تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 52

نام تاپيک: جام جهانی 2018 روسیه - قرعه کشی و آماده سازی

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

برای یک رئالی این گروه B یا همون دوم خیلی وحشتناک هستش.

راموس جلو کریس ؟

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

میگن گروه B جدال 2 دروازه بان بزرگ دنیاست

دخیا VS بیرانوند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اینستاگرام رونالدو نازاریو: زمانی که شما اسطوره بودید، من رویای فوتبال را داشتم.

4. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

میگن گروه B جدال 2 دروازه بان بزرگ دنیاست

دخیا VS بیرانوند
    گذشته از شوخی باید برای دروازه فکر اساسی بشه والی هر چقدر بازیکنان خوب باشن وقتی در دروازه بازه هیچ فایده ای نداره ...
    در جام جهانی قبلی حقیقی مقابل نیجریه و آرژانتین خوب بازی کرد ولی در مقابل بوسنی ...

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

برای دادن رای به میزبانی آلمان در جام جهانی پول گرفتم

محمد بن همام، رئیس سابق کنفدراسیون فوتبال آسیا و عضو کمیته اجرایی فیفا، تایید کرد که بعد از دادن رای به میزبانی آلمان برای جام جهانی 2006، از کمیته برگزاری این رقابت ها پول گرفته است.

محمد بن همام که به اتهام دادن رشوه به اعضای کنفدراسیون کونکاکاف در انتخابات ریاست فیفا در سال 2011، برای همیشه از فعالیت های فوتبالی محروم شده، اعلام کرد که برای دادن رای به میزبانی آلمان برای جام جهانی 2006، حدود 7 میلیون یورو پول دریافت کرد؛ اما تاکید کرد که این پرداخت، رشوه نبوده است!

او به زد دی اف گفت:"بله، 6.7 میلیون یورو به حساب من واریز شد. اما دوست دارم بدانم چرا باید آلمانی ها به من برای چیزی که قبلا آن را به دست آورده اند، رشوه بدهند.

برای چه آن پول داده شد؟ نمی دانم. نه، البته که می دانم؛ اما ببخشید. این چیزی است که فقط شما به آن اهمیت می دهید، نه شخص دیگری."

میزبان جام جهانی 2006 در سال 2000 مشخص شد و این انتقال پول در سال 2002 صورت گرفت. راینهارد گریندل، رئیس فدراسیون فوتبال آلمان، ماه گذشته در گفتگو با نشریه اشپورت بیلد اعلام کرد که می خواهد در قطر با بن همام دیدار و در مورد پرداخت این پول صحبت کند.

این در حالی است که فرانتس بکن باوئر، رئیس کمیته برگزاری رقابت های جام جهانی 2006 آلمان، پرداخت رشوه برای گرفتن میزبانی این رقابت ها را رد کرد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مسی آماده باشد، آرژانتین در روسیه 2018 شانس دارد

خوان رومن ریکلمه، ستاره سابق فوتبال آرژانتین به تیم ملی کشورش در جام جهانی 2018 امیدوار است.

اواخر دوران حضور ریکلمه در تیم ملی با طلوع ستاره ای به نام لیونل مسی همراه بود اما در نهایت آرژانتین در جام جهانی 2006 در مرحله یک چهارم در ضربات پنالتی مغلوب آلمان شد.

لیونل مسی در دوره های بعد نیز اگرچه حتی تا فینال پیش رفت اما در نهایت در فتح جام ناکام ماند و ریکلمه معتقد است این بار آرژانتین از شانس خوبی برای قهرمانی برخوردار است.

ریکلمه در مورد شرایط آلبی سلسته گفت: "اگر لیونل مسی تا آن مقطع در شرایط آرمانی و مساعد قرار داشته باشد، آرژانتین از بخت مناسبی برای فتح جام جهانی روسیه 2018 برخوردار خواهد بود."

9. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کونته: غیبت موراتا در جام جهانی برای من مهم نیست!

آنتونیو کونته معتقد است لسترسیتی حریفی دشواری برای چلسی در جام حذفی خواهد بود. همچنین سرمربی ایتالیایی چلسی واکنش متفاوتی به غیبت آلوارو موراتا و گری کیهیل، 2 بازیکن نیمکت نشین چلسی در لیست دعوت شدگان تیم های ملی اسپانیا و انگلیس داشت.

کونته گفت: "از نظر من چنین سوالاتی را باید از سرمربی های تیم های ملی بپرسید نه من. تمام تلاش من رساندن بازیکنانم به بهترین شرایط برای حضور در چلسی است و سرمربی های تیم های ملی نیز باید بهترین تصمیم را برای کشورشان بگیرند و برای من غیبت موراتا و کیهیل در جام جهانی اهمیتی ندارد.

شاید موراتا در دیدار این هفته برابر لستر موفق به گلزنی شد. بازی برابر لستر بسیار دشوار بوده و در آخرین تقابل ما بازیکنان چلسی بسیار اذیت شدند اما ما باید به قدرت خودمان اعتقاد داشته باشیم.

هدف ما رسیدن به نیمه نهایی و حضور در یک فینال دیگر در ومبلی است. همچنین ما قصد داریم در لیگ برتر نیز شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان را حفظ کنیم اما می دانیم این کار آسان نیست."

11. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

Cristiano Ronaldo reached yet another scoring landmark on Friday as his 81st goal for Portugal took him up to third in the all-time international scorers list

The Ballon d'Or winner struck twice in stoppage time as the European champions hit back from a goal down to beat Egypt in Zurich

Ronaldo's first header took him level with former Japan star Kunishige Kamamoto on 80 goals, before his second edged him in front

Now in third, Ronaldo trails only Ferenc Puskas (84, Hungary and Spain) and the seemingly insurmountable total of Ali Daei (109, Iran)

The 33-year-old, who has 23 goals for club and country in 2018, will look to close in on Puskas when Portugal return to action against Netherlands on Monday
    رونالدو با دو گلی که امروز در مقابل تک گل صلاح آنهم در چه دقایقی!‌ به مصر زد به رده‌ی سوم برترین گلزنان ملی تاریخ رسید
    باید دید کریس می‌تونه درنهایت به رکورد دست‌نایافتنی دایی برسه یا نه

13. این کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کوکه: مسی بهترین بازیکن دنیا و متوقف کردنش تقریبا غیرممکن است

" همه می دانند مسی چطور بازی می‌کند اما باز هم او به زمین می‌رود و کار خودش را می‌کند! " کوکه، هافبک ملی پوش اتلتیکو مادرید به تمجید از لیونل مسی پرداخت.

کوکه که همین حالا هم از اساطیر اتلتی به شمار می‌رود و از کاپیتان‌های تیم است، فردا باید در قالب تیم ملی اسپانیا مقابل مسی و آرژانتین صف آرایی کند. تردیدهایی پیرامون بازی کردن مسی در این بازی وجود داشت که به نظر اعتباری ندارند و کاپیتان آلبی سلسته در این بازی به میدان می‌رود. به گزارش مارکا، حالا کوکه که بارها در پیراهن اتلتی مقابل مسی به میدان رفته، از این فوق ستاره تمجید کرده و می‌گوید:

آرژانتین تیم بزرگی است و بازیکنان فوق العاده‌ای دارد و مطمئنا کار سختی خواهیم داشت. مسی از نظر من بهترین بازیکن دنیاست. وقتی در زمین رو به روی او قرار می‌گیرید پیش خود فکر می‌کنید که او بهترین روزش نیست که اگر باشد، تیمش شانس بسیار زیادی برای پیروزی خواهد داشت. متوقف کردن او بسیار دشوار است. باید به شدت یکدیگر را پوشش دهید و مدام به خط دفاعی کمک کنید. البته مسی هم نباید روزش باشد.

شما می‌دانید که مسی چطور بازی می‌کند. بازی‌هایش را دیده‌اید و برای متوقف کردنش آماده می‌شوید و برنامه ریزی می‌کنید اما باز هم او کار خودش را می‌کند یا ناگهان چیز جدیدی اختراع می‌کند چون او سرشار از خلاقیت است. وقتی در تلویزیون می‌بینید او از یک مدافع رد می‌شود، از خود می‌پرسید چرا نتوانست او را متوقف کند؟ پاسخ ساده است چون متوقف کردن مسی تقریبا غیرممکن است.

وقتی او در تیم تان بازی می‌کند، طبیعی است که همه به دنبال او باشند تا توپ را به او برسانند چون مسی سرنوشت بازی‌ها را رقم می‌زند. حالا با یک پاس، یک گل، بازیسازی و ... وقتی از تلویزیون بازی‌اش را نگاه می‌کنید هم می‌بینید که در یک لحظه انگار که دنده عوض می‌کند، سرنوشت را رقم می‌زند. مسی در هر تیمی باشد، معطوف بودن همه نگاه‌ها حتی نگاه بازیکنان به او طبیعی است. اگر در اتلتی هم بازی می‌کرد، من به دنبال پاس دادن توپ به او بودم.

کوکه در این مصاحبه با اطمینان از شانس اسپانیا برای قهرمانی جهان گفت و فاش کرد که با لوکاس هرناندز درباره انتخاب اسپانیا صحبت کرد که البته نتیجه‌ای نداشت.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

قهرمان اروپا غافلگیر شد

پرتغال 0-3 هلند؛ شوک نارنجی به سلسائو

دقیقه 11 دیپای

دقیقه 32 رایان بابل

دقیقه 45+2 فن دایک

تیم ملی پرتغال در دیداری دوستانه مقابل تیم ملی هلند با نتیجه 3-0 مغلوب شد.

خلاصه بازی پرتغال 0 - هلند 3

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •