تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 52 اولاول ... 2026272829303132333440 ... آخرآخر
نمايش نتايج 291 به 300 از 513

نام تاپيک: مقایسه حجم های ارایه شده توسط شرکتهای خدمات اینترنتی +عکس جدول (بروزرسانی 5آذر 97)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

طرح های نام برده بالا به نسبت حجم های کمند برای شش ماه

مثلا پیشگامان فقط 1/3 حجم واقعی "بین المللی"
    1500گیگ میشه فقط 500گیگ برای شش ماه

بقیه اکثراً نصف هستن

داتک 1000گیگ میشه 500گیگ واقعی برای 6 ماه
    پارس 1200گیگ میشه 600گیگ برای 1 سال

همشون طرح های کم مصرف هستن, دارن اینترنت عقب میبرن
    میخوان مردم به کم حجمی عادت کنن

2. این کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

طرح های نام برده بالا به نسبت حجم های کمند برای شش ماه

مثلا پیشگامان فقط 1/3 حجم واقعی "بین المللی"
    1500گیگ میشه فقط 500گیگ برای شش ماه

بقیه اکثراً نصف هستن

داتک 1000گیگ میشه 500گیگ واقعی برای 6 ماه
    پارس 1200گیگ میشه 600گیگ برای 1 سال

همشون طرح های کم مصرف هستن, دارن اینترنت عقب میبرن
    میخوان مردم به کم حجمی عادت کنن
    1200 تای پارس، 1200گیگ بین الملل. داتک هم ترافیک گفته شده 1000 گیگ بین الملل. ... فن آوا و مخابرات هم بین المللی نوشته شدند در پست مربوط. تنها پیشگامان رو باید چک کنم باز که جشنواره های قبلیش بر اساس ترافیک بین الملل بود و اینم بر همون سابقه فرض شده.

4. 3 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

5- جشنواره تابستانی پارس آنلاین:

سرویس 8 مگ - 12 ماهه - 300 هزار تومن - 1200 گیگ ترافیک

• محاسن: قیمت قابل قبول نسبت به سرعت ارائه شده

• معایب:اجبار به قرارداد بلند مدت یکساله- ترافیک کمتر نسبت به جشنواره های مشابه
    عیب قرارداد بلندمدت یکساله چیه ؟ امکان داره در آینده قیمتها کاهش (یا ترافیکها افزایش) پیدا کنه ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

عیب قرارداد بلندمدت یکساله چیه ؟ امکان داره در آینده قیمتها کاهش (یا ترافیکها افزایش) پیدا کنه ؟
    در شرایط فعلی و رقابت بین شرکتها یکسال زمان زیادیه برای قرارداد بستن. خصوصا با شرکتی که دیر یا زود مراحل فروشش به طور کامل انجام خواهد شد. بهرحال اگه میبینید 100 گیگ ترافیک زیادتون هم هست مشکلی نداره...

7. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

در شرایط فعلی و رقابت بین شرکتها یکسال زمان زیادیه برای قرارداد بستن. خصوصا با شرکتی که دیر یا زود مراحل فروشش به طور کامل انجام خواهد شد. بهرحال اگه میبینید 100 گیگ ترافیک زیادتون هم هست مشکلی نداره...
    به نظرتون با توجه به افزایش نرخ ارز، اجرای طرح آزادسازی تعرفه-های اینترنت (تا پایان تابستان) باعث افزایش قیمتها نمیشه ؟؟
    Last edited by leo.unique; 20-08-2018 at 17:18.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام واقعا عالی بود دستتون درد نکنه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با دروود
    طرح جشنواره شرکت رای نت :
    16 مگابیت 1600 گیگابایت(بین الملل) 3 ماهه 140000 ت

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

جشنواره فروش عید تا عید فن آوا

(حجم ها بر حسب داخلی نوشته شده)

Last edited by misam5526; 27-08-2018 at 00:34.

12. 3 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض تعرفه‌های جدید پهنای باند اینترنت برای سرعت بالای 100 مگ

14. این کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز m654's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

منظور من‌ کسانی هستند که ۲۴ ساعت دارند هر چی رو میگیرند
    منظور من‌ معتادان دانلود هس۹ت
    منظورم کسانی که فقط میگیرند اصلا شاید وقت استفاده و یا نیاز فایل دریافتی رو نداشته باشند
    منظور من کسانی هستند که پهنای باند دیگران رو میخورند
    منظور من انسانهای بی فکر بی مرام مجرم مریض و ظالم هستند
    منظور من کسانی که عقده دارند

بله من و شما اگه استیم و امازون و نتفلیکس و ... استفاده کنیم که هر روز یا شاید هفته که نباشه؟ اره؟ اصلا هفته ای یکبار استیم اوکی هر روز که تو استیم نیستی که؟
    فرهنگ سازی با پول نیست مگه هر کی پول داره فرهنگ و شعور داره؟ اره بازی ۲۰۰ تومانی بخره خیلی بهتره
    روزی 2 تا قسمت سریال با کیفیت متوسط مثلا 500 مگ ببینی خودت ببینی ماهی میشه 30 گیگ یه بازی تو ماه (فقط یه بازی 2017 جدید) میشه 40 گیگ(بجز آپدیتا- یعنی تو این 1ماه 10 بار باید یه بازیرو بری)اخر هفته هات 1 فیلم ببینی میشه 8 گیگ تو ماه - حالا 5 گیگم تو این ماه اینستا و تلگرام بری (خیلی منصفانه حساب کردم) حالا دیگه نمخوام یوتوبو اینارو حسال کنم خیلی زیاد میشه...
    خیلی خوب حساب کردم ، کفاف 1 نفرو تو خونواده نمیده...
    150 گیگ به کجات میرسه بعدش سرعتت بشه 16 کیلوبایت... مردم بی فرهنگ نیستن اونایی که اون بالان دستور میدن مردمو بی فرهنگ نشون میدن...ببین خود اقازاده هاشونم با 16 کیلوبایت سرو کله میزنن؟

سلام بر برادران هم میهن ارجمند، به کاربری های رقص ایتالیایی و هیولای برنی، یا برادر-خواهران موافق این نظرها

"فرهنگ سازی با پول نیست مگه هر کی پول داره فرهنگ و شعور داره؟ اره بازی ۲۰۰ تومانی بخره خیلی بهتره."

چرا بعضی به بازی پیله شدند؟ ، آن هم از نوع لاکجری نه موبایل(؟)!قاطبا کشورهایی سمت گیم می روند، که یا صنعت ساخت یافته پایدار دارند، یا در صنعت سینما به افق های هالیوود نزدیک شده اند(همچون چین-که نوعی استثناست، و بنظرم الگوی ما فرانسه و ایتالیا است).
    واقعا برخی از تهرانی ها را که با چنین سلیقه های شاذی می بینم، متوجه می شم که در حقیقت در نماز جمعه ها، نه علیه امریکا، بلکه مردم انقلابی علیه برخی از هم خاکان بالانشین تاریخ-اخلاق نشناس لعن-نفرین می کنند(هرچند من پیرو سنتم و مخالف این مسلکم؛ غرض اینکه کمونیسم از دل خوی فاشیستی-استکباری بیرون زده-می زند)

"اخر هفته هات 1 فیلم ببینی میشه 8 گیگ تو ماه - حالا 5 گیگم تو این ماه اینستا و تلگرام بری (خیلی منصفانه حساب کردم) حالا دیگه نمخوام یوتوبو اینارو حسال کنم خیلی زیاد میشه...
    خیلی خوب حساب کردم ، کفاف 1 نفرو تو خونواده نمیده...
    150 گیگ به کجات میرسه بعدش سرعتت بشه 16 کیلوبایت... [...] "

الآن جهان ارتباطات هست، خودت هم می دونی که درست هست خرید فیلم ارجینال ایرانی سخت هست، ولی خرید دوبله-ارجینال غالب محصولات که با کمتر از ۶ماه تاخیر منتشر می شود(که محذوفاتش هم در سال های اخیر بسیار تعدیل شده) ، مبتنی براخلاق توحیدی و ارتباطات برابر اقتصاد جهانی، و لازمه قشر روبه توسعه یا تشنه توسعه یافتگی است. اگر بخواهی با کیفیت اچ.دی هم ببینی، می باید ۱-۲ سال صبر کنی، چون حداقل زمان کپی رایت ایران، از ۱ تا ۲ است.( بعد با دوبله شیرین و حلال فارسی اچ.دی.ریپ آن را تماشا کنی، نه ۸ گیگ که ۱-۱.۵گیگ)

اینستاگرام، تلگرام، و ....

نقدی به تلگرام:
    تلگرام شبکه اجتماعی ایست، که بجهت بعضا رفتارهای مقابله جویانه اش با دولت ایران گرایشاتی را سبب شد. ما بجای درست کردن اطلاعات ایران(اصلاح ابرو)، و بازگرداندن مخابرات به شرکتی مردمی، نمی باید به اقتصاد ملی خنجر زنیم(چشم را کور کنیم). و تنها در ایرانست که این شبکه به اصطلاح اجتماعی(بزعم من شبه میدون تره بار)، که نه اطلاعات کاربر کاملی دارد، نه جستجو متن-محتوا از طریق گوگل یا درون برنامه ای ممکن می کند، و نه حتی سازو کار اعلام محبوبیت(لایک-محبت) را تعبیه کرده.

پیشنهادی برای دوری از اینستاگرام و تطبیق کاربری براساس برابری عموم اقشار-بر مبنای کشورهای بازار آزاد و ملت های با تفکر-سلوک سکولار: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما در مورد آلودگی به نرم افزار سرقتی-پایریت:

در گفت و گو با مسئول و کارشناس بازار فروشگاه برخط《 فروش محصولات آنتی ویروسهای معتبر و مایکروسافت و گیفت کارت》از مجموعه بازارهای تالار پرشن تولز مطرح شد:

می خواستم بدونم محصولات اای ام(اویم-OEM-فروش عمده) را آیا از طریق شرکت های واسطه ای می خرید؟ اگر چنین است، چه شرکتی و از چه کشوری می باشد؟

عرض شد:

《سلام علیک هم میهن فعال بازار نرم افزار رسمی(شغل واسطه ای شریفی که سبب رشد فرهنگ بازار آزاد، و رونق بازار نرم افزار وطن نیز می شود) ؟؟؟؟ گرامی

[...] می خواستم بدونم محصولات اای ام(اویم-OEM-فروش عمده) را آیا از طریق شرکت های واسطه ای می خرید؟ اگر چنین است، چه شرکتی و از چه کشوری می باشد؟

مورد دیگه اینکه، جایی خوانده بودم در کشور فدرال هند نیز، ویندوز با حدوداین قیمت هست، می خواستم بدانم اطلاع دارید مایکروسافت در کدام ملل دیگر، چنین تعیین قیمتی دارد؟

###
    کالای درخواستی:

از فهرست شماره ۲ کالاهای آزمایشگاه کسپراسکای، محصولات قیمت مناسب-ا ای ام(رده "خوب") این قلم رو میخواستم:

Kaspersky Internet Security 2018 به صورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر به مدت 1 سال 42000 تومان[(؟)!]

جواب داد:

《سلام عزیز
    خواهش میکنم شما لطف دارید
    [...]
    محصولات رو ما از شرکتها و کشورهای مختلفی همچون انگلیس، آمریکا، امارات، آلمان و کشورهای جهان سوم تهیه میکنیم.

[شرکت چندملتی-عظمای]مایکروسافت برای کشورهای فقیر و جهان سومی، مجصولاتش رو با قیمت بسیار کمی ارائه میکنه که اون کشورها بتونن از محصولاتش استفاده بکنند و واسته ها این محصولات رو به کشورهای دیگه با قیمت بسیار پایینی میفروشند》.

از این رو، معضل سرانه نسبی کمتر نیز، برای نرم افزارهای اصلی همچون "مایکروسافت ویندوز" و "بسته نرم افزاری امنیتی" نیز امروز حل شده؛ می ماند تلاش ما و اشاعه حلال خواری در صنعت نرم افزار، که سبب پذیرش دولت ما در صنعت جهانی نرم افزار خواهد شد.
    Last edited by m654; 24-08-2018 at 12:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •