تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 94 از 212 اولاول ... 4484909192939495969798104144194 ... آخرآخر
نمايش نتايج 931 به 940 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

درسته منم همین الان زدم رو دانلود از همون سایت که به جای اینکه با 2 مگ دانلود کنه با 1500 تا 1700 دان می کنه ..این مشکلات از اول فروردین شروع شد و هنوزم فیکس نشده ...
    حالا خوبه مال شما از نصف بیشتره. سرویس من به نصف هم نمیرسه.

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام وقت بخیر
    دوستانی که از این شرکت adsl گرفتید راضی هستید؟ کیفیت خدماتش خوبه؟
    پینگ 8.8.8.8 بهتون چند برمیگردونه؟
    چند بار قطعی داشتید روی اینترنت؟
    Last edited by dj77; 13-05-2019 at 17:59.

3. این کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Sorrow_X's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام وقت بخیر
    دوستانی که از این شرکت adsl گرفتید راضی هستید؟ کیفیت خدماتش خوبه؟
    سلام داداش به هیچ عنوان سمت این شرکت نیا من دو تا خط دارم به یک کیفیت ( اون یکی شاتل و بدون هیچ مشکلی دارم استفاده میکنم ) ولی به هیچ عنوان قبول ندارم این شرکتو مشکلاتشم پینگ بسیار بالا حتی سرور داخلی .. روزی حداقل 2 بار قطعی .. نوسان خیلی شدید از یک مگ میاد 500 ( سرور داخلی ) - سرور خارجی هم که دیگه نگم - نرم افزار رفع تحریم که استفاده کنی کلا سرعت دانلود میشه 200 300 - پشتیبانی محترمی دارند اما بی سواد
    بخاطر حجم بالا اومدم این شرکت ولی خیلی پشیمونم تازه دو هزار تا شکایت کردم 195 تا همین سرعتم گرفتم

5. این کاربر از Sorrow_X بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام داداش به هیچ عنوان سمت این شرکت نیا من دو تا خط دارم به یک کیفیت ( اون یکی شاتل و بدون هیچ مشکلی دارم استفاده میکنم ) ولی به هیچ عنوان قبول ندارم این شرکتو مشکلاتشم پینگ بسیار بالا حتی سرور داخلی .. روزی حداقل 2 بار قطعی .. نوسان خیلی شدید از یک مگ میاد 500 ( سرور داخلی ) - سرور خارجی هم که دیگه نگم - نرم افزار رفع تحریم که استفاده کنی کلا سرعت دانلود میشه 200 300 - پشتیبانی محترمی دارند اما بی سواد
    بخاطر حجم بالا اومدم این شرکت ولی خیلی پشیمونم تازه دو هزار تا شکایت کردم 195 تا همین سرعتم گرفتم
    بله.. ممنون از رهنمایی شما
    شرکت بریم شرکت بعدی

7. این کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Sorrow_X's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

بله.. ممنون از رهنمایی شما
    شرکت بریم شرکت بعدی
    منم خودم الان بخاطر این شاتل گرون کرده میخوام جمع اوری کنم نمیدونم کجا برم
    پیشگامان شندیم بعضی ار مناطق پهنای باند رو ازاد میزاره و تعرفه هاشم بنظر مناسب میاد

9. این کاربر از Sorrow_X بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم خودم الان بخاطر این شاتل گرون کرده میخوام جمع اوری کنم نمیدونم کجا برم
    پیشگامان شندیم بعضی ار مناطق پهنای باند رو ازاد میزاره و تعرفه هاشم بنظر مناسب میاد
    منم خودم مشترک 10ساله شاتل هستم یه کم فهم و شعور داشت این کارو نمی کرد.
    یا حداقل سرویس معمولی هم میذاشت برای افرادی که خدمات زوری اضافی نمی خوان!
    منم این هفته 2تاخط از شاتل تخلیه میزنم.

11. این کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

دوستان من الان از شاتل مشهد سرویس 4 مگابیت دارم. حقیقتا از همه چیزش راضیم. قطعی ندارم ، هم سرور داخلی و هم خارجی سرعت لود صفحه و دانلود فایلم خوبه. با ف ی ل تر شکن هم بازم عالیه. فقط مشکل الان اینه گرونش کردن. من تا حالا ماهی 44 تومن میدادم حالا ماهی باید 54 تومن بدم. سر همبن افزایش قیمت میخام شرکت و عوض کنم ، الان دیده بان چطوره ؟ من میخام بهم سرعت 512 کیلوبایت بده مخصوصا روی سرورای خارجی دانلود فیلم. وضع دانلودش با ف ی ل تر شکنا چطوره؟
    Last edited by rezapcworld; 16-05-2019 at 01:14.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

دوستان من الان از شاتل مشهد سرویس 4 مگابیت دارم. حقیقتا از همه چیزش راضیم. قطعی ندارم ، هم سرور داخلی و هم خارجی سرعت لود صفحه و دانلود فایلم خوبه. با ف ی ل تر شکن هم بازم عالیه. فقط مشکل الان اینه گرونش کردن. من تا حالا ماهی 44 تومن میدادم حالا ماهی باید 54 تومن بدم. سر همبن افزایش قیمت میخام شرکت و عوض کنم ، الان دیده بان چطوره ؟ من میخام بهم سرعت 512 کیلوبایت بده مخصوصا روی سرورای خارجی دانلود فیلم. وضع دانلودش با ف ی ل تر شکنا چطوره؟
    توصیه من به شما اینه که اصلا برای استریم کردن با فندق شکن اصلا نیا این شرکت. چرا؟! چون گیت وی هایی که این شرکت ازشون استفاده میکنه به تازگی تغییر کرده و افتضاح شده. برای همین سرعت دانلود از سرور های خارجی هم به شدت افت کرده. حتی من که خودم سرویس 8 مگ دارم، برام استریم کردن از سرور های داخلی مثل آپارات برای کیفیت HD با بافر انجام میشه. در ضمن شمایی که تجربه استفاده از سرعت 4 مگ رو داری فکر نکنم کلا 512 پاسخگوی شما اونم توی این شرکت باشه.

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

توصیه من به شما اینه که اصلا برای استریم کردن با فندق شکن اصلا نیا این شرکت. چرا؟! چون گیت وی هایی که این شرکت ازشون استفاده میکنه به تازگی تغییر کرده و افتضاح شده. برای همین سرعت دانلود از سرور های خارجی هم به شدت افت کرده. حتی من که خودم سرویس 8 مگ دارم، برام استریم کردن از سرور های داخلی مثل آپارات برای کیفیت HD با بافر انجام میشه. در ضمن شمایی که تجربه استفاده از سرعت 4 مگ رو داری فکر نکنم کلا 512 پاسخگوی شما اونم توی این شرکت باشه.
    تو استریم کردن یه چیز فوق العاده مهمه ، مهم تر از نتی که داری ، اونم نوع چیز پی انی هست که بهش وصلی ، الان من با چیز پی ان پولی ( مثل اکسپرس و آستریل ) به راحتی رو 2k استریم می کنم اما با همین نت اگر وصل بشم به آشغالی مثل سایفون یا فری گیت سرعت یک دهم میشه ...
    خیلی پیش میاد مردم از چیز پی ان های بد و کیفیت پایین استفاده می کنن ، باید همه جانبه دید این مسائل رو .
    من شخصا مشکلی با هیچ چیز پی انی ندارم ...

15. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آموزش عالی After4Ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    ما تو خونه روزی 10 گیگ مصرف اینترنت داریم معمولا یوتیوب و اینستاگرام و فیلیمو استفاده می کنیم (نیازی به بازی شبکه‌ای نیست که پینگ بخوایم)
    این شرکت برای ما خوبه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •