تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: مشاوره خرید لپ تاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض مشاوره خرید لپ تاپ

با سلام.
    یه لپ تاپ برای کار گرافیکی تقریبا سنگین و در قیمت کمتر از ۴ میلیون را معرفی کنید و نظرتون در مورد لپ تاپ Acer چیه.کدوماش خوبن؟

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با سلام.
    یه لپ تاپ برای کار گرافیکی تقریبا سنگین و در قیمت کمتر از ۴ میلیون را معرفی کنید و نظرتون در مورد لپ تاپ Acer چیه.کدوماش خوبن؟
    درود بر شما.
    ‏لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل FX553VD - B
    را در دیجی‌کالا ببین.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    عالیه.
    سی پی یو مناسب و گرافیک عالی در رنج.

Sent from my ASUS using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

سلام.

من تازه عضو شدم نمیدونم مکان درستی رو برای سوال کردن انتخاب کردم یا نه ولی نتونستم تاپیک جدیدی ایجاد کنم.

من میخوام ی لپ تاپ بخرم و ی سری ویژگی مد نظرمه و ی سری شرایط دارم . لطفااااا راهنماییم کنید چون واقعا راه دیگه ای برای پیدا‌ککردن لپ تاپ مناسب مد نظرم نیست :

- دانشجو ام و برای کار های دانشگاه برنامه های آماری مثل past. Gis , و .... استفاده میکنم.
    در حالت عادی روی برنامه های آفیس زیاد کار میکنم.
    چون معلمم همیشه تعداد زیادی فیلم آموزشی یا برنامه هایی که برای ضمن خدمته رو باید بریزم روی کامپیوتر.
    زیاد تایپ میکنم.
    اندازه صفحه کوچیک بدم میاد .
    ممکنه مجبور بشم مستقیم از لپ تاپم چیزی به بچه ها نشون بدم پس صفحش دید خوبی داشته باشه.
    سرچ اینترنت زیاد دارم.
    به دلایل قبلی صداش هم خوب باشه.
    تعداد زیادی خروجی برای فلش و.... داشته باشه چون احتمال زیاد ی موس و کیبورد جداگانه بخرم و بهش وصل کنم.
    قیمت تا ۴ تومان اما احتمالا شاید نتونم بیشتر از ۳میلیون خرج کنم.
    ترجیحا رو خودش ویندوز داشته باشه .
    این مورد زیاد مهم نیست اما شنیدم با هر لپ تاپی نمیشه بازی کرد . اهل بازی نیستم اما شاید بخوام بعدا باهاش بازی هایی مثل wow بازی کنم .
    سبک بودنش خیلی مهمه.

چیز بیشتری فعلا به ذهنم نمیرسه.

ببخشید زیاد نوشتم.
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام.

من تازه عضو شدم نمیدونم مکان درستی رو برای سوال کردن انتخاب کردم یا نه ولی نتونستم تاپیک جدیدی ایجاد کنم.

من میخوام ی لپ تاپ بخرم و ی سری ویژگی مد نظرمه و ی سری شرایط دارم . لطفااااا راهنماییم کنید چون واقعا راه دیگه ای برای پیدا‌ککردن لپ تاپ مناسب مد نظرم نیست :

- دانشجو ام و برای کار های دانشگاه برنامه های آماری مثل past. Gis , و .... استفاده میکنم.
    در حالت عادی روی برنامه های آفیس زیاد کار میکنم.
    چون معلمم همیشه تعداد زیادی فیلم آموزشی یا برنامه هایی که برای ضمن خدمته رو باید بریزم روی کامپیوتر.
    زیاد تایپ میکنم.
    اندازه صفحه کوچیک بدم میاد .
    ممکنه مجبور بشم مستقیم از لپ تاپم چیزی به بچه ها نشون بدم پس صفحش دید خوبی داشته باشه.
    سرچ اینترنت زیاد دارم.
    به دلایل قبلی صداش هم خوب باشه.
    تعداد زیادی خروجی برای فلش و.... داشته باشه چون احتمال زیاد ی موس و کیبورد جداگانه بخرم و بهش وصل کنم.
    قیمت تا ۴ تومان اما احتمالا شاید نتونم بیشتر از ۳میلیون خرج کنم.
    ترجیحا رو خودش ویندوز داشته باشه .
    این مورد زیاد مهم نیست اما شنیدم با هر لپ تاپی نمیشه بازی کرد . اهل بازی نیستم اما شاید بخوام بعدا باهاش بازی هایی مثل wow بازی کنم .
    سبک بودنش خیلی مهمه.

چیز بیشتری فعلا به ذهنم نمیرسه.

ببخشید زیاد نوشتم.
    ممنون
    سلام
    لپ تاپ مد نظر شما باید باتری خوبی داشته باشه و سبک باشه حالا شما میگی صفحه بزرگ پس سبک بودن رو بیخال میشم و باتریش رو در نظر میگیرم
    شما باید یه لپ تاپ با سی پی یو اینتل سری U کم مصرف بخری که اتفاقا نسل هشت اینتل که جدیدترین هم هست فعلا رو همین سری کار کرده
    چون شما میخای به دانش اموزا چیزی نشون بدی باید کیفیت صفحه نمایش خوب باشه و زاویه دید محدودی نداشته باشه یعنی صفحه نمایش IPS باشه (این مورد رو حتما بهش توجه کنید)
    برای جابجایی اطلاعات سعی کنید هار SSD داشته باشه که سرعت بهتر باشه و USB3 داشته باشه
    در مورد سیستم عامل هم چون ما تو تحریم هستیم فقط پول الکی خرج میکنی همین بدون سیستم عامل ها بگیر بده برات کرک کنن مشکلی هم پیش نمیاد برات کاریه همه ما داریم میکنیم
    با لپ تاپ های سری U هم میشه بازی کرد اما چون بازی کلا باتری رو زیاد مصرف میکنه و این سری سی پی یو هم کم مصرف هستن توصیه نمیشه

در آغاز فعالیت hamedalavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

شما حداقل یک پرزازنده i5 نیاز دارین و با این توضیحاتتون نیازی به کارت گرافیک فوق العاده ندارید.
    با توجه به اینکه فایل زیاد دارید به یک هارد حداقل 1 ترابایت نیاز دارید.
    دستگاهی با این مشخصات حد اقال بالای 3 تومن در میاد

در آغاز فعالیت engaligholami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

فکر کنم Asus VivoBook R542UR

مناسب باشه.

در آغاز فعالیت mralirezaahmadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

سلام و خسته نباشید خسته نباشید خدمت دوستان عزیز.
    با اجازه دوستان منم نظرمو بگم.
    دوست عزیز شما باید اولین کار بودجه رو تعین کنید.
    کانفیگ i7 12g 1 2g فکر کنم برای شما مناسب باشه.
    همچین دستگاهی تقریبا 3 الی 4 در میاد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

از راهنماییتون متشکرم.
    حالا چند تا لپ تاپ پیدا کردم که در ادامه اسماشونو مینویسم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

سلام
    لپ تاپ مد نظر شما باید باتری خوبی داشته باشه و سبک باشه حالا شما میگی صفحه بزرگ پس سبک بودن رو بیخال میشم و باتریش رو در نظر میگیرم
    شما باید یه لپ تاپ با سی پی یو اینتل سری U کم مصرف بخری که اتفاقا نسل هشت اینتل که جدیدترین هم هست فعلا رو همین سری کار کرده
    چون شما میخای به دانش اموزا چیزی نشون بدی باید کیفیت صفحه نمایش خوب باشه و زاویه دید محدودی نداشته باشه یعنی صفحه نمایش IPS باشه (این مورد رو حتما بهش توجه کنید)
    برای جابجایی اطلاعات سعی کنید هار SSD داشته باشه که سرعت بهتر باشه و USB3 داشته باشه
    در مورد سیستم عامل هم چون ما تو تحریم هستیم فقط پول الکی خرج میکنی همین بدون سیستم عامل ها بگیر بده برات کرک کنن مشکلی هم پیش نمیاد برات کاریه همه ما داریم میکنیم
    با لپ تاپ های سری U هم میشه بازی کرد اما چون بازی کلا باتری رو زیاد مصرف میکنه و این سری سی پی یو هم کم مصرف هستن توصیه نمیشه

این ips که میگید رو من تو اینترنت نگاه کردم و ظاهرا ی سیستم خوب با این صفحه نمایش خیلی گرون تر میشه که من چون واقعا سختمه که سیستمم هی هنگ کنه میخوام بدونم ips با اگه اشتباه نکنم tst (!؟) خیلی فرق دارن؟ جوری که ادمو اذیت کنن؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

شما حداقل یک پرزازنده i5 نیاز دارین و با این توضیحاتتون نیازی به کارت گرافیک فوق العاده ندارید.
    با توجه به اینکه فایل زیاد دارید به یک هارد حداقل 1 ترابایت نیاز دارید.
    دستگاهی با این مشخصات حد اقال بالای 3 تومن در میاد
    متشکرم
    لطف کردید

- - - Updated - - -

متشکرم که مدل هم پیشنهاد دادید.

- - - Updated - - -

ممنون از راهنماییتون

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •