تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 90 از 212 اولاول ... 4080868788899091929394100140190 ... آخرآخر
نمايش نتايج 891 به 900 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

ما با پروفایل گیم حدود 80 میلی پینگ داریم تا المان

اونوقت اینا با پروفایل گیم 120 پینگ دارن

داخلی پینگ تک رقمه
    دیده بان تو داخل هم مشکل داره 40 میلی خیلی پینگ افتضاحیه!

شرکتو جمعش کنن بهتره
    های وب ۲ هستش
    Last edited by MMDFullHD; 13-04-2019 at 13:01.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من از تهران هستم ،این دیده بان هم مسخره اش رو در آورده نه به اون تبلیغ حجمش نه به این حق خوری که دارن اینترنت 3 ماهه 16 مگ گرفتم بعد از 2 ماه و نیم سرعت از 16 به 2 مگابیت کاهش پیدا کرد
    زنگ زدم به هم میگن خط شما بیشتر از 4 مگ کشش نداره گفتم همون موقع اول که گرفتم 16 رو خوب ساپورت میکرد(من خط رو هم تازه گرفتم همراه با اینترنت) میگه ممکن تو مسیر نویز باشه یا اسپلیتر شما مشکل داشته باشه گفتم اسپلیتر نو هستش مشکلی نداره در ضمن این بازی شماست و من هم سرویس رو سر ماه جمع آوری میکنم. حالا نکته جالبش اینجا بود که بعد از اینکه من مشکل رو گفتم یه دست کاری انجام داد و سرعت از 2 مگ به 4 مگ افزایش بپیدا کرد خوب اگه خط من تا 4 مگ کشش داره چرا پس همون 4 مگ رو هم نمیگرفت 2 مگ بزور کشش داشت و چرا بعد از اینکه گفتم شد 4 مگ؟
    گول این 2 ترابایت رو نخورین بعد از چند ماه سرویستون رو خراب میکنن سرعت رو میارن پایین.
    اتصافآ من توی این 2 ماه و نیم حجمی هم مصرف نکردم کل 3 ماه من 6144 گیگ حجمم بود که از این حجم من فقط 271 گیگ استفاده کردم.فکر نمیکنم جزو افراد پر مصرف باشم.
    در کل من که برای اولین تجربم اصلآ راضی نبودم.
    Last edited by post98; 19-04-2019 at 21:02.

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان میخواستم یه بررسی کنید ببینید وضعیت نت من که از دیده بان گرفتم به چه صورت هستش 16 مگ من تبدیل شده به 3 مگ یه بار زنگ زدم گفتن تا 4 مگ بیشتر ساپورت نمیکنه امروز دوباره تماس گرفتم
    تا 8 مگ برام سرعت تنظیم کردن الان دوباره شده 3 مگ من فکر میکنم کار خودشونه همش بالا و پایین میکنن.در ضمن Snr margin down من روی 6 بود الان شده 16 نمیدونم باید چیکار کنم.از طرقی هم همسایه اومده خط تلفن رو برای
    آسانسور گرفته فک کنم مشکل از اون باشه که بد سیم ها رو بستن که داره نویز میندازه در صورتی که قبلآ من 16 مگ رو میگرفتم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان مودم رو یه retrain کردم سرعت تقریبآ نزدیک 1 مگابایت هستش که تو عکس مشخصه snr شده 6.7 چرا سرعت میره بالا نویز دارم.

Last edited by post98; 20-04-2019 at 13:26.

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستان میخواستم یه بررسی کنید ببینید وضعیت نت من که از دیده بان گرفتم به چه صورت هستش 16 مگ من تبدیل شده به 3 مگ یه بار زنگ زدم گفتن تا 4 مگ بیشتر ساپورت نمیکنه امروز دوباره تماس گرفتم
    تا 8 مگ برام سرعت تنظیم کردن الان دوباره شده 3 مگ من فکر میکنم کار خودشونه همش بالا و پایین میکنن.در ضمن Snr margin down من روی 6 بود الان شده 16 نمیدونم باید چیکار کنم.از طرقی هم همسایه اومده خط تلفن رو برای
    آسانسور گرفته فک کنم مشکل از اون باشه که بد سیم ها رو بستن که داره نویز میندازه در صورتی که قبلآ من 16 مگ رو میگرفتم.

الان مودم رو یه retrain کردم سرعت تقریبآ نزدیک 1 مگابایت هستش که تو عکس مشخصه snr شده 6.7 چرا سرعت میره بالا نویز دارم.
    مشکل از سمت خودته ، منم چند ماه بود مشکل قطعی و ریبوت شدن مودم داشتم بعدش قهمیدم از کلید لامپ آشپزخونه ست یکی رو آوردم ترانسشو عوض کرد و درست شد ، دقیقا زمانی هم که خط تلفن از پشت آسانسو رد شه اینحوری میشه ، اصلا ربطی به شرکت نداره دنبال مشکل تو ساختمون باش .
    منم الان سرویس 16 دارم و رو 18 برام بستن و براحتی دارم استفاده میکنم ..

داره خودمونی میشه smk1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما داخل تنظیمات مودم AnnexA رو فعال کنین و برای تلفن آسانسور یا هر اتصال اضافه هم یک اسپلیتر نصب کنین.

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

شما داخل تنظیمات مودم AnnexA رو فعال کنین و برای تلفن آسانسور یا هر اتصال اضافه هم یک اسپلیتر نصب کنین.
    داداش مودم تنظیمات AnnexL و AnnexM داره A نداره ، الان هرکی از آسانسور استفاده کنه مودم نتش میپره ، چطوری بیام برای تلفن آسانسور اسپلیتر بزارم؟
    با تشکر

داره خودمونی میشه smk1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داداش مودم تنظیمات AnnexL و AnnexM داره A نداره ، الان هرکی از آسانسور استفاده کنه مودم نتش میپره ، چطوری بیام برای تلفن آسانسور اسپلیتر بزارم؟
    با تشکر
    برای مودم شما همان ADSL2+Enabled میشه اسپلیتر رو هم در مسیر سیم که به آسانسور میره نصب کنید. برای نصب هم سیم تلفن رو در مسیر قطع می کنین دوسرش رو سوکت میزنین و به اسپلیتر وصل می کنین.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

دوستان وضعیت پینگ دبده بان چجوریه؟ ( داخلی و خارجی )

تهران هستم خواستم ببینم برای بازی انلاین خوبه ؟ ( بین 100 تا 150 هم باشه مشکلی نیست )

داره خودمونی میشه Sorrow_X's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

دوستان وضعیت پینگ دبده بان چجوریه؟ ( داخلی و خارجی )

تهران هستم خواستم ببینم برای بازی انلاین خوبه ؟ ( بین 100 تا 150 هم باشه مشکلی نیست )
    برای پینگ و گیم انلاین اصلا سمت این شرکت نیاید

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من 16 مگ دارم اما روی 18 بسته شده و با سرعت 2045 کیلوبایت بر ثانیه حدودا دانلود می کنم ...
    این ویدیو نشون میده که چجوری از تمام پهنای باندم استفاده میشه واسه استریم کردن از یوتیوب ...
    میشه گاها که مشکل پیدا می کنه بخصوص این ماه که مشکلات زیاد بوده اما در اکثر مواقع بدون مورد هست ، دقت کنید ممکن مرکز من اینجوری باشه و با جایی که شما هستید تفاوت کنه .
    18 مگ البته واسه 4K کافی نیست و باید مینیمم 20 باشه تا بدون مکث استریم کنه ، به هر حال این چیزی هست که من دارم در حال حاضر ......

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •