تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 199 از 212 اولاول ... 99149189195196197198199200201202203209 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,981 به 1,990 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

داره خودمونی میشه Sorrow_X's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

صحیح، یه بسته واسه ثبت نام اولی ها گذاشتن، خیلی خوبه... واسه همین خواستم ببینم چطوره کیفیت دیده بان

شما چه خبر؟ ISP رو عوض کردی یا شاتلی هنوز؟ مثل من و بقیه شاتل شما هم افتضاح شده یا خوبه هنوز؟
    اره حجم هاش که عالیه و اگه دانلود از سایت داخلی داشته باشی افت سرعت هم نداره

نه همون شاتل موندم دیدم خط دومم رو عوض کردم .. برعکس شما برای من اصلا کیفیت شاتل افتی نکرده ولی کلا الان اسیاتک از همه isp ها بهتر شده

2. این کاربر از Sorrow_X بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

اره حجم هاش که عالیه و اگه دانلود از سایت داخلی داشته باشی افت سرعت هم نداره

نه همون شاتل موندم دیدم خط دومم رو عوض کردم .. برعکس شما برای من اصلا کیفیت شاتل افتی نکرده ولی کلا الان اسیاتک از همه isp ها بهتر شده

خط دوم دیده بان خریدین یا ISP دیگه؟

خوش به حالتون، مال من اوایل واقعا خوب بود، نمیدونم چی شد که به این روز افتاد، پشتیبانی هم هیچ مشکلی رو حل نمیکنه

خب با کجا پینگ بگیرم مقایسه کنیم ؟ سرور بازی؟
    80 میلی ثانیه

پینگ داخلی که سرورای داخلی اکثرا یکی ان...

ولی خب سرورای گیم یا ... که رو 8.8.8.8 نیستن، مثلا پینگ من با 4.2.2.4 108 هست، ولی Csgo پینگم با اروپا کمتره. 4.2.2.4 و 8.8.8.8 ملاک خوبی نیستن، ولی خب به طور معمول 4.2.2.4 زیر 120 و 8.8.8.8 زیر 80 نت به نسبت قابل قبولیه
    Last edited by alottadamage; 13-08-2020 at 17:52.

4. این کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

من سرعتم کلا اوکیه.مشکلم با تجهیزاتشونه که snr ام عالی نیست و بخاطر همون و مشکلات داخلی خط ساختمون رو 8 مگ گفتن ببندن
    سرعت اینا اوکیه
    پ.ن ؛ دوستانی که دیده بان نت دارن با annex m مودمشون چراغش سبز میشه؟

6. 2 کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من سرعتم کلا اوکیه.مشکلم با تجهیزاتشونه که snr ام عالی نیست و بخاطر همون و مشکلات داخلی خط ساختمون رو 8 مگ گفتن ببندن
    سرعت اینا اوکیه
    نخیر برای منم روی annex M وصل نمیشه

8. این کاربر از misagh1372 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Sorrow_X's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

خط دوم دیده بان خریدین یا ISP دیگه؟

خوش به حالتون، مال من اوایل واقعا خوب بود، نمیدونم چی شد که به این روز افتاد، پشتیبانی هم هیچ مشکلی رو حل نمیکنه

خط دوم رو اول از دیده بان نت بعد اواگستر گرفتم که جفتشون خوب نبود مشکل اصلی شرکت های servco اینه پهنای باند خارجی خیلی کم دارن و باید اونو تقسیم کنند بین کاربرا سر همین فایده نداره مگه اینکه بخواید از سرور های ایران دانلود کنید
    شاتلم والا برای من فعلا که خراب نشده اما تو پیجش کاربرا خیلی ناراضی شدن به احتمال زیاد برای منم خراب میشه بنظرم همون اسیاتک از همه بهتره ارزش پول بیشتر رو داره لاقل پشتیبانی قبول میکنه سرعت بالاتر ست کنه
    Last edited by Sorrow_X; 14-08-2020 at 02:57.

10. 3 کاربر از Sorrow_X بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سرعت اینا اوکیه
    انکس m برای من وصل میشه ولی خب snr مارجین 3 دسی بل میاد پایین.

خط دوم رو اول از دیده بان نت بعد اواگستر گرفتم که جفتشون خوب نبود مشکل اصلی شرکت های servco اینه پهنای باند خارجی خیلی کم دارن و باید اونو تقسیم کنند بین کاربرا سر همین فایده نداره مگه اینکه بخواید از سرور های ایران دانلود کنید
    شاتلم والا برای من فعلا که خراب نشده اما تو پیجش کاربرا خیلی ناراضی شدن به احتمال زیاد برای منم خراب میشه بنظرم همون اسیاتک از همه بهتره ارزش پول بیشتر رو داره لاقل پشتیبانی قبول میکنه سرعت بالاتر ست کنه
    البته برای سرور های خارجی برای دانلود مثل دانلود بازی از استیم و بلیزارد و اوریجین همه با نهایت پهنای باند دانلود میکنن و توی اینها مشکلی نیست.

این سرعت تک کانکشن هم برای من سوال بوده که دقیقا چه فرقی داره با مولتی توی کارهای مختلف. یکیش رو میدونم که توی پخش زنده و استریم هست که اونجا خودش رو نشون میده که مثلا من با این سرعت نمیتونم ویدیو 1080p رو داخل توییچ ببینم.

12. این کاربر از Battlefield2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

البته برای سرور های خارجی برای دانلود مثل دانلود بازی از استیم و بلیزارد و اوریجین همه با نهایت پهنای باند دانلود میکنن و توی اینها مشکلی نیست.

این سرعت تک کانکشن هم برای من سوال بوده که دقیقا چه فرقی داره با مولتی توی کارهای مختلف. یکیش رو میدونم که توی پخش زنده و استریم هست که اونجا خودش رو نشون میده که مثلا من با این سرعت نمیتونم ویدیو 1080p رو داخل توییچ ببینم.
    مولتی کانکشن خودشو تو دانلود با ای دی ام نشون میده

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

من امروز ۶ ماه تمدید کردم دیگه حوصله نداشتم برم ی شرکت دیگه.اینا تا قطع کنن تا وصل یشه داستان میکنن منم کلی کار کلاس دارم
    پ.ن : بنظر من تجهیزات دیده بان (که حالا از پیشگامان میگیره ظاهرا) هر چی که هست انگار ضعیفتر هست و snr ضعیفتر هست.من گذاشتم رو g.dmt چون رو adsl2+ نوسان زیاد داره و قطعی دارم....

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

این تک کانکشن مشکل خیلی ISP ها هست.برای همین استریمینگ مهمه خصوصا.من عصرتلکامم داشتم همجین مشکلی داشتم.

16. 2 کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من امروز ۶ ماه تمدید کردم دیگه حوصله نداشتم برم ی شرکت دیگه.اینا تا قطع کنن تا وصل یشه داستان میکنن منم کلی کار کلاس دارم
    پ.ن : بنظر من تجهیزات دیده بان (که حالا از پیشگامان میگیره ظاهرا) هر چی که هست انگار ضعیفتر هست و snr ضعیفتر هست.من گذاشتم رو g.dmt چون رو adsl2+ نوسان زیاد داره و قطعی دارم....
    کدوم طرجو گرفتین و چه قیمتی؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •