تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: کشش خط

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2019

پيش فرض

سلام خسته نباشید.
    من چند ماه پیش سرویس adsl2+ با پهنای باند 16 مگابیت برای دوره 3 ماهه گرفته بودم. 3 ماه اول عالی بود هر ثانیه بیشتر از 1 مگابایت دانلود میکرد. بعد اینکه تموم شد و مجددا تمدید کردم ، بعد از یک ماه و نیم سرعتم عملا تا 10 برابر افت کرد. به پشتیبانی گفتم کارشناس فرستادن از سرخط بررسی کرد download rate 3300، اولین پریز تلفن رو بررسی کرد و تو اتاقم که مودم گإاشته بودم بررسی کردdownload rate : 1500 گفت سیم کشی داخلی ایراد داره و افت سرعت بخاطر همین عامله. در حالی چند روز قبلش با همین سیم کشی داشتم با سرعت عالی با Download rate : 10000 استفاده می کردم. دیروز با پسرداییم صحبت می کردم و ماجرا رو گفتم ، گفتش اگه اینطوره ایراد از سوئیچ یا پورت مخابراته که باید اونو عوض کنن ولی نمی خوان عوض کنن. بهشون بگو ایراد از سوئیچ یا پورته و مشکل رو از اونجا حل کنن. الانم که دارم این متن رو مینویسم از مودم چک کردم ، SNR : 64 و Download rate: 1379.
    به نظر شما واقا ایراد از سیم کشی داخلیه یا پورت ایراد داره ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

داره خودمونی میشه devilmaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

شاید پورتتون مشکل داشته پورتتون و عوض کردن
    مرسی
    پورت که ربطی به مخابرات نداره. اگه مشکلی توی سالن mdf باشه که حتما باید از طریق isp درخواست بره مخابرات.

بهترین کار اینه که قبل از هزینه کردن از پشتیبانی بپرسید توی منطقه ای که هستید فرض بر اوکی بودن زیرساخت خطتون نهایتا به چه پهنای باندی ممکنه برسید.
    بعنوان مثال مناطقی هستند که علیرغم جدید بودن کابل های تلفنشون بخاطر فاصله زیادی که از مرکز مخابراتیشون دارن، نهایتا با پهنای باند 2 مگ شاید هم کمتر میتون کانکت بشن به اینترنت.
    ( ماکزیموم رنج سیگنال adsl حدود 5 کیلومتر هست، هرچه فاصله کمتر باشه شما به عدد ایده آل 24 مگابیت نزدیکتر میشید به شرطی که کابل های خط تلفنتون سالم باشن )

مهمترین مساله توی کیفیت خط، current data rate هست که مشخص میکنه در حال حاضر با چه پهنای باندی مودمتون کانکت شده.
    مقدار snr توی مرحله دومه!
    شما اگه با پهنای باند مناسب سرویس و مدنظر خودتون کانکت هستید، snr 10 به بالا به شرطی که نوسان نداشته باشه براتون کفایت میکنه.

داره خودمونی میشه devilmaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام خسته نباشید.
    من چند ماه پیش سرویس adsl2+ با پهنای باند 16 مگابیت برای دوره 3 ماهه گرفته بودم. 3 ماه اول عالی بود هر ثانیه بیشتر از 1 مگابایت دانلود میکرد. بعد اینکه تموم شد و مجددا تمدید کردم ، بعد از یک ماه و نیم سرعتم عملا تا 10 برابر افت کرد. به پشتیبانی گفتم کارشناس فرستادن از سرخط بررسی کرد download rate 3300، اولین پریز تلفن رو بررسی کرد و تو اتاقم که مودم گإاشته بودم بررسی کردdownload rate : 1500 گفت سیم کشی داخلی ایراد داره و افت سرعت بخاطر همین عامله. در حالی چند روز قبلش با همین سیم کشی داشتم با سرعت عالی با Download rate : 10000 استفاده می کردم. دیروز با پسرداییم صحبت می کردم و ماجرا رو گفتم ، گفتش اگه اینطوره ایراد از سوئیچ یا پورت مخابراته که باید اونو عوض کنن ولی نمی خوان عوض کنن. بهشون بگو ایراد از سوئیچ یا پورته و مشکل رو از اونجا حل کنن. الانم که دارم این متن رو مینویسم از مودم چک کردم ، SNR : 64 و Download rate: 1379.
    به نظر شما واقا ایراد از سیم کشی داخلیه یا پورت ایراد داره ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    شما اگه امکان و توانایی نصب مودم سر اتصال اصلی خطتون ( جایی هست که کابل تلفن وارد حیاط یا منزلتون میشه ) رو دارید، انجام بدید و تماس بگیرید با شرکت پشتیبانی.
    اگه کیفیت خط به اون مقدار مدنظر رسید، ممکنه صحبت اوپراتور صحیح باشه. 24 ساعت مودم رو اونجا نصب کنید، اگه دی سی یا افت کیفیت نداشت سیمکشی داخلی رو اصلاح کنید.
    ولی اگه بعد از تست کیفیت خط سر اتصال اصلی همچنان data rate پایین بود، یا طی تست 24 ساعته کیفیت خطتون افت کرد نیازه که خط تلفنتون رو شرکت isp از طریق مخابرات بررسی کنه.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •