تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: قطع شدن اینترنت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض قطع شدن اینترنت

سلام دوستان من یه مشکل واسه وصل شدن به اینترنت دارم اگه تونستید لطف کنید راهنماییم کنید، رو سیستمم ویندوز سون نصبه ، مودم به خوبی کار میکنه و چراغ اینترنش هم روشنه ، کارت شبکه هم نصبه ولی اینترنت قطعه و هیچ دسترسی نمیتونم به کانکشن داشته باشم ، تو تنظیمات شبکه هم از روی تصویری که فرستادم اون قسمتی رو که خط قرمز کشیدم کلا نداره// اول آدرس عکس http نذاشتم چون ارسال نمیشد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

باید خیلی چیزها رو بررسی کنید.
    دستگاه کامپیوتر دیگه ای دارید که همزمان به مودم وصل باشه و اینترنت داشته باشه ؟
    مودم شما الان بطور معمولی به اینترنت وصل هست ؛ با انواع گوشی های موبایل به مودم متصل میشید و از اینترنت استفاده میکنید ؟
    تنظیمات مودم رو نگاه کردین ؛ سیستم مک فیلترینگ مودم فعال نباشه ؟
    تنظیمات DHCP Server روی مودم فعال هست ؟
    برای برقراری ارتباط با مودم ابتدا سعی کنید در تنظیمات کارت شبکه ویندوز دریافت ip رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (Otain ab IP address automatically)
    اگر مشخص نیست مودم DHCP Server فعال داره یا نه بطور دستی یک آدرس ip در رنج مودم که معمولا 192.168.1.0/24 هست اختصاص دهید.
    با دستنور پینگ ارتباط بین کامپیوتر و مودم رو بررسی کنید.

در زمانی که کابل شبکه بین کامپیوتر و مودم رو متصل میکنید ؛ چراغ شماره Lan مودم که کابل رو متصل کردین باید روشن بشه ، دقت کنید کابل رو به پورت WAN مودم متصل نکرده باشید.
    بر روی کامپیوتر نیز کنار سوکت کابل شبکه چراغ وجود دارد بعد از اتصال با کابل باید چراغ سبز کنار سوکت روشن شود.
    اگر این چنین نمیشود از کابل دیگری استفاده کنید و همچنین دقت کنید کانکشن لن در کامپیوتر شما در حالت Disable نباشد.

3. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

ممنون از جوابتون
    دستگاه کامپیوتر دیگه ای همزمان اینترنت داره
    مک فیلترینگ مشکلی نداره
    DHCP فعاله
    واسه تنظیمات آی پی هم باید کانکشن باشه ولی هیچ کانکشنی رو نداره فقط تو دیواس منیجر کارت شبکه رو به صورت فعال دارم
    هیچ ارتباطی هم بین کامپیوتر و مودم وجود نداره کلا روی ایکون شبکه کنار ساعت علامت ضربدر قرمز هست
    کاب شبکه هم درست وصل شده و چراغش هم روشن میشه
    این کانکشن لن که فرمودید کجاست؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ممنون از جوابتون
    دستگاه کامپیوتر دیگه ای همزمان اینترنت داره
    مک فیلترینگ مشکلی نداره
    DHCP فعاله
    واسه تنظیمات آی پی هم باید کانکشن باشه ولی هیچ کانکشنی رو نداره فقط تو دیواس منیجر کارت شبکه رو به صورت فعال دارم
    هیچ ارتباطی هم بین کامپیوتر و مودم وجود نداره کلا روی ایکون شبکه کنار ساعت علامت ضربدر قرمز هست
    کاب شبکه هم درست وصل شده و چراغش هم روشن میشه
    این کانکشن لن که فرمودید کجاست؟
    باید در بخش Network and Sharing Center از سمت چپ گزینه Change adapter Settings را باز کنید.
    در آنجا با کلیک راست بر روی کانکشن بررسی کنید که گزینه Disable وجود داشته باشد ، که به این معناست که کانکشن شما فعال است و اگر بر روی Disable کلیک کنید کانکشن غیرفعال خواهد شد (کم رنگ) و گزینه Enable جای آن را خواهد گرفت.
    در زمان فعال بودن کانکشن با استفاده از properties از منو راست کلیک تنظیمات خودکار را برای دریافت ip برگزینید.

همچنین اگر در این قسمت کانکشنی مشاهده نمیکنید به این معناست که در دیوایس منیجر کارت شبکه غیرفعال شده است و باید از آنجا به کارت شبکه مراجعه کنید و Enable را در سربرگ Driver فشار دهید.
    ممکن است شناسایی کارت شبکه دستگاه درست انجام نشده باشد و اطلاعات کارت شبکه موجود نباشد ، که در این صورت باید درایور کارت شبکه را نصب بفرمایید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون
    توی صفحه
    Change adapter Settings هیچ کانکشنی نیست که من بخوام فعال یا غیر فعال کنم تو دیوایس منیجر هم کارت شبکه فعاله

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوستان دیگه کسی نبود از این موضوع سر در بیاره

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بهتره یکبار درایور کارت شبکه را حذف کنید و دوباره نصب کنید .
    بررسی کنید اگه آپدیت جدیدی براش اومده از نسخه جدید درایور استفاده کنید و نسخه جدید را نصب کنید.

ممکنه کارت شبکه برای ذخیره توان خاموش شده باشد ، در تنظیمات کارت شبکه این موضوع را بررسی کنید . همچنین این تنظیمات را در بخش تنظیمات مادربورد و بایوس چک کنید
    احتمال دارد از داخل مادربورد بطور کلی غیر فعال باشد .

درنهایت ممکن است از نظر سخت افزای کارت شبکه شما دچار مشکل شده باشد ، یک کارت شبکه جدید بر روی سیستم نصب نموده و وضعیت را بررسی کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

والا من چک میکنم کارت شبکش کامل نصبه هیچ مشکلی هم نداره چند بار هم حذف و نصبش کردم / همون طوریه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •