تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 38 از 52 اولاول ... 2834353637383940414248 ... آخرآخر
نمايش نتايج 371 به 380 از 513

نام تاپيک: مقایسه حجم های ارایه شده توسط شرکتهای خدمات اینترنتی +عکس جدول (بروزرسانی 5آذر 97)

داره خودمونی میشه fc4444esteghlal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

به نظرم اگر همون مصرف کمتون رو در قالب یه عدد بیان میکردید بهتر میشد راهنمایی تون کرد.
    در هر حال اگر واقعا خیلی کمه مصرفتون و زیاد هم نمیخواید هزینه کنید شاید بهتر باشه یه بررسی ای بکنید در مورد پوشش شبکه های اینترنت همراه و اینکه کدوم شرکت میتونه براتون بهترین گزینه باشه.
    بازه ی سرعتی، بودجه و حجم مصرفی مورد نظرتون برای راهنمایی دقیق تر لازمه حتما.
    ممنون بابت پاسخگویی
    البته مصرفم خیلی هم کم نیست ولی خب منظورم این بود به این حجم های 200/300 گیگ در ماه نیازی ندارم واقعا چون توانایی مصرفش رو ندارم
    حدودن ماهی 30 الی 40 گیگ ( بین الملل ) برام کافی هست
    هزینه هم 30 الی 40 تومن در ماه
    سرعت هم دانلودی بخوام بگم 2 مگ رو لازم دارم یا همون 16 مگ ADSL به اصطلاح
    نکته!
    ( در حال حاظر همه این شرایط برام محیا هست توی ADSL یعنی حجم و قیمت ولی با این قیمت نمیتونم 8 مگ ( 1 مگ دانلود )بالاتر بخرم و برای 16 مگ باید حدودن 2 برابر هزینه کنم بخاطر همون مشکل دارم )

داره خودمونی میشه fc4444esteghlal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

به نظرم اگر همون مصرف کمتون رو در قالب یه عدد بیان میکردید بهتر میشد راهنمایی تون کرد.
    در هر حال اگر واقعا خیلی کمه مصرفتون و زیاد هم نمیخواید هزینه کنید شاید بهتر باشه یه بررسی ای بکنید در مورد پوشش شبکه های اینترنت همراه و اینکه کدوم شرکت میتونه براتون بهترین گزینه باشه.
    بازه ی سرعتی، بودجه و حجم مصرفی مورد نظرتون برای راهنمایی دقیق تر لازمه حتما.
    ممنون بابت پاسخگویی
    البته مصرفم خیلی هم کم نیست ولی خب منظورم این بود به این حجم های 200/300 گیگ در ماه نیازی ندارم واقعا چون توانایی مصرفش رو ندارم
    نکته!
    ( در حال حاظر همه این شرایط برام محیا هست توی ADSL یعنی حجم و قیمت ولی با این قیمت نمیتونم 8 مگ ( 1 مگ دانلود )بالاتر بخرم و برای 16 مگ باید حدودن 2 برابر هزینه کنم بخاطر همون مشکل دارم )

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ممنون بابت پاسخگویی
    نکته!
    اگر میتونید بودجه ی ماهانه رو در بازه های بلند مدت تر مثلا 6 ماهه اختصاص بدید، اول بگردید توی جشنواره ی شرکت ها، احتمالش هست که بعد از تموم شدنش همونو تمدید کنن.
    اگر هم نمیتونید میتونید بسته های اپراتور هارو چک کنید که البته باز اون هم یا باید مودمش رو از قبل داشته باشید یا هزینه کنید یا از گوشی و هات اسپات استفاده کنید که خب محدودیت های خودش مثل احتیاج به شارژ مداوم و احتمال استهلاک زودتر گوشی رو داره.
    در ضمن در مورد اینترنت همراه بستگی به ساعات استفاده هم داره، آیا در طول روز تقسیم میشه یا یه بازه ی خاصی معمولا استفاده میکنید، با توجه به همه ی اینا میشه یه انتخاب ارزون تر و مناسب تر داشت، مثلا اگه بتونید مصرف زیادتون رو بندازید توی ساعت 1 شب تا 11 صبح حتی میشه با زیر 30 تومن در ماه هم سر و تهش رو هم آورد، این جزئیات رو بهتره یه مقدار وقت بذارید خودتون بررسی کنید چون هم بهتر میدونید چی لازم دارید هم در آینده توی وقت و هزینه تون صرفه جویی میشه، البته به شرطی که اپراتور ها هر روز خواب تازه نبینن.
    به عنوان یه پیشنهاد میتونید یه بسته ی 16 گیگ سه ماهه از همراه اول بخرید و هر ماه یه بسته ی شبانه ی 1 تا 11، کلا برای سه ماه با مالیات براتون 113 در میاد، حدود 1300 گیگ حجم دارید با این سناریو و با حتی 3جی هم میتونید تا حدود 16 بگیرید، برای خود من با گوشی در بهترین حالت 13 بیشتر نمیشد البته، با 4جی ولی راحت 30 مگ رو دارید مگه اشکالی توی شبکه یا چیز های دیگه باشه.

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

اگه نباشه جاش خالی می مونه smk1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

برگای من از این جهت ریخت که اگه 24/7 هم دانلود کنی باز با این سرعتی که میده اون حجم رو نمیتونی مصرف کنی، مگه اینکه بگیم محدود نمیکنه سرعت رو... .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

برگای من از این جهت ریخت که اگه 24/7 هم دانلود کنی باز با این سرعتی که میده اون حجم رو نمیتونی مصرف کنی، مگه اینکه بگیم محدود نمیکنه سرعت رو... .
    یک چهارمش بین الملله،همش بین الملل نیست ولی بازم نسبت به قیمتش زیاده

8. این کاربر از mjavad205 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

یک چهارمش بین الملله،همش بین الملل نیست ولی بازم نسبت به قیمتش زیاده
    الآن درست شد پس، مرسی از جوابتون.
    از سر کنجکاوی با شرکت هم تماس گرفتم که هرچی من توضیح میدادم گویا متوجه نمیشدن و میگفتن نه امکانش هست و خیلی از مشترک ها هم مصرف کردن 9 ترا رو
    توضیحش همین جواب شما بود دیگه.
    و البته درست میگید، 750 گیگ ماهی 30 تومن همچین بد هم نیست ولی خب قرار نیست منِ کم مصرف ملاک مصرف بقیه قرار بگیرم که... .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

الآن درست شد پس، مرسی از جوابتون.
    از سر کنجکاوی با شرکت هم تماس گرفتم که هرچی من توضیح میدادم گویا متوجه نمیشدن و میگفتن نه امکانش هست و خیلی از مشترک ها هم مصرف کردن 9 ترا رو
    توضیحش همین جواب شما بود دیگه.
    و البته درست میگید، 750 گیگ ماهی 30 تومن همچین بد هم نیست ولی خب قرار نیست منِ کم مصرف ملاک مصرف بقیه قرار بگیرم که... .
    ماهی سی تومن نیست،کلا سی تومنه 750 گیگ سرعت 2 مگ

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ماهی سی تومن نیست،کلا سی تومنه 750 گیگ سرعت 2 مگ
    من 8 مگ رو منظورم بود، البته باز هم به فرض کسی که میخواد تمام حجمش رو داخلی مصرف کنه نمیتونه، خوشمزه ی قضیه اینجاست که حتی در تئوری هم بعله... .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •