تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 52 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 513

نام تاپيک: مقایسه حجم های ارایه شده توسط شرکتهای خدمات اینترنتی +عکس جدول (بروزرسانی 5آذر 97)

پروفشنال B3NYAMIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

:|

داتــک قاط زده

سرعت 16 یک ماهه حجم بی نهایت

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کسی از این شرکت سرویس گرفته !؟

2. این کاربر از B3NYAMIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

داتــک قاط زده

کد:
    یاش بخیر
    اولین نسل ADSL که امد همه شرکت ها 512 شون بالای 200 تومن بودن ولی داتک 512 رو می داد 45 تومن ( فکر کنم هنوز یکی از ان نسل باقی مانده)
    از شانس من، منطقه مارو پوشش نمی دادن ان موقع و تنها شرکت هایی که ساپورت می کردن همه حجمی بودن که ...
    مجبور شدم IPW رو بگیرم ان موقع.... چه دوران نامحدود شادی داشتیم

+
    توضیحات که ننوشته مثل معمول ( تیمش بازار یابی و اطلاع رسانی باید به حال این مشکل نقص شدید اطلاعات فکری کنه)
    ولی جالبه 3 ماهه اش خحم داره
    اگر نامحدود به معنای واقعی بود ... منو دیگر شاتل نمی بینین

4. 3 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_gm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

اینجا کره شمالی نیست, ما از غربی ها غربی زده تریم! توقع مون از غربی ها بیشتره
    سفره مون پهن تره, خونه هامون بزرگرتره, آسانسور هامون بیشتره, ماشینامون زیادتره, همه چیمون بهتره
    اینترنتمون هم بهتر میشه, فیلم و سریال خارجی مون تماشا میکنیم, 22بهمن فریاد میزنیم مرگ بر آمریکا , محرم هم سیاه میپوشیم
    تو دنیا یکتاییم
    بله حضور كم نظير در انتخابات نتيجه اش همينه
    وزير زرنگ فعلي اواخر دوره وزير قبلي چنان تبليغاتي مبني بر پيشنهاد لغو طرح فروش اينترنت غير حجمي راه انداخت كه همه فكر كردن اين آقا چقدر دلسوز مردمه و با پيشنهادش به وزير ارتباطات جلوي ايجاد يه فاجعه در حوزه اينترنت كشور رو گرفته!
    يه بررسي بكنيد متوجه ميشيد طرحي كه واعظي در اواخر دوره وزارتش و قبل از برگزاري انتخابات داده بود و اين آقاي وزير جديد جلوي اجرايي شدنش رو به بهانه متضرر شدن مردم گرفت به مراتب ارزونتر از طرح جديد خودش تموم ميشد!!
    همه اينها بازي و تبليغاتي بود براي اينكه ملت تصور كنن منجي اينترنت تو راهه و اين آقا عليرغم سابقه و ذهنيتي كه عليه اش وجود داشت بتونه راي اعتماد بگيره.

6. 3 کاربر از mostafa_gm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

بله حضور كم نظير در انتخابات نتيجه اش همينه
    وزير زرنگ فعلي اواخر دوره وزير قبلي چنان تبليغاتي مبني بر پيشنهاد لغو طرح فروش اينترنت غير حجمي راه انداخت كه همه فكر كردن اين آقا چقدر دلسوز مردمه و با پيشنهادش به وزير ارتباطات جلوي ايجاد يه فاجعه در حوزه اينترنت كشور رو گرفته!
    يه بررسي بكنيد متوجه ميشيد طرحي كه واعظي در اواخر دوره وزارتش و قبل از برگزاري انتخابات داده بود و اين آقاي وزير جديد جلوي اجرايي شدنش رو به بهانه متضرر شدن مردم گرفت به مراتب ارزونتر از طرح جديد خودش تموم ميشد!!
    همه اينها بازي و تبليغاتي بود براي اينكه ملت تصور كنن منجي اينترنت تو راهه و اين آقا عليرغم سابقه و ذهنيتي كه عليه اش وجود داشت بتونه راي اعتماد بگيره.
    بله دوست عزیز تعرفه های قبلی خیلی خوب و ارزون بود ... من اصلا کاری به سیاست ندارم ولی شما یه نگاه به تعرفه ها بنداز .. سری قبل برا آی اس پی ها هم حجم تایید کرده بودن و هم قیمت و هم سرعت و اینجوری دیگه رقابتی وجود نداشت وقتی همه چیز تعیین شده و دستوری بود ولی الان لااقل دست شرکتها برا دادن حجم باز هست و الان بعضیهاشون 1 ترابایت حجم برا سرعتهای بالا میدن تازه طرح قبلی تو سرعتش هم ابهام وجود داشت ,مثلا نوشته سرعت 2 تا 6 مگابیت فلان قیمت ..خب من اگه این طرح رو میگرفتم و سرعتم همش روی 2 مگ بود نمیتونستم اعتراض کنم و بگم چرا سرعت من 6 مگ نیست مثل روز برام روشنه که وقتی زنگ میزدی پشتیبانی بهت میگفت طبق مصوبه سرعت بین 2 تا 6 هست و ما تخلفی انجام ندادیم..آخه 10 گیگ حجم اینترنت و 20 گیگ حجم اینترانت؟؟ شما به این میگید خوب و ارزونتر...اون 3 گیگ رو کجای دلم بزارم ...تازه وقتی هم که حجم تموم میشد کلا اینترنت قطع میشد و حتما باید حجم میخریدید ولی الان وقتی حجم اینترنت شما تموم میشه شما هنوز اینترنت دارید , درسته سرعت 128 شاید قابل استفاده نباشه اما مثلا در شرکت فن آوا این شکلی نیست وقتی تو سرعت 16 مگ حجمتون تموم بشه( که بعید میدونم تو 1 ماه تموم بشه) سرعت شما میاد رو 3 مگ و نه 128 کیلو بیت..تازه برخی شرکتها دانلود شبانه هم دارن, به نظر من این طرح جدید با همه نواقصی که داره خیلی بهتر از طرح قبلی هست و فراموش نکنیم هنوز یک ماه از اجرای این طرح نگذشته و جای پیشرفت زیادی داره
    Last edited by m123f; 30-12-2017 at 18:34.

8. 5 کاربر از m123f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

داتــک قاط زده

کد:
    به این شرکت های کوچک نمیشه اعتماد کرد برای نمونه من که سرویس ۱۶ مگابیت از فن اوا گرفته بود سرعتم را به ۴ مگابیت محدود کرده بود .
    البته ممکنه این شرکت واقعا خوب باشه و بتونه ۱۶ مگابیت را تامین کنه ....

10. 2 کاربر از vegas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

به رغم وعده وزیر و اعلام تغییر بزرگ در ارتباط مردم با دنیای مجازی؛

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به رغم آنکه چهل روز از تصویب اینترنت غیرحجمی و انتشار خبر آن می‌گذرد، شواهد حکایت از تداوم فروش اینترنت حجمی دارد؛ همان شیوه قبلی و حتی شاید به جهاتی، بدتر از آن

به گزارش «تابناک»؛ با گسترش دنیای مجازی و روزافزون شدن شمار کاربران ایرانی آن، مدتی‌ است اینترنت بسیار جدی تر مورد توجه مسئولان کشورمان قرار گرفته است، به گونه ای که شاهد حضور پررنگ ایشان در شبکه های مختلف اجتماعی هستیم؛ حضوری که موجب شده مشکلات پیش روی کاربران ایرانی فضای مجازی به چشم مسئولان آمده و تلاش برای رفع این مشکلات در دستور کار ایشان قرار گیرد.
    از جمله این مشکلات، هزینه بالای اینترنت در کشورمان است که برخی آمارها حکایت از رتبه بسیار بالای کشورمان در این خصوص دارند. هزینه‌ای گزاف و گران که مدام رو به افزایش است و به رغم وعده های فراوان دولتمردان، ظاهرا قرار نیست ترمز رشدش کشیده شود.
    از جمله این وعده ها، وعده‌ای بود که وزیر جوان کابینه پیش از نشستن بر کرسی هدایت وزارت ارتباطات می‌داد؛ اینکه فروش اینترنت را دستخوش تغییراتی اساسی و بنیادین خواهد نمود و مقابل سودجویی های شرکت های فروشنده اینترنت را خواهد گرفت؛ وعده‌ای که «اینترنت غیرحجمی» محصول آن است.
    نوع فروش جدید اینترنت که یک ماه و اندی پیش در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به تصویب رسید و بر اساس آن قرار شد، حجم فروشی برای همیشه برچیده شود. خبر خوشی که یکی دو روز بعد از آن خبر، مخابره شد تا این باور به وجود آید که بالاخره در دولت دوازدهم تغییری ملموس در حوزه نت به نفع مردم رقم خورد؛ تغییری که می‌توانست ناراحتی عمومی از فیلتر شدن برخی شبکه های مجازی مانند توئیتر یا گلایه ها از سرعت بسیار کم اینترنت یا نگرانی ها از فیلتر شدن امثال تلگرام را از یاد همه ببرد.
    رویایی که خیلی زود سراب بودنش ثابت شد؛ زمانی که برخی کاربران حجم های خریداری شده شان تمام شد و دریافتند که با اتمام حجم نت، تنها به چند سایت وطنی دسترسی دارند و همین دسترسی هم، با اعمال شاقه است چراکه سرعت نت در این حالت تفاوت چندانی با سرعت اینترنت دیال آپ قدیمی ندارد.
    وضعیتی که ظاهرا تمام و کمال برآمده از مصوبه دولت است و اشتباهی در بروز آن رخ نداده است؛ مصوبه ای که تلویحا می‌گوید، اگر به دنبال اینترنت هستید، حجم بخرید، وگرنه در غیر این صورت، تنها اجازه دارید به چند سایت مشخص و معین، آن هم با سرعتی که احتمالا پشیمانتان خواهد کرد، سر بزنید. یعنی محرومیت از موتورهای جست‌وجویی مانند گوگل، محرومیت از استفاده از بسیاری از برنامه های نصب شده روی گوشی‌های هوشمندتان و... .
    وضعیتی که دیگر نمی‌توان آن را دسترسی به اینترنت نامید و حتی برای توصیف آن با اینترانت و شبکه داخلی هم، مشکلاتی بزرگ پیش رویمان قرار دارد. همه اینها در حالی است که از برخی شائبه های مطرح شده در خصوص مصوبه جدید هم صرف نظر کنیم، که در غیر آن، اوضاع به مراتب وخیم تر جلوه خواهد کرد.
    آن گونه که برخی خبر می‌دهند، در شیوه جدید فروش اینترنت که «غیرحجمی» خوانده شده، در صورت استفاده از سایت ها و نرم افزارهای خارجی (مانند بازی های رایج میان دارندگان گوشی های هوشمند)، هزینه ای بیشتر از مشترک دریافت می‌گردد؛ شائبه ای که البته رد یا تأیید آن به سادگی مقدور نیست؛ اما بی شک دلیل شکل گیری آن در اذهان عمومی، عدم شفافیتی‌ست که از دیرباز در فروش اینترنت خودنمایی می‌کرده و می‌کند.
    درست مثل خبر خوش مسئولان در خصوص برچیده شدن فروش حجمی که حالا مشخص شده این گونه نیست و تنها تغییر کوچکی در آن رخ داده است؛ تغییری از این دست که پیشتر با پایان حجم، دسترسی کاربر به کل از دنیای مجازی قطع می‌شد و حالا به جایش، بخشی از دنیای مجازی به وی عرضه می‌گردد که از فرط کارایی نداشتن، کاربر با میل و رغبت برای خرید حجم جدید شتاب خواهد نمود!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 4 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

بله دوست عزیز تعرفه های قبلی خیلی خوب و ارزون بود ... من اصلا کاری به سیاست ندارم ولی شما یه نگاه به تعرفه ها بنداز .. سری قبل برا آی اس پی ها هم حجم تایید کرده بودن و هم قیمت و هم سرعت و اینجوری دیگه رقابتی وجود نداشت وقتی همه چیز تعیین شده و دستوری بود ولی الان لااقل دست شرکتها برا دادن حجم باز هست و الان بعضیهاشون 1 ترابایت حجم برا سرعتهای بالا میدن تازه طرح قبلی تو سرعتش هم ابهام وجود داشت ,مثلا نوشته سرعت 2 تا 6 مگابیت فلان قیمت ..خب من اگه این طرح رو میگرفتم و سرعتم همش روی 2 مگ بود نمیتونستم اعتراض کنم و بگم چرا سرعت من 6 مگ نیست مثل روز برام روشنه که وقتی زنگ میزدی پشتیبانی بهت میگفت طبق مصوبه سرعت بین 2 تا 6 هست و ما تخلفی انجام ندادیم..آخه 10 گیگ حجم اینترنت و 20 گیگ حجم اینترانت؟؟ شما به این میگید خوب و ارزونتر...اون 3 گیگ رو کجای دلم بزارم ...تازه وقتی هم که حجم تموم میشد کلا اینترنت قطع میشد و حتما باید حجم میخریدید ولی الان وقتی حجم اینترنت شما تموم میشه شما هنوز اینترنت دارید , درسته سرعت 128 شاید قابل استفاده نباشه اما مثلا در شرکت فن آوا این شکلی نیست وقتی تو سرعت 16 مگ حجمتون تموم بشه( که بعید میدونم تو 1 ماه تموم بشه) سرعت شما میاد رو 3 مگ و نه 128 کیلو بیت..تازه برخی شرکتها دانلود شبانه هم دارن, به نظر من این طرح جدید با همه نواقصی که داره خیلی بهتر از طرح قبلی هست و فراموش نکنیم هنوز یک ماه از اجرای این طرح نگذشته و جای پیشرفت زیادی داره
    چند تا نکته رو بگم که احتمالا شما اطلاعی نداره ازش ،

1 - با تموم شدن حجمت اینترنتت واسه اون سایتای منتخب میشه 128 ، واسه چیزای دیگه قطعه

2 - اون 16 مگ که شما میگید ماهی 80 تومنه 99 درصد اونایی که تا حالا حتی پرمصرف هم بودن عمرا 80 تومن در ماه بدن ، اگه میخواستی 80 تومن در ماه بدی موقع طرحای سابق میتونستی خیلی اینترنت بهتر از الان بگیری

3 - اون شرکتایی که شبانه دارن برو قوانینشونو بخون داداش هر کدوم در شب حداکثر 3 گیگ میتونی دانلود کنی که اونم سقف ماهانه داره فقط ساعت استفاده اش شبانس.
    Last edited by nokiax6n72; 31-12-2017 at 20:34.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

1 - با تموم شدن حجمت اینترنتت واسه اون سایتای منتخب میشه 128 ، واسه چیزای دیگه قطعه
    درست نیس, سرعت پایین میاد ولی محدود به دو سه سایت نمیشه

تازه وقتی میشه عادی بدون بی خوابی 200 تا 1000 گیگ در ماه دانلود دیگه کی حوصله داره تا 2 یا 3 صبح جلو pc بشینه
    Last edited by dadash42; 31-12-2017 at 22:04.

15. این کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

چند تا نکته رو بگم که احتمالا شما اطلاعی نداره ازش ،

2 - اون 16 مگ که شما میگید ماهی 80 تومنه 99 درصد اونایی که تا حالا حتی پرمصرف هم بودن عمرا 80 تومن در ماه بدن ، اگه میخواستی 80 تومن در ماه بدی موقع طرحای سابق میتونستی خیلی اینترنت بهتر از الان بگیری

3 - اون شرکتایی که شبانه دارن برو قوانینشونو بخون داداش هر کدوم در شب حداکثر 3 گیگ میتونی دانلود کنی که اونم سقف ماهانه داره فقط ساعت استفاده اش شبانس.
    دوست عزیز من طرح واعظی رو با طرح جهرمی مقایسه کردم..یعنی شما میگی طرح واعظی بهتر بود؟؟ 10 گیگ در ماه 50000 تومن؟؟
    Last edited by m123f; 31-12-2017 at 22:06.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوست عزیز من طرح واعظی رو با طرح جهرمی مقایسه کردم..یعنی شما میگی طرح واعظی بهتر بود؟؟ 10 گیگ در ماه 50000 تومن؟؟
    خب اگه فقط داری حجم که در روز میدادن رو مقایسه میکنی خب معلومه اینا بیشتره.
    من دارم حجم دانلود شبانه رو هم حساب میکنم . که با 35 هزار تومن در ماه به آسیاتک ، با سرعت 8 مگ هر ماه نزدیگ 540 گیگ دانلود میکردم.
    شما حالا این طرحای جدیدو با 540 گیگ حجم حساب کن ببین چقد در میاد

ویرایش : اینم حساب کتابش

طرح 8 مگ ماهی 37 تومن آسیاتک میشه در سال 444 هزار تومن . با دانلود سالانه 6.5 ترابایت

طرح جدید 16 مگ ماهی 80 تومن میشه سالی نزدیک 1 میلیون ، (آسیاتک با این سرعت ماهی 150 گیگ میده ) با دانلود سالانه 1.8 ترابایت

یه چیز دیگه اینکه آره اون طرح واعظی که اصن هیچی ازش صحبت نکنیم بهتره.
    من میگم این طرحا هم بده همون طرحای معمولی قدیم بهتر بود کاش دست نمیزدن
    Last edited by nokiax6n72; 31-12-2017 at 22:26.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •