیدونم من اینجوری دیدم یا واقعا این شکلی بود
    ام باپه واقعا یه سر و گردن از نیمار بالاتره ( اغراق نباشه )
    تازه اگه بخواید سن ام باپه 19 هست رو حساب کنید واقعا جای پیشرفت بیشتری نسبت به نیمار داره
    این درحالی بود که نیمار بجز چند صحنه بقیه صحنه ها در حال تکروی بود ( و شایدم به ثمر رسوندن گل و مقایسه خودش با رونالدو همونطور که رسانه ها قبل بازی شروع کرده بودن )
    بیشتر به فکر خود نمایی و نمایش فردی هست تا تیمی !!! ( نمیدونم شاید من اشتباه میکنم )
    اگه جای نیمار بازیکن دیگه ای بود که همکاری تیمی بالاتری داشت شاید الان نتیجه کاملا به نفع پاریس بود !

ولی کلا پاریس اهل این حرفا نیست - تیمی که موضوع مهمش پنالتی زدن مهاجماش باشه بیشتر انتظار نداشته باشید
    Last edited by albertxx; 15-02-2018 at 09:52.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اعتراض شدید سرمربی PSG به تصمیمات داوری

امری معتقد است پنالتی رئال مادرید مشکوک بوده و در نیمه دوم نیز هند راموس باید برای آنها یک پنالتی به ارمغان می آورده است.

اونای امری گفت: "تصمیمات داور این بازی متناقض بود. تا قبل از پایان نیمه اول ما از حریف پیش بودیم و نمایش خوبی ارائه دادیم؛ اما رئال مادرید با یک تصمیم مشکوک به گل تساوی رسید.

همچنین در نیمه دوم و هنگامیکه بازی در اختیار ما بود آنها با یک خطای محتمل به گل دوم رسیده و بعد هم گل سوم از راه رسید. نمایش خوبی ارائه دادیم اما نتیجه منصفانه نبود زیرا یک هند واضح از راموس پنالتی گرفته نشد، پس تصمیمات داوری واضحا به ما آسیب زد. من این صحنه را ندیدم اما اگر پنالتی بود داور باید آن را اعلام می کرد اما به هر حال همیشه اتفاقاتی از این دست رخ می دهد.

ما باید تمام 90 دقیقه بازی و نه فقط دقایق پایانی را حساب کنیم. فکر می کنم ما خوب بازی کردیم؛ اما نتیجه عادلانه ای نگرفتیم و دو گل دقایق پایانی آنها به ما آسیب زد. همه چیز با جزئیات کوچک مشخص می شود اما همانطور که گفتم داور به ما کمک نکرد.

رئال مادرید مدافع قهرمانی است و 3 جام از چهار دوره اخیر در این مسابقات را به دست آورده است، اما ما می توانیم آنها را شکست دهیم. من فکر می کنم در خانه و با حمایت هواداران می توانیم حریف را آزار داده و صعود کنیم."

12. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

اعتراض شدید سرمربی PSG به تصمیمات داوری

امری معتقد است پنالتی رئال مادرید مشکوک بوده و در نیمه دوم نیز هند راموس باید برای آنها یک پنالتی به ارمغان می آورده است.

اونای امری گفت: "تصمیمات داور این بازی متناقض بود. تا قبل از پایان نیمه اول ما از حریف پیش بودیم و نمایش خوبی ارائه دادیم؛ اما رئال مادرید با یک تصمیم مشکوک به گل تساوی رسید.

همچنین در نیمه دوم و هنگامیکه بازی در اختیار ما بود آنها با یک خطای محتمل به گل دوم رسیده و بعد هم گل سوم از راه رسید. نمایش خوبی ارائه دادیم اما نتیجه منصفانه نبود زیرا یک هند واضح از راموس پنالتی گرفته نشد، پس تصمیمات داوری واضحا به ما آسیب زد. من این صحنه را ندیدم اما اگر پنالتی بود داور باید آن را اعلام می کرد اما به هر حال همیشه اتفاقاتی از این دست رخ می دهد.

ما باید تمام 90 دقیقه بازی و نه فقط دقایق پایانی را حساب کنیم. فکر می کنم ما خوب بازی کردیم؛ اما نتیجه عادلانه ای نگرفتیم و دو گل دقایق پایانی آنها به ما آسیب زد. همه چیز با جزئیات کوچک مشخص می شود اما همانطور که گفتم داور به ما کمک نکرد.

رئال مادرید مدافع قهرمانی است و 3 جام از چهار دوره اخیر در این مسابقات را به دست آورده است، اما ما می توانیم آنها را شکست دهیم. من فکر می کنم در خانه و با حمایت هواداران می توانیم حریف را آزار داده و صعود کنیم."

ساقیش کیه ؟؟
    کتف کروس رو کاملا کشید اونقوت پنالتی نبود ؟؟؟

یکی به ایشون بگه شما هروقت تعویض کردن یادگرفتی اونوقت بیا باهم بحث فنی کنیم !
    کلکسیونی از بازیکنا رو روی نیمکت گذاشته از جمله دراکسلر و دیماریا و پاستوره بعد چه ترکیبی گذاشت ؟؟

فکر کرده اینجا هم لوشامپیونه هست ! ببینید وجدانا سطح فرانسه در چه سطحی هست که این گاگول با این طرز بازی و فکر فنی همه رو 5 تا 6 تا میزنه !

به قول یه بنده خدایی امری قبل بازی رفته سایت ترنسفر مارکت قیمت بازیکنا ( از جمله نیمار ) رو دیده و بعد ترکیب چیده !
    قشنگ به جای کاوانی باید نیمار رو تعویض میکرد و دیماریا و دراکسلر رو میاورد تو
    ولی جرات تعویض نیمار رو نداشت !!!!
    همچین مربی با همچین طرز فکری سطحش همینه !

14. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

حق داره ولی رئال هست و داوری. کازی نمیشه کرد. دیگه همه عادت دارن

پنالتی رئال حتی در صورت درست بودن باید تکرار میشد. توپ به هر دو پای رونالدو برخورد کرد!

سوال بزرگ؛ پنالتی رونالدو خطا بود؟

رونالدو ابتدا با یک ضربه با پای چپ باعث بلند شدن توپ از زمین شده و بعد از آن با پای راست دروازه را باز می کند که این اتفاق طبق قوانین خطا بوده و پنالتی باید تکرار شود.

گراهام پل کارشناس مشهور داوری نیز معتقد بود ضربه پنالتی رونالدو باید تکرار شود.

این فصل لیگ قهرمانان اروپا:

رونالدو 11 گل

همه ی تیم بارسلونا 9 گل

حالا با پائولینیو جمله بسازید
    پائولینیو 8 گل، رونالدو بدون پنالتی 7 گل

اینم جمله
    Last edited by nw_nk; 15-02-2018 at 12:15.

16. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

حق داره ولی رئال هست و داوری. کازی نمیشه کرد. دیگه همه عادت دارن
    بله بله در جریانم !
    دیگه هرچی باشه از شاهکار داوری 6-1 فصل قبل که بدتر نبود . بود ؟؟؟
    اونجا داور رو محروم کردن اینقدر افتضاح داشت !

البته بعد حذف در مراحل بعد مشخص شد جلو همون پاریس هم به زور داوری رفتن بالا ..

پائولینیو 8 گل، رونالدو بدون پنالتی 7 گل
    بدون پنالتی /؟
    خوشم میاد هر قانون و بند و تبصره و اساس نامه ای که به ضد بارسلونا و بازیکنانش باشه حذف میکنید !

18. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •