تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 99 از 212 اولاول ... 49899596979899100101102103109149199 ... آخرآخر
نمايش نتايج 981 به 990 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بله به صورت وایرلس وصلم . ولی ارتباطی با اون نداره و از سمت شرکت بود که انگار حل شده و فعلا همچی پایدار شده
    نه خوب خیلی موقع ها پیش میاد ،که خود ادم خبر نداره ، مثلا من تو بازی تایم اوت داشتم بعد چک کردم دیدم پینگم با روتر از 1 پریده رفته رو 10 بعد جاشو عوض کردم رقع شد ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

نه خوب خیلی موقع ها پیش میاد ،که خود ادم خبر نداره ، مثلا من تو بازی تایم اوت داشتم بعد چک کردم دیدم پینگم با روتر از 1 پریده رفته رو 10 بعد جاشو عوض کردم رقع شد ...
    مشکل حل شد!
    Last edited by ar98; 26-06-2019 at 16:16.

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

مشکل من پینگ نیست ! مشکلم تایم اوت و آپلود داغونه !
    مشکل منطقه ای هست انگار چون دوباره اونجوری شده . از صبح تا شب خرابه و از شب تا صبح درست میشه ! دارن پیگیری میکنن فعلا ...
    منم چیزی غیر از این نگفتم ، تایم اوت یعنی سرور خیلی طول میکشه تا reply کنه و این خودشو اگر پینگ بگیری نشون میده و بازی و مرور وب بی کیفیت میشه .

4. 2 کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

مشکل من پینگ نیست ! مشکلم تایم اوت و آپلود داغونه !
    مشکل منطقه ای هست انگار چون دوباره اونجوری شده . از صبح تا شب خرابه و از شب تا صبح درست میشه ! دارن پیگیری میکنن فعلا ...
    من الآن قریب به 3 ماه هست درگیر این مشکلم هنوز هم مشکلم حل نشده. اولش میگن مشکل منطقه ای هست ولی بعدش "اعتراف" میکنن که مشکل از خودشونه. البته الآن چند روزی هست یه خبر امیدوار کننده شنیدم. ظاهراً قراره توی برخی مراکز پورت های جدیدی بذارن که خیلی از این یکی ها که مال آسیاتک هست، بهتره. باید دید که پورت های جدید چطور خواهند بود. گفتن تا نیمه تیر پورت های جدید راه اندازی میشن. امیدوارم که این فاجعه 3 ماهه من هم تموم بشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

من الآن قریب به 3 ماه هست درگیر این مشکلم هنوز هم مشکلم حل نشده. اولش میگن مشکل منطقه ای هست ولی بعدش "اعتراف" میکنن که مشکل از خودشونه. البته الآن چند روزی هست یه خبر امیدوار کننده شنیدم. ظاهراً قراره توی برخی مراکز پورت های جدیدی بذارن که خیلی از این یکی ها که مال آسیاتک هست، بهتره. باید دید که پورت های جدید چطور خواهند بود. گفتن تا نیمه تیر پورت های جدید راه اندازی میشن. امیدوارم که این فاجعه 3 ماهه من هم تموم بشه.
    با پیگیری 1 هفته ای 195 از دیروز مشکلم به صورت کامل حل شد ! چندین ماه تایم اوت داشتم که این اوخر مشکل آپلود و قعطی پی در پی بهش اضافه شده بود . بهترین پیشنهاد اینه که از 195 پیگیر بشید و حتما عکس مستند ضمیمه کنید هم از قسمت Status مودم ( وضعیت خط معلوم باشه ) و پینگ و هم از تست سرعتتون و بازم میگم از 195 فقط به نتیجه میرسید !
    پشتیبانی محترم و پیگیر هستند ؛ مشکلتون زود تر حل می کنند.
    Last edited by ar98; 27-06-2019 at 07:57.

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با پیگیری 1 هفته ای 195 از دیروز مشکلم به صورت کامل حل شد ! چندین ماه تایم اوت داشتم که این اوخر مشکل آپلود و قعطی پی در پی بهش اضافه شده بود . بهترین پیشنهاد اینه که از 195 پیگیر بشید و حتما عکس مستند ضمیمه کنید هم از قسمت Status مودم ( وضعیت خط معلوم باشه ) و پینگ و هم از تست سرعتتون و بازم میگم از 195 فقط به نتیجه میرسید !
    پشتیبانی محترم و پیگیر هستند ؛ مشکلتون زود تر حل می کنند.
    به نظرم تو سایت شون شکایت کنه بهتره چون من خودم چند بار به 195 ازشون شکایت کرده بودم بعد زنگ زدن گفتن تو سایت خودمون سریع تر رسیدگی میکردیم من انصراف دادم تو سایت زدم و بهترم جواب گرفتم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

به نظرم تو سایت شون شکایت کنه بهتره چون من خودم چند بار به 195 ازشون شکایت کرده بودم بعد زنگ زدن گفتن تو سایت خودمون سریع تر رسیدگی میکردیم من انصراف دادم تو سایت زدم و بهترم جواب گرفتم .
    از تو سایت خودشون ثبت کردم ؛ 1 هفته خبری نشد تا از 195 ثبت کردم فرداش زنگ زدن واسه پیگیری و میگفتن 195 لغو کنید!

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

از تو سایت خودشون ثبت کردم ؛ 1 هفته خبری نشد تا از 195 ثبت کردم فرداش زنگ زدن واسه پیگیری و میگفتن 195 لغو کنید!
    متوجه نشدی مشکل کجا بود ؟ چیکار کردن ؟ مال منم مشکل mtu داشتم آخرم نقهمیدم کی درستش کرد اونم روز سوم عید

10. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه A-L PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

امروز از ساعت ۱۰-۱۲ قطعی داشتم ، دیشب هم ساعت ۱۲ ------ ها دچار اختلال شده بودن.
    فعلا همه چی آرومه ، اما سرعت مثل سابق نیست و استریم از یوتیوب و فیسبوک کیفیت های HD به بالا با بافرینگ همراه است.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

متوجه نشدی مشکل کجا بود ؟ چیکار کردن ؟ مال منم مشکل mtu داشتم آخرم نقهمیدم کی درستش کرد اونم روز سوم عید
    مقدار درست واسه دیده بان نت
    TCP MTU : 1466
    TCP MSS : 1426
    ست کنید تاثیری فوق العاده ای داره !
    به طور کل نمیگن مشکل از کجاست و مشکل از چی بوده چون به سرپرست بخش فنی آقای سلطانی منتقل میکنن و آقای سلطانی هم ارجاع میدن به بچه های بالا! اون ها هم جوابی نمدین فقط مشکلو حل می کنند

سرویس 16 مگ دارید ؟
    مقدار های زیر چند هست تو مودم برای شما ؟
    SNR Margin
    Line Attenuation
    Data Rate
    Last edited by ar98; 27-06-2019 at 16:27.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •