تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 190 از 212 اولاول ... 90140180186187188189190191192193194200 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,891 به 1,900 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه A-L PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

تجربه ی داتک رو هم داشتید ؟
    نه داتک تا حالا نداشتم، بعد اینکه دیده بان گرون کرد، طرح ۱۶ مگ اش ۸۰ تومن با ۱ ترابایت ترافیک طرح خوبی به نظر میرسید، تا اینکه چند هفته پیش اونها هم طرح هاشون رو تغییر دادن.
    الان ۱۶ مگ شون ۱۰۰ گیگ حجم ماهیانه داره ! این آشغال های وقتی گرون میکنن ، همه با هم دست به یکی میکنن.

2. این کاربر از A-L PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سرویسای یه سالش تقریبا میشه گفت هیچ تخفیفی نداره یعنی پول یه ساله رو از همین الان بدی بدون هیچ تخفیفی!!!!!!!!!
    یعنی اگه ماهیانه پرداخت کنیم در سال میشه 1/560/000 تومن با مالیات اگرم یه جا بخریم میشه 1/400/000 تومن که عملا به درد نمیخوره!!!!!!
    160/000 تومن اختلاف داره درحالی که اصل سرویس بلندمدت اینه که تخفیف چشمگیر باشه مثلا سرویس 950 تومنی رو من خریدم 530 پارسال
    من که شخصا تمدید نمی کنم اگرجشنواره ارائه ندن با این که راضیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

سرویسای یه سالش تقریبا میشه گفت هیچ تخفیفی نداره یعنی پول یه ساله رو از همین الان بدی بدون هیچ تخفیفی!!!!!!!!!
    یعنی اگه ماهیانه پرداخت کنیم در سال میشه 1/560/000 تومن با مالیات اگرم یه جا بخریم میشه 1/400/000 تومن که عملا به درد نمیخوره!!!!!!
    160/000 تومن اختلاف داره درحالی که اصل سرویس بلندمدت اینه که تخفیف چشمگیر باشه مثلا سرویس 950 تومنی رو من خریدم 530 پارسال
    من که شخصا تمدید نمی کنم اگرجشنواره ارائه ندن با این که راضیم

واقعا فکرش رو بکن یک میلیون تومن میخوای پول این آشغالی رو بدی که قراره سر هر اتفاقی یا قطع بشه یا کند بشه. واقعا به آدم زور میاد. باهاشون صحبت کردم چند بار گفتم چرا جشنواره نزاشتید؟ میگه مگه همش باید جشنواره باشه؟؟!!!!
    پول دیگه شده علف خرس. انگار ما سالی 100 میلیون پول درمیاریم یک میلیون پول اینترنت بدیم

5. 2 کاربر از nimatroy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Angel Of Darkness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Dark Corners of The Earth

پيش فرض

براشون نوشتم چرا از 40 گیگ رو سرویس 8 مگ پریدید 1000 گیگ این وسز یه 512 گیگی چیزی بزارید پول کمتر بدیم ن 1000 گیگ میخوام چیکار 40 گیگ هم کممه هنوز 2 روزه جواب ندادن 54 تمن شده 82 تمن خیلی وضع این کشور خرابه اصلا صداشم در نیوردن

7. 3 کاربر از Angel Of Darkness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه pars1992's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2020
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

براشون نوشتم چرا از 40 گیگ رو سرویس 8 مگ پریدید 1000 گیگ این وسز یه 512 گیگی چیزی بزارید پول کمتر بدیم ن 1000 گیگ میخوام چیکار 40 گیگ هم کممه هنوز 2 روزه جواب ندادن 54 تمن شده 82 تمن خیلی وضع این کشور خرابه اصلا صداشم در نیوردن
    من 3 مگ میگرفتم 35 تومن (پرداختی 38 تومن) الان شده 50 تومن (پرداختی 54 تومن) ، حداقل همون 35 تومنی رو حجمش رو کمتر میکردن فرضا 200 گیگی هم میذاشتند ، چون ما مصرفمون تو ماه همین حد 200 - 250 گیگه ! اینا اومدن همون قیمت رو از 450 گیگ کردن 22 گیگ ! آخه این با کدوم عقل و منطقیه جور درمیاد که 450 گیگ یهو بشه 22 گیگ ! آخه 22گیگ !؟! بعد تو پستِ آخرِ اینستا وقیحانه پست گذاشته که کمترین قیمت و بیشترین حجم رو داریم !
    Last edited by pars1992; 28-03-2020 at 12:34.

9. 2 کاربر از pars1992 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

من 3 مگ میگرفتم 35 تومن (پرداختی 38 تومن) الان شده 50 تومن (پرداختی 54 تومن) ، حداقل همون 35 تومنی رو حجمش رو کمتر میکردن فرضا 200 گیگی هم میذاشتند ، چون ما مصرفمون تو ماه همین حد 200 - 250 گیگه ! اینا اومدن همون قیمت رو از 450 گیگ کردن 22 گیگ ! آخه این با کدوم عقل و منطقیه جور درمیاد که 450 گیگ یهو بشه 22 گیگ ! آخه 22گیگ !؟! بعد تو پستِ آخرِ اینستا وقیحانه پست گذاشته که کمترین قیمت و بیشترین حجم رو داریم !
    برای بالاترین آره. ولی برای متوسط ،بدترین قیمت رو دارن. الان مصرفم بعد سه ماه شده 1 ترا. تهش تا 3 ترا مصرف کنن. که بعیده. بیان 8 مگ 3 ترا بزارن 300-320 . قبلا بود 280 با حجم 6 ترا. خودم این سرویسو گرفتم 200 تومن(اون زمان این سرویس دو قیمتی بود)
    بهشون باید اعتراضید ،جواب نداد تخلیه.

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

الان گزینه بعدی چیه بخوایم تخلیه کنیم ؟ کسی اگه حال داشت نگاه کنه ببینه کجا جشنواره هست .....
    دزد وب هم ظاهرا اوضاش خوش نیس

12. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

منم دقیقا همینو بهشون گفتم دو بار اصلا جواب ندادن یک بار هم گفتش پیشنهادتون رو منتقل میکنم!! همین.
    واحد فروش سیاست های شرکت رو مشخص میکنه. هدف همینه که سرویس قیمت بالاتر رو بخریم

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

منم دقیقا همینو بهشون گفتم دو بار اصلا جواب ندادن یک بار هم گفتش پیشنهادتون رو منتقل میکنم!! همین.
    واحد فروش سیاست های شرکت رو مشخص میکنه. هدف همینه که سرویس قیمت بالاتر رو بخریم
    من حرف زدم چند تا چیز به من گفت :
    یکی گفت هدف کیفیته نه قیمت یعنی قیمت هرچی بود مهم نی سیاست جدید ما اینه کیفیت خوب باشه
    بعد گفت از طرف زیرساخت مجوز گرونی دادن و تصمیم ما فقط نبوده که این حرف درسته چون اینا بدون مجوز کاری نمی تونن بکنن
    گفت قبلا هرکسی هر سرویسی میخرید چون میدید حجمش زیاده دلش میسوخت میزاشت رو دانلود اما الان طرف هرچقدر مصرف داره واس همون پول میده
    بعد زنگ زد به مدیریتشون گفت تهش میتونم 20 درصد بهت تخفیف بدم چون مشتری دو ساله ای یعنی 1400 میشه 1100 ....
    من تخلیه می کنم احتمالا میرم های وب هرچی بود، بود مهم نیس ولی مرکز ما چون خوبه احتمالا بد نباشه ولی بازم هنوز دو ماه وقت دارم شاید 8 مگ دیده بان گرفتم اگه تا اون موقع جشنواره گذاشتن ولی کلا اعتراض کنید هر جور شده
    Last edited by George Shelly; 28-03-2020 at 14:25.

15. 2 کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

من حرف زدم چند تا چیز به من گفت :
    یکی گفت هدف کیفیته نه قیمت یعنی قیمت هرچی بود مهم نی سیاست جدید ما اینه کیفیت خوب باشه
    بعد گفت از طرف زیرساخت مجوز گرونی دادن و تصمیم ما فقط نبوده که این حرف درسته چون اینا بدون مجوز کاری نمی تونن بکنن
    گفت قبلا هرکسی هر سرویسی میخرید چون میدید حجمش زیاده دلش میسوخت میزاشت رو دانلود اما الان طرف هرچقدر مصرف داره واس همون پول میده
    بعد زنگ زد به مدیریتشون گفت تهش میتونم 20 درصد بهت تخفیف بدم چون مشتری دو ساله ای یعنی 1400 میشه 1100 ....
    من تخلیه می کنم احتمالا میرم های وب هرچی بود، بود مهم نیس ولی مرکز ما چون خوبه احتمالا بد نباشه ولی بازم هنوز دو ماه وقت دارم شاید 8 مگ دیده بان گرفتم اگه تا اون موقع جشنواره گذاشتن ولی کلا اعتراض کنید هر جور شده
    همینا رو به منم گفت ،ازش پرسیدم کی جشنواره میزارید گفت واحد فروشمون باید تصمیم بگیره مشخص نیست. من خودمم کرج هستم . شما از خط رو از نصرآبادی گرفتی؟ من رو مودمم میبینم بیشتر از 10 مگ نمیتونم سرعت داشته باشم برای همین از همون اول 8 مگ گرفتم الانم شده 81750 ماهی. فاصله حجمیش خیلی زیاده یکی 40 گیگ اون یکی یک ترا.
    یکی دو تا دوستام گفتن تخلیه کن برو مخابرات بگیر که من فکر نمیکنم درست باشه چون پشتیبانیشون که افتضاحه.

- - - Updated - - -

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •