تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 96 از 212 اولاول ... 46869293949596979899100106146196 ... آخرآخر
نمايش نتايج 951 به 960 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان این شرکت تو آبادان و خوزستان سرویس ارائه میده؟

از طریق لینک زیر میتونید وضعیت پوشش منطقه بوسیله این شرکت رو چک کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما توصیه میکنم فکراتون رو حسابی بکنید قبل گرفتن سرویس و حداقل یه 20 صفحه اخر این تاپیک رو بخونید (نظرات مختلف رو در نظر بگیرید نه یه نظر که 100 بار تکرار شده)

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

مال من آپدیت از طریق کلاینت مثل استیم و اورجین که بازی هارو آپدیت می کنم بدون چیز پی ان نصف سرعت میده با چیز پی ان فول سرعت ، اینا یه روزم دست از سر این نت ریدمون برنمیدارن ، کثافتا قطعش کنید بره دیگه حرومیا ....

3. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

مال من آپدیت از طریق کلاینت مثل استیم و اورجین که بازی هارو آپدیت می کنم بدون چیز پی ان نصف سرعت میده با چیز پی ان فول سرعت ، اینا یه روزم دست از سر این نت ریدمون برنمیدارن ، کثافتا قطعش کنید بره دیگه حرومیا ....
    به نظر من این ها از طرف ISP هست چون همانطور که متوجه شدید از فروردین این مشکلات قوت گرفت. درست زمانی که gateway ها رو تغییر دادن و فقط یکی رو گذاشتن اونم برای تمام مشترکین که از اون هم بدتر از رنج 5.202 هست که من فکر می کنم بدترین رنج این شرکت باشه. برای حل مشکل کمک همه رو میطلبه. من خودم دو روز پیش از آقای سلطانی برای تغییر gateway درخواست کردم. شما هم درخواست بدین حتما تا مجبور به تغییر یا اضافه کردن یه گیت وی دیگه بشن.
    این رو هم بگم که گیت وی ها روی دانلود از سرور های خارجی و استفاده از چیز پی ان ها موثرند.

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

به نظر من این ها از طرف ISP هست چون همانطور که متوجه شدید از فروردین این مشکلات قوت گرفت. درست زمانی که gateway ها رو تغییر دادن و فقط یکی رو گذاشتن اونم برای تمام مشترکین که از اون هم بدتر از رنج 5.202 هست که من فکر می کنم بدترین رنج این شرکت باشه. برای حل مشکل کمک همه رو میطلبه. من خودم دو روز پیش از آقای سلطانی برای تغییر gateway درخواست کردم. شما هم درخواست بدین حتما تا مجبور به تغییر یا اضافه کردن یه گیت وی دیگه بشن.
    این رو هم بگم که گیت وی ها روی دانلود از سرور های خارجی و استفاده از چیز پی ان ها موثرند.
    نمی دونم شما اطلاع داری یا نه ولی من مشکل MTU بین مسیر هم داشتم از پارسال همون موقعی که نت گرفتم چون تو روتر چیز پی ان رو به صورت L2TP استفاده میکردم و میکنم همه سایت ها رو باز میکرد به جز یوتیوب و تلگرم که انقدر بهشون فشار آوردم تا درست شد از روی سوم عید ، بعد پرسیدم کی درست کرد گفتند ما نمی دونیم ماکاری نکردیم ، فک کنم سر تغییر گیت وی اینجوری شد ولی درست شد ...
    الانم در حال اپدیت بازی از طریق اورجین هستم که باز سرعت بسیاز نوسانیه بین 1100 تا 1800 میچرحه که قبلا اصلا اینطور نبوده ...
    به سلطانی هم گفتم جوابی نمیده فقط سین می کنه ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

نمی دونم شما اطلاع داری یا نه ولی من مشکل MTU بین مسیر هم داشتم از پارسال همون موقعی که نت گرفتم چون تو روتر چیز پی ان رو به صورت L2TP استفاده میکردم و میکنم همه سایت ها رو باز میکرد به جز یوتیوب و تلگرم که انقدر بهشون فشار آوردم تا درست شد از روی سوم عید ، بعد پرسیدم کی درست کرد گفتند ما نمی دونیم ماکاری نکردیم ، فک کنم سر تغییر گیت وی اینجوری شد ولی درست شد ...
    الانم در حال اپدیت بازی از طریق اورجین هستم که باز سرعت بسیاز نوسانیه بین 1100 تا 1800 میچرحه که قبلا اصلا اینطور نبوده ...
    به سلطانی هم گفتم جوابی نمیده فقط سین می کنه ...
    متاسفانه جدیدا خیلی بی مسئولیت شدن. قبلا تا یه مشکلی رو می گفتم تا حل نمی شد ول کن نبودن اما الآن همین آقایون برگشتن به من میگن ما می تونیم؛ میخوای بخواه نمی خوای هم نخواه. خوب این نهایت بی مسئولیتی هست. امیدوارم هر چه سریع تر این مشکلات حل بشن.
    واقعیتش من اینقدر نوسان داشتم و دارم که دیگه باهاش دارم همزیستی می کنم. مخصوصا وقتی سرور خارجی باشه. من خودم عمده مصرفم برای لایو استریم لینک های m3u8 هست که تقریبا همشون سرور خارجی هستن؛ برای همین هم نوسان باید کم باشه و هم سرعت خوب اما متاسفانه الآن بیش از دو ماه هست با اینکه سرعتم رو از 3 اوردم 8 ولی جوابگوی پخش بدون بافر نیست. قبلا با 3 به راحتی نگاه می کردم. مشکل از سرعت نیست؛ مشکل از تغییر گیت وی و همون مشکلات بدون منشأ فروردین ماه هست.

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

متاسفانه جدیدا خیلی بی مسئولیت شدن. قبلا تا یه مشکلی رو می گفتم تا حل نمی شد ول کن نبودن اما الآن همین آقایون برگشتن به من میگن ما می تونیم؛ میخوای بخواه نمی خوای هم نخواه. خوب این نهایت بی مسئولیتی هست. امیدوارم هر چه سریع تر این مشکلات حل بشن.
    واقعیتش من اینقدر نوسان داشتم و دارم که دیگه باهاش دارم همزیستی می کنم. مخصوصا وقتی سرور خارجی باشه. من خودم عمده مصرفم برای لایو استریم لینک های m3u8 هست که تقریبا همشون سرور خارجی هستن؛ برای همین هم نوسان باید کم باشه و هم سرعت خوب اما متاسفانه الآن بیش از دو ماه هست با اینکه سرعتم رو از 3 اوردم 8 ولی جوابگوی پخش بدون بافر نیست. قبلا با 3 به راحتی نگاه می کردم. مشکل از سرعت نیست؛ مشکل از تغییر گیت وی و همون مشکلات بدون منشأ فروردین ماه هست.
    منم آی پی تی وی استفاده می کنم رو تی ویم ولی بافر نمیشه سرعتم البته هجده مگه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

دوستان یه سری تنظیمات مودم هست که شاید کمکتون کنه - سرویس هیچ مشکلی نداره SNR Margin و Line Attenuation خیلی مهمه که باید بررسی کنید تو تنظیمات مودم که SNR Margin بالای 10 و Dsl Line پایین تر از 40 باشه
    اگر غیر از این باشه خط مشکل داره و باید از سر خط تست کنید ببینید چجوریه و اگر درست شد مستقیم سیم بکشید
    اول زنگ بزنید به شرکت و بگید تنظیمات Fast Path رو فعال کنه .
    بعد تنظیمات زیر رو اعمال کنید - مسیر های زیر برای ( مودم Tp-link ) اگر مودمتون Tp-link نبود بگردید اسم ها همینه پیدا میکنید

---------------------------------------
    AdvancedSetup < Adsl
    Modulation : ADSL2 PLUS
    Annex Mode : ANNEX_M

--------------------------------------
    InterfaceSetup < LAN
    Dns

Primary DNS Server: 1.1.1.1
    Secondary DNS Server: 1.0.0.1

تنظیمات
    وایرس برای حداکثر سرعت اینترنت

InterfaceSetup < Wireless

Channel:
    11
    Transmit Power: High
    Beacon Interval(ms): 50
    RTS/CTS Threshold: 2307
    Fragmentation Threshold(bytes): 2306
    DTIM(ms): 1
    قبلش تنظیمات بالارو set کنید برای همه شرکتا جواب میده
    در آخر این تنظیمات mtu و mss اعمال کنید که مخصوص دیده بان نت هست و خیلی تاثیر داره.

InterfaceSetup < Internet

TCP MTU Option : 1466
    TCP MSS Option : 1426

در حال حاظر پینگ 8.8.8.8 :
    115
    116
    117
    116
    115
    117
    116
    و سرعت تک کانکشن و چند کانکشن یکیه و مشکلی نداره و در ساعت شلوغی شاهد افت سرعت تک کانکشنیم !
    دوستان حتما از این تنظیمات استفاده کنید . تاثیری زیادی روی سرعت و پایداری داره
    Last edited by ar98; 11-06-2019 at 17:36.

9. این کاربر از ar98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

حل شد .............
    Last edited by George Shelly; 28-05-2019 at 21:26.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi 78's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام
    وضعیت نت این شرکت چطوره؟
    برای استریم ویدیو چطور عمل میکنه؟ تک کانکشن خوبی داره؟
    پینگش چطوره؟
    من فن آوا داشتم و راضی بودم ولی یکی ۲ هفته هست فناوا اومده مشترک های استان ما رو فروخته به یه شرکت بومی که قبلا نمایندگی فن آوا بود.
    حتی پنل هم عوض شده و این شرکت جدیده هنوز تعرفه درست حسابی نزده. فعلاً که می‌خوام بهشون وقت بدم ببینم چطور میشه. اگه خوب بودن بمونم با خودشون ولی برای احتیاط شروع کردم به برسی شرکت های مختلف
    دیدبان بهترین حجم رو داشت. کیفیتش رو دیگه نمی‌دونم
    کسی جدا از این شرکت جای دیگه ای رو پیشنهاد میکنه؟ حجم مصرفی حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هست.
    سرعت هم با وجود این که مودم مستقیم به سر خط وصله ۴ مگ بیشتر نمی‌کشه و تو ساعت های مختلف شبانه روز نوسانsnr داره پس اگه سرعت خیلی بالا نمی‌ده مهم نیست. ۴ مگ کافیه ولی تک کانکشن زیر ۳ نره

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    وضعیت نت این شرکت چطوره؟
    برای استریم ویدیو چطور عمل میکنه؟ تک کانکشن خوبی داره؟
    پینگش چطوره؟
    من فن آوا داشتم و راضی بودم ولی یکی ۲ هفته هست فناوا اومده مشترک های استان ما رو فروخته به یه شرکت بومی که قبلا نمایندگی فن آوا بود.
    حتی پنل هم عوض شده و این شرکت جدیده هنوز تعرفه درست حسابی نزده. فعلاً که می‌خوام بهشون وقت بدم ببینم چطور میشه. اگه خوب بودن بمونم با خودشون ولی برای احتیاط شروع کردم به برسی شرکت های مختلف
    دیدبان بهترین حجم رو داشت. کیفیتش رو دیگه نمی‌دونم
    کسی جدا از این شرکت جای دیگه ای رو پیشنهاد میکنه؟ حجم مصرفی حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هست.
    سرعت هم با وجود این که مودم مستقیم به سر خط وصله ۴ مگ بیشتر نمی‌کشه و تو ساعت های مختلف شبانه روز نوسانsnr داره پس اگه سرعت خیلی بالا نمی‌ده مهم نیست. ۴ مگ کافیه ولی تک کانکشن زیر ۳ نره
    برای وضعیت شما این شرکت اصلا توصیه نمیشه و اصلا دلیلی نداره بخاطر 200 گیگ مصرف ماهانه با همچین شرکتهایی قرارداد ببندید. وضعیت تک کانکشن این شرکت خوب نیست و همین برای شما کافیه که انتخابش نکنید.

اگه ماهانه 50 تومن خرج میکنید شرکتهای مختلفی هستند که خواسته شما رو براورده کنند. صبانت+اسیاتک+پارس انلاین+پیشگامان

مخابرات هم تک کانکشنش خوبه ولی حجم روزانه کمتری میده و در عوض ترافیک شبانه میده برای رفع نیاز دانلود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •