تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 89 از 212 اولاول ... 397985868788899091929399139189 ... آخرآخر
نمايش نتايج 881 به 890 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

من دارم برای مرکز مخابرات شهید یزدان پناه.مهرماه ثبت نام کردم و از اون موقع تابحال کیفیت روز به روز داره بدتر میشه.اوایل بد نبود ولی الان هر روز قطعی دارم.اشتباه کردم دو ماه پیش تو طرح ویژشون تمدید 6 ماهه کردم وگرنه همین امروز عوضش میکردم.
    البته چون دیده بان نت فقط تو کرمان سرویس میده و تو شهرای دیگه پورت اجاره میکنه شانسیه و ممکنه برای یکی پورت خوب بدن.شانس من پورت خراب نصیبم شد طوری که قبلا که از خود مخابرات اینترنت داشتم کشش خطم رو سرعت 7 مگ بدون قطعی snr ثابت روی 10 بود ولی الان 6مگ بزور میگیره با snr 6 و قطعی بسیار زیاد.CRC هم رکورد میزنه!
    از لحاظ سیمکشی و مودم هم مشکلی ندارم و سیم تلفن از سرخط برای مودم جدا کشیدم و مودمم ایسوس n14 b1 هست که دوستان اهل فن میدونن چه کیفیتی داره.
    خلاصه اگر سمت دیده بان میاید باید کیفیت رو فدای حجم بالاش کنید.
    بازم سوالی داشنید درخدمتم
    میشه یه تست بگیرید ببینید از چه شرکتی بهتون پورت دادن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

میشه یه تست بگیرید ببینید از چه شرکتی بهتون پورت دادن؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    البته wan ip متغیره بیشتر پیشگامان هست اسیاتک هم نشون میده حتی خود دیده بان نت هم بندرت نشون میده.شاتل هم جالبه پیش اومده نشون بده البته خیلی کم!

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    البته wan ip متغیره بیشتر پیشگامان هست اسیاتک هم نشون میده حتی خود دیده بان نت هم بندرت نشون میده.شاتل هم جالبه پیش اومده نشون بده البته خیلی کم!
    شما چه سرعتی گرفتی؟ با idm چه سرعتی میده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

من دارم برای مرکز مخابرات شهید یزدان پناه.مهرماه ثبت نام کردم و از اون موقع تابحال کیفیت روز به روز داره بدتر میشه.اوایل بد نبود ولی الان هر روز قطعی دارم.اشتباه کردم دو ماه پیش تو طرح ویژشون تمدید 6 ماهه کردم وگرنه همین امروز عوضش میکردم.
    البته چون دیده بان نت فقط تو کرمان سرویس میده و تو شهرای دیگه پورت اجاره میکنه شانسیه و ممکنه برای یکی پورت خوب بدن.شانس من پورت خراب نصیبم شد طوری که قبلا که از خود مخابرات اینترنت داشتم کشش خطم رو سرعت 7 مگ بدون قطعی snr ثابت روی 10 بود ولی الان 6مگ بزور میگیره با snr 6 و قطعی بسیار زیاد.CRC هم رکورد میزنه!
    از لحاظ سیمکشی و مودم هم مشکلی ندارم و سیم تلفن از سرخط برای مودم جدا کشیدم و مودمم ایسوس n14 b1 هست که دوستان اهل فن میدونن چه کیفیتی داره.
    خلاصه اگر سمت دیده بان میاید باید کیفیت رو فدای حجم بالاش کنید.
    بازم سوالی داشنید درخدمتم
    درود،ممکنه توضیح بدید،پورت خوب و بد چیه و از کجا باید فهمید پورت خوبه یا بد؟
    سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

شما چه سرعتی گرفتی؟ با idm چه سرعتی میده؟
    پست قبلی عرض کردم 6 مگابیت
    درود،ممکنه توضیح بدید،پورت خوب و بد چیه و از کجا باید فهمید پورت خوبه یا بد؟
    سپاس
    پورت خوب و بد به میزان نویز بستگی داره و دلیل اینکه یه پورت نویز کمتری داره، نوع تجهیزاتی هست که تو mdf مخابرات استفاده میشه.اگر مثل من با عوض کردن isp متوجه افت کیفیت نویز شدید بدونید قطعا پورت خراب رو برای شما به کار بردن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

- سرویس : 3 مگ دیده بان نت در حالت fast path ( پروفایل گیمینگ )
    port من از پیشگامانه
    شهر : تهران

کیفیت خط در پنل مودم :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تست پینگ :[COLOR=#ff0000]
    (خارج)

کد:

تست سایت speedtest.net

[/SIZE]
    کد:

تست دانلود فایل از آلمان :

(32 کاکنکشن)

کد:

(1 کاکنکشن)

کد:

سعی کردم یه سری تست بزارم که سرعت این isp هم ببینید و خودتون تصمیم بگیرید بین حجم زیاد و یا پینگ پایین تر ( isp های دیگه )

Last edited by ar98; 11-06-2019 at 17:37.

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

پست قبلی عرض کردم 6 مگابیت

پورت خوب و بد به میزان نویز بستگی داره و دلیل اینکه یه پورت نویز کمتری داره، نوع تجهیزاتی هست که تو mdf مخابرات استفاده میشه.اگر مثل من با عوض کردن isp متوجه افت کیفیت نویز شدید بدونید قطعا پورت خراب رو برای شما به کار بردن
    6 مگابایت نداره که اصلا

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

درود.
    اینجا کسی از مرکز بعثت کرمانشاه از دیده بان نت اینترنت داره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام برای دوستانی که رشت زندگی میکنند من از دیده بان نت سرویس میگیرم برای (خط دوم) در کنار اون شاتل هم دارم تجربیاتم تا الان

بین تمام شرکت های که ازشون اینترنت گرفتم این شرکت بدترین پشتیبانی ممکن رو داره بدون شک همون اول که ثبت نام کردم فقط یه کد پیگیری بهم دادن پشتیبانی هم اصلا تماسی نگرفت تا این خودم زنگ زدم این روز اول
    یه روز بعد خط من رانژه شد من تماس گرفتم بهم یوزر پسورد دادن وارد کردم اما به اینترنت کانکت نمیشد خلاصه زنگ ردم گقتن مشکل از شرکته داریم بروزرسانی میکنیم تا فردا وصل میشه که خبری هم نشد دوباره فردا تماس گرفتم اینبار گفتن مشکل اینه مودم رو خوب کانفیگ نکردین
    بعدش قرار بود کارشناس تماس بگیره کسی تماس نگرفت دوباره خودم زنگ زدم یارو داشت جوری بهم کانفیگ رو مودم رو میگفت که انگار داره بچه دو ساله توضیح میده با روش اینا هم رفتیم وصل نشد خلاصه بعد از اون گفتن خط خوب رانژه نشده دوباره روز بعدش اینبار خدا رو شکر تماس گرفتم یوزر و پسورد جدید دادند که بازم وصل نشد دیگه بهونه نداشتند فکر کنم گفتن زنگ میزنیم کارشناس بیاد گفتیم اوکی دو روز بعد کارشناس از آسیاتک اومد نصب کنه ( طبق حرف خودشوت پورت من از اسیاتک هستن ولی wan ip همیشه پیشگامان میزنه ولی تو سایت خود اسیاتک رفتم تستی شمارمو زدم نوشته سرویس دارید از اینجا که دیگه نمیدونم چی به چیه .... ) خلاصه بنده خدا کارشناس هرکاری کرد نتونست وصل کنه عصابش خراب بود اصلا حدودا نیم ساعت گذشت داشتم با کارشناس بیکاری صحبت شرکت های اینترنت رو میکردیم که یهو وصل شد گفتم باز خداروشکر وصل شد .
    خب بعد از کلی دردسر اومدم تست کنم سرعت اینترنتو اسپید تست زدم 1 مگ و خورده ای در اومد
    زنگ زدم پشتیبانی گفتن خط شما نویز داره ( قبل از این های وب داشتم و خط من تا 13مگ رو میکشید) حالا بیا یارو حالی کن مشکل از نویز نیست از خودتونه که بعد از نیم ساعت چونه زدن طرف گفت اوکی براتون درست میکنیم بعد چند ساعت سرعت اینترنت خوب شد کلا شرکت خیلی عجیبه

سرعت دانلود سرور داخلی مشکلی نداره اما بعضی سایت ها سرور خارجی بشدت افت میکنه

ف ی ل ت ر ش ک ن روشن بکنید که دیگه اصلا نمیشه استفاده کرد

پینگ این شرکت افتضاح هستش اصلا نمیتونید بازی انلاین انجام بدین

خلاصه دوستان به عنوان اینترنت اصلی به هیچ عنوان نمیتونید رو این شرکت حساب باز کنید فقط برای دانلود سرو داخلی خوبه که من چون خط دوم بود برای دانلود از این استفاده میکنم

سوالی بود در خدمتم

داره خودمونی میشه صابر همتی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سرعت آشغال 100 کیلو بر ثانیه برای اینترنت بین الملل!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •