تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: ویروس یا فایلی به نام RECOVERliemy

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض ویروس یا فایلی به نام RECOVERliemy

دوستان لطفا کمک کنید

من در هارد اکسترنالم یک سری فایل بود که همش شامل عکس یا ویدیو بود. متاسفانه عکسها باز نمیشه و مینویسه the files appeared to be damaged
    ویدیوها باز میشه ولی عکس ها نه.
    بعد دیدم در هر پوشه شامل عکسها و ویدیو ها سه تا فایل هست به فرمت های مختلف یعنی .txt و .html و .png هست که درش متن زیر نوشته شده.
    لطفا کسی میدونه کمک کنه که ایا میشه بازیابی کرد یا امیدی نیست اصلا.
    NOT YOUR LANGUAGE? USE [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

What's the matter with your files?

Your data was secured using a strong encryption with RSA4096.
    Use the link down below to find additional information on the encryption keys using RSA4096: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

What exactly that means?

It means that on a structural level your files have been transformed. You won't be able to use, read, see or work with them anymore.
    In other words they are useless, however, there is a possibility to restore them with our help.

What exactly happened to your files?

*** Two personal RSA4096 keys were generated for your PC/Laptop; one key is public, another key is private.
    *** All your data and files were encrypted by the means of the public key, which you received over the web.
    *** In order to decrypt your data and gain access to your computer you need a private key and a decryption software, which can be found on one of our secret servers.

What should you do next?

There are several options for you to consider:
    1. You can wait for a while until the price of a private key will raise, so you will have to pay twice as much to access your files or
    2. You can start getting BitCoins right now and get access to your data quite fast.
    In case you have valuable files, we advise you to act fast as there is no other option rather than paying in order to get back your data.

In order to obtain specific instructions, please access your personal homepage by choosing one of the few addresses down below:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

If you can't access your personal homepage or the addresses are not working, complete the following steps:
    1 Download TOR Browser - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    2 Install TOR Browser
    3 Open TOR Browser
    4 Insert the following link in the address bar: k7tlx3ghr3m4n2tu.onion/C637E76BEC26B73
    5 Follow the steps on your screen

IMPORTANT INFORMATION

Your personal homepages:

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

متاسفانه كامپوتر شما به يه باج افزار آلوده شده.بهتر هست در صورت امكان كامپيوترتون رو با يه سيستم عامل ديگه بالا بياريد (چون شايد بعضي از فايلهاتون هنوز كدگذاري نشده باشه وقابل استفاده باشه)و از فايلهاي مهم كه احتمالن هنوز سالم موندن يه كپي تهيه كنيد.

Sent using Android ForumReader app

4. این کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام یکی از فایلهاییت ک قفل شده رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اپلود کن اسم اون باجگیر رو بهت میگه .من فکر میکنم ی مدل از باجگیر Tesla باشه . شما باید هاردت در بیاری از کامپیوترت الان! ممکنه فایلای داخل سیستمتم قفل بشه! بعد اون کاری ک گفتم بکنی اسم اون باج گیر پیدا کن و باید بری انجمن بیلیپنگ کامپیوتر سوال کنی ببینی قفل گشاش هست یا نه. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خیلی سادس : پس میری فایل رو اپلود میکنی بعدیه اسم بهت میده میگردی تو گوگل به این شکل tesla decryptor tool فکر کنم باشه قفل گشاس اگه نبود میری تواونجا سوال میکنی اگه باشه بهت میگن ! اگه خوش شانس باشی فایلات برمیگرده.

6. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

متاسفانه كامپوتر شما به يه باج افزار آلوده شده.بهتر هست در صورت امكان كامپيوترتون رو با يه سيستم عامل ديگه بالا بياريد (چون شايد بعضي از فايلهاتون هنوز كدگذاري نشده باشه وقابل استفاده باشه)و از فايلهاي مهم كه احتمالن هنوز سالم موندن يه كپي تهيه كنيد.

Sent using Android ForumReader app
    خیلی ممنون

میدونین ، مساله لپتاپم نیس هارداکسترنال اونم فقط چند تا پوشه اش اونطوری شده. لامصب یه جوریه باج افزارش. به هیچ جا هم منتقل نمیشه زدم به لپتاپ و اینا
    البته دو سال پیش این اتفاق افتاد ولی یهو یادم افتاد لازممه بعضی عکسها

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

سلام یکی از فایلهاییت ک قفل شده رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اپلود کن اسم اون باجگیر رو بهت میگه .من فکر میکنم ی مدل از باجگیر Tesla باشه . شما باید هاردت در بیاری از کامپیوترت الان! ممکنه فایلای داخل سیستمتم قفل بشه! بعد اون کاری ک گفتم بکنی اسم اون باج گیر پیدا کن و باید بری انجمن بیلیپنگ کامپیوتر سوال کنی ببینی قفل گشاش هست یا نه. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خیلی سادس : پس میری فایل رو اپلود میکنی بعدیه اسم بهت میده میگردی تو گوگل به این شکل tesla decryptor tool فکر کنم باشه قفل گشاس اگه نبود میری تواونجا سوال میکنی اگه باشه بهت میگن ! اگه خوش شانس باشی فایلات برمیگرده.
    دمت گرم دوست اصفهانی
    الان اپلود کردم اینو نوشت
    الان بگردم در گوگل
    This ransomware

This ransomware is decryptable!

Identified by

• sample_bytes: [0x00 - 0x0F] 0x0000000000000000C637E76BEC260B730000000000000000

الان دقیقا چی بزنم در گوگل؟

9. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

الان اون فایل که گذاشته دانلود کنم و بعد عملیاتی که گفته رو انجام بدم؟

11. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

ظاهرا نوشته فایلهای
    This means that anyone who has TeslasCrypt encrypted files with the .xxx, .ttt, .micro, .mp3, or encrypted files without an extension can now decrypt their files for free!

خدا کنه فایلهای jpg رو هم شامل بشه

داره خودمونی میشه SINASONY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

دوستان راه پیشگیری چیه؟ ما هم یه وقت گرفتار نشیم...

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

درست شد دمت گرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •