تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل پریدن بایوس و روشن نشدن سیستم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض مشکل پریدن بایوس و روشن نشدن سیستم

با سلام
    دوستان عزیز یه ماه پیش وقتی خواستم کامپیوتر رو روشن کنم دیدم روشن نشد بردم گارانتی گیگابایت گفتن بایوسش پریده و دوباره زدیم که درست شد.بعد یه ماه دوباره دیروز سیستم روشن نشد.اینبار هم بردم گارانتی که تشریف نداشتن.اومدم باتری مادربرد رو دراوردم و کلید پاور کیس رو زدم و با کمال تعجب دیدم که روشن شد.سیستم هم نو هستش حدود سه ماهه خریدم و تا دوماه بعد خرید مثل ساعت کار میکرد.
    حالا دو تا سوال لطفا به همش پاسخ بدین.
    ۱-اولا علت این موضوع چیه. چون ممکنه دوباره برام اتفاق بیفته (نیم سوز شدن رم یا ویروس یا پاور یا اصلا خود برد)
    ۲-تو گارانتی که گفتن بایوس رو دوباره زدن به یکی نشون دادم گفت لحیم کاری میکنن و آی سی رو درمیارن بعد بایوس رو میزنن و از این حرفا ولی من اثری از لحیم کاری ندیدم.ممکنه این کار رو کرده باشن یا مثل من باتری رو در اوردن و دوباره جا انداختن.

داره خودمونی میشه Mehdi Tamimi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با سلام
    دوستان عزیز یه ماه پیش وقتی خواستم کامپیوتر رو روشن کنم دیدم روشن نشد بردم گارانتی گیگابایت گفتن بایوسش پریده و دوباره زدیم که درست شد.بعد یه ماه دوباره دیروز سیستم روشن نشد.اینبار هم بردم گارانتی که تشریف نداشتن.اومدم باتری مادربرد رو دراوردم و کلید پاور کیس رو زدم و با کمال تعجب دیدم که روشن شد.سیستم هم نو هستش حدود سه ماهه خریدم و تا دوماه بعد خرید مثل ساعت کار میکرد.
    حالا دو تا سوال لطفا به همش پاسخ بدین.
    ۱-اولا علت این موضوع چیه. چون ممکنه دوباره برام اتفاق بیفته (نیم سوز شدن رم یا ویروس یا پاور یا اصلا خود برد)
    ۲-تو گارانتی که گفتن بایوس رو دوباره زدن به یکی نشون دادم گفت لحیم کاری میکنن و آی سی رو درمیارن بعد بایوس رو میزنن و از این حرفا ولی من اثری از لحیم کاری ندیدم.ممکنه این کار رو کرده باشن یا مثل من باتری رو در اوردن و دوباره جا انداختن.
    سلام
    گاهی اوقات کم شدن (یه ولتاژخاصی ) از باطریهای بک آپ چنین کاری رو با بایوس انجام میده در مرحله اول باطری را تعویض کنید

3. این کاربر از Mehdi Tamimi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام
    گاهی اوقات کم شدن (یه ولتاژخاصی ) از باطریهای بک آپ چنین کاری رو با بایوس انجام میده در مرحله اول باطری را تعویض کنید
    والا باتری رو دراوردم و ولتاژشو چک کردم مشکلی نداشت.(کم نبود)

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

باتری کارش اینه که تنظیماتی که در بایس انجام شده مثل تاریخ و ساعت و سایر بحث های تخصصی تر رو ذخیره نگه میداره.وقتی درش میارین تنظیمات بایس به پیشفرض اولیه بر میگرده.
    مثلا وقتی کسی میخواد سیستمشو اورکلاک کنه اگه سیستم بالا نیومد باتری رو در میاره تا تنظیمات ریست بشه.ولی با توجه به اینکه شما تنظیمات رو دستکاری نکردین عجیبه.

6. این کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

باتری کارش اینه که تنظیماتی که در بایس انجام شده مثل تاریخ و ساعت و سایر بحث های تخصصی تر رو ذخیره نگه میداره.وقتی درش میارین تنظیمات بایس به پیشفرض اولیه بر میگرده.
    مثلا وقتی کسی میخواد سیستمشو اورکلاک کنه اگه سیستم بالا نیومد باتری رو در میاره تا تنظیمات ریست بشه.ولی با توجه به اینکه شما تنظیمات رو دستکاری نکردین عجیبه.
    واسه خودم هم عجیبه
    البته یه مدتیه توی گیمینگ فن پاور صدا میده ممکنه دلیلش پاور باشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •