تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 52 اولاول ... 2424849505152
نمايش نتايج 511 به 513 از 513

نام تاپيک: مقایسه حجم های ارایه شده توسط شرکتهای خدمات اینترنتی +عکس جدول (بروزرسانی 5آذر 97)

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

تعلیق و رفع تعلیق نماد همراه اول، واکنش دولت به حذف بسته‌های اینترنتی+ به روز شده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

درود؛ هممون میدونیم که کیفیت اینترنت به زیرساخت مخابرات شهر بستگی داره و شرکت ها از بستر مخابرات سرویس ارایه میدن. من توی شهرستانی 180هزار نفری زندگی میکنم که حداکثر شاید 70 هزار نفر اون خط تلفن دارن و برای من بصرفگی بسته نسبت به قیمت مهم تر از پشتیبانی هست و فکر نکنم تغییر شرکت تاثیر خاصی روی کیفیت اتصال داشته باشه. من قبول دارم که شاتل پشتیبانی قوی داره، مثلا زمانی که تازه سرور خاورمیانه بازی فورتنایت(بحرین) اومده بود، اکثراً پینگ بالایی داشتن ولی من زنگ زدم پشتیبانی شاتل گفتم مسیرمو بندازین روی GBI (شرکت ترانزیت اینترنت خلیج فارس) و این کارو کردن و با تغییر رنج ایپی که رخ داد پینگ من پایین اومد که کمتر اپراتوری حتی از تغییر روت سر در میاره. درباره بدترین کیفیت هم که می فرمایید احتمالا منبع اطلاعاتتون نت سنج پلاس هست که این سایت منبع موثقی برای سنجش کیفیت نیست، الان واسه من در تهران های وب توی شاخص گمینگ سبز هست بعد از پیشگامان و آسیاتک جزو سه تای آخره! در صورتیکه های وب اصلا پروفایل گیمینگ نداره و پینگش بالای 120 هست. کامیاب باشید/
    سلام من بازی میکنم /بازی از طریق استیم لانچ میشه سرورش فک کنم فرانسه یا هلند باشه . دامینش هم با aws هست چه مسیری مناسبه برا من
    الان با پروفایل فست پینگ 90 تا 100 میگیرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

این تاپیک به بروز رسانی دیگه میخواد +

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •