تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 123 از 212 اولاول ... 2373113119120121122123124125126127133173 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,221 به 1,230 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من تهرانم ، ارزش داره سرویس مخابرات رو جمع کنم بیام از دیده بان سرویس بگیرم ،کسانی که سرویس دیده بان دارن در هفته چند بار قطعی دارن؟ در طول روز چند بار نت قطع میشه؟ هر بار قطعی چند دقیقه طول میکشه؟ کلا کیفیت نت دیده بان ارزش داره از مخابرات جمع کنم بیام ازشون سرویس بگیرم؟ این مخابرات پهنای باندش برای من خیلی کمه.
    Last edited by Pc.34; 21-08-2019 at 19:29.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

مشکل از نت نیست ، مشکل اینه که کلاینت نورد تو ایران فیلتر شده ، ولی با open vpn تو ویندوز وصل میشه ، کلاینتش رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کن ، برو تو سایت نورد کانفیگش رو بگیر و یوزر و پس بده راحت کانکت میشه ...
    من نورد دارم ، یه چندتایی یوزر و پسورد دارم که همشون رو تست کردم تو برنامه کلاینت نورد به راحتی اکانت ها لاگین میشن و اکانت ها تست شدن هستن و کار میکنن، منتها کلاینت نورد تو ایران فـیلتر شده با کلاینتش نمیشه وصل شد ، من قبلا فایلهای ovpn. رو از سایت نورد دانلود کردم ... ریختم تو پوشه کانفیگ اوپن وی پی ان ، منتها مشکلی که من دارم اینه که با اوپن وی پی ان به سرورهاش به صورت راندوم وصل میشه! مثلا به بعضی از سرورهای المان وصل میشه ولی به انگلیس نمیشه ... ایا علتش این نیست که این یوزر و پسوردها چون پابلیک هستند مولتی لاگین نیستند اینجوری میشه؟ یعنی به بعضی از سرورها وصل نمیشه ... و به صورت راندوم وصل میشه ، شما اکانت نورد اورجینال داری ایا به تمام سرورهای نورد بدون مشکل کانکت میشی؟ مشکل کانکت نشدن به بعضی از سرورها رو نداری؟
    Last edited by Pc.34; 21-08-2019 at 19:30.

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من نورد دارم ، یه چندتایی یوزر و پسورد دارم که همشون رو تست کردم تو برنامه کلاینت نورد به راحتی اکانت ها لاگین میشن و اکانت ها تست شدن هستن و کار میکنن، منتها کلاینت نورد تو ایران فـیلتر شده با کلاینتش نمیشه وصل شد ، من قبلا فایلهای ovpn. رو از سایت نورد دانلود کردم ... ریختم تو پوشه کانفیگ اوپن وی پی ان ، منتها مشکلی که من دارم اینه که با اوپن وی پی ان به سرورهاش به صورت راندوم وصل میشه! مثلا به بعضی از سرورهای المان وصل میشه ولی به انگلیس نمیشه ... ایا علتش این نیست که این یوزر و پسوردها چون پابلیک هستند مولتی لاگین نیستند اینجوری میشه؟ یعنی به بعضی از سرورها وصل نمیشه ... و به صورت راندوم وصل میشه ، شما اکانت نورد اورجینال داری ایا به تمام سرورهای نورد بدون مشکل کانکت میشی؟ مشکل کانکت نشدن به بعضی از سرورها رو نداری؟

من فعلا آلمان و سوئد و بریتانبا رو دارم و وصل میشه بقیه رو تست نکردم ...کلا من بیشتر از طریق روتر وصلم به یه وی پی ان دیگه ( در حال حاضر IPVANISH ) زیاد با نورد سروکله نمیزنم ولی احتمالا از همون مولتای لاگ ان باشه ...

4. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من تهرانم ، ارزش داره سرویس مخابرات رو جمع کنم بیام از دیده بان سرویس بگیرم ،کسانی که سرویس دیده بان دارن در هفته چند بار قطعی دارن؟ در طول روز چند بار نت قطع میشه؟ هر بار قطعی چند دقیقه طول میکشه؟ کلا کیفیت نت دیده بان ارزش داره از مخابرات جمع کنم بیام ازشون سرویس بگیرم؟ این مخابرات پهنای باندش برای من خیلی کمه.
    قطعی چند دقیقه ای داره تقریبا هر روز ولی IP نمیپره و سریع وصل میشه در کل خوبه مال من ، ممکنه شما بگیری بد در بیاد تضمینی نیست در کل 50 50 نمیشه صحبت قطعی کرد ...
    حجمش عالیه واسه من که صبح تا شب 4K رو تی وی می بینم عالیه و اصلا دغدغه حجم مجم ندارم و خیالم راحته ...

6. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

قطعی چند دقیقه ای داره تقریبا هر روز ولی IP نمیپره و سریع وصل میشه در کل خوبه مال من ، ممکنه شما بگیری بد در بیاد تضمینی نیست در کل 50 50 نمیشه صحبت قطعی کرد ...
    حجمش عالیه واسه من که صبح تا شب 4K رو تی وی می بینم عالیه و اصلا دغدغه حجم مجم ندارم و خیالم راحته ...

من مخابرات دارم ماهی 90 گیگ پهنای باند بین اللمل داره... تو خانه 4 نفر وصل میشن .. بیشتر مصرف اینستاگرام و تلگرام هست که کلی حجم میخوره ، تو پنل مخابرات روزی حداقل 5 گیگ مصرف میشه و خلاصه حجم کم میارم ، با وجودی که خودم اصلا فیلم یا سریال دانلود نمیکنم ، اگه اینجوری که شما میگی باشه ، که خیلی خوبه.

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من مخابرات دارم ماهی 90 گیگ پهنای باند بین اللمل داره... تو خانه 4 نفر وصل میشن .. بیشتر مصرف اینستاگرام و تلگرام هست که کلی حجم میخوره ، تو پنل مخابرات روزی حداقل 5 گیگ مصرف میشه و خلاصه حجم کم میارم ، با وجودی که خودم اصلا فیلم یا سریال دانلود نمیکنم ، اگه اینجوری که شما میگی باشه ، که خیلی خوبه.
    عاره خوب خیلی عالیه به لحاظ خحم ، اگه خطت خوب میکشه به نظر من بیا فقط 8 به بالا بگیر زیر 8 اصلا نگیر ...

9. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

به عنوان یک پیشنهاد

1- تهیه یک مودم با قابلیت ست کردن چیز پی ان روی خود مودم
    2-خرید اکانت چیز پی ان داخلی (تبدیل اینترانت به اینترنت)

در این حالت میتونید از سرویس 8 مگ مخابرات با 360 گیگ ترافیک بین الملل با کیفیت خیلی خوب لذت ببرید

11. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Omid-HD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016
    محل سكونت
    سکونتگاه

پيش فرض

8 کانکشن و 32 کانکشن فرقی ندارن. همش 275 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میده. (سرعت دانلود از سیدباکس)

مزخرف نت - تخلیه نت

13. این کاربر از Omid-HD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

از عصری این وضعیت سرویس 8 مگ منه ... هیچ کس هم پاسخ گو نیست... من که تنظیم مقررات شکایت کردم ببینم چی میشه

15. این کاربر از shat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

به عنوان یک پیشنهاد

1- تهیه یک مودم با قابلیت ست کردن چیز پی ان روی خود مودم
    2-خرید اکانت چیز پی ان داخلی (تبدیل اینترانت به اینترنت)

در این حالت میتونید از سرویس 8 مگ مخابرات با 360 گیگ ترافیک بین الملل با کیفیت خیلی خوب لذت ببرید

ممنون ، بابت پیشنهاد خوبت ... خودم قبلا تو فکرش بودم ، مودمی که شما میگید باید قابلیت v.p.n کلاینت داشته باشه ... تا بشه داخل روتر v.p.n با ایپی ایران رو ست کرد ، البته همه وی پی ان های ایپی ایران جز لیست ترافیک داخلی حساب نمیشن ، باید وی پی ان که از ایران ست میکنیم ... ایپی اش ترافیکش داخلی حساب بشه، مودم های زیادی هم بررسی کردم ... تو این مودم ها این مودم ایسوس ASUS DSL-AC52U از همشون سرتر بود که vdsl هم هست ..، قیمتش 1300 هست ، امکانات زیادی داره از جمله vpn client , bandwith control

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by Pc.34; 22-08-2019 at 00:25.

17. این کاربر از Pc.34 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •