تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 212 اولاول ... 44450515253545556575864104154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دیشب بارون اومده تمام سیم تلفن ما قطع شده وگرنه با ای دی اس ال پینگ می گرفتم ولی با وایرلس دیده بانت پینگ بین 25 تا 30 هست . این ایپی کجاست ؟ پارس انلاینه؟
    ای پی سایت داخلی time.ir هست که اون دوست برای اولین تست انتخاب کرد و بقیه ما هم روی همون ای پی تست گرفتیم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه HeRcKoOl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

زنگ زدم پشتیبانی برای سرعت تک کانکشن!میگه الان هیچ شرکتی تک کانکشن خوب نمیده!گفتم قبل شما صبانت داشتم ،تک کانکشنش فول سرعت بود دیگه چیزی نگفت!
    گفت بعد تعطیلات تماس میگیریم که عمرا اگه درست کنن یا زنگ بزنن ولی صبر میکنم درست کردن که هیچی(۱درصد)نکردن ۱۹۵ شکایت میکنم ببینم چی میشه.
    دوستان اگه فقط برا دانلود (چندکانکشن)سمت این شرکت میایید مشکلی نداره.
    ولی برا پینگ و تک کانکشن و استریم انلاین سمت این شرکت نیایید مگه قبلش از دوستی اشنای کسی پرسیده باشید وضعیت دیده‌بان تو منطقه شما چطوره!

3. 2 کاربر از HeRcKoOl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

زنگ زدم پشتیبانی برای سرعت تک کانکشن!میگه الان هیچ شرکتی تک کانکشن خوب نمیده!گفتم قبل شما صبانت داشتم ،تک کانکشنش فول سرعت بود دیگه چیزی نگفت!
    گفت بعد تعطیلات تماس میگیریم که عمرا اگه درست کنن یا زنگ بزنن ولی صبر میکنم درست کردن که هیچی(۱درصد)نکردن ۱۹۵ شکایت میکنم ببینم چی میشه.
    ولی برا پینگ و تک کانکشن و استریم انلاین سمت این شرکت نیایید مگه قبلش از دوستی اشنای کسی پرسیده باشید وضعیت دیده‌بان تو منطقه شما چطوره!
    صد در صد باهات موافقم. برای دانلود مولتی کانکشن عالیه ولی برای تک کانکشن و استریم انلاین افتضاحه. تک کانکشن سرعتش کم و بسیار هم نوسانیه

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

5. این کاربر از rezapcworld بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام
    صد در صد باهاتون موافقم
    از بعد عید وضع نت خراب شده و سرعت تک کانکشن چیزی شبیه شوخی شده تو این شرکت
    تست سرعت تک کانکشن از دیتاسنتر هتزنر آلمان

پینگ داخلیشم چن صفحه قبل گذاشتم بالای 70 شده برای من
    سرویسم تموم بشه فورا تخلیه میکنم

7. این کاربر از ho3in2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

مال منم از همون هفته قبل که گفتن حمله شده به زیرساخت شبکه ایران ، تک کانکشن ( هم سرور داخلی و هم خارجی جفتش نوسانی هست ) نوسانی شده ولی همچنان خوبه و مشکلی به اون صورت نیست .
    تو استریم ویدیو و غیره که خوبه و مشکلی نداره .
    تو بیشتر تاپیک ها هم شکایت هست در مورد کاهش کیفیت حالا معلوم نیست دارن باز چیکار می کنن دیروزم اینستا بگیر نگیر داشت موقع لود عکس فک کنم باز دارن برنامه پیاده می کنن.
    کلا مشکل سر isp نیست تو این مملکت و مساله ساختاریه ، تا اینا هستن روی یه نت خوب و با ثبات رو نخواهیم دید چون هر روز فکر اینن که چجوری محدود کنن .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ای پی سایت داخلی time.ir هست که اون دوست برای اولین تست انتخاب کرد و بقیه ما هم روی همون ای پی تست گرفتیم.
    ایپیشو زدم نوشت پارس .... حالا شاید از از پارس ایپی رو گرفته باشه

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مال منم از همون هفته قبل که گفتن حمله شده به زیرساخت شبکه ایران ، تک کانکشن ( هم سرور داخلی و هم خارجی جفتش نوسانی هست ) نوسانی شده ولی همچنان خوبه و مشکلی به اون صورت نیست .
    تو استریم ویدیو و غیره که خوبه و مشکلی نداره .
    تو بیشتر تاپیک ها هم شکایت هست در مورد کاهش کیفیت حالا معلوم نیست دارن باز چیکار می کنن دیروزم اینستا بگیر نگیر داشت موقع لود عکس فک کنم باز دارن برنامه پیاده می کنن.
    کلا مشکل سر isp نیست تو این مملکت و مساله ساختاریه ، تا اینا هستن روی یه نت خوب و با ثبات رو نخواهیم دید چون هر روز فکر اینن که چجوری محدود کنن .
    شما چرا اینقدر در مقابل اینکه دیده بان isp خوبی نیست مقاومت میکنی؟
    فن بوی هستید یا اینکه از کارکنان این شرکت؟
    هیچ ربطی به حمله و زیرساخت نداره در پی اون حمله صبانت و یکی دوتا شرکت دیگه تحت تاثیر قرار گرقتند نه دیده بان.
    و اینکه من ۳ماهی که از این شرکت سرویس تهیه کردم،۳ماه هم بد بود و فقط ایام عید خوب بود!
    طوری که استریم و یوتیوب رو گذاشتم ۲ شب به بعد!!!
    و فقط هم به خاطر حجمش تا الان تحمل کردم که اگه ۱شنبه خبری نشد ۱۹۵ شکایت و صبر میکنم تا دوره‌ام تموم بشه و تخلیه کنم و همون صبانتی که داشتم بگیرم یا شاتل.

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

شما چرا اینقدر در مقابل اینکه دیده بان isp خوبی نیست مقاومت میکنی؟
    فن بوی هستید یا اینکه از کارکنان این شرکت؟
    هیچ ربطی به حمله و زیرساخت نداره در پی اون حمله صبانت و یکی دوتا شرکت دیگه تحت تاثیر قرار گرقتند نه دیده بان.
    و اینکه من ۳ماهی که از این شرکت سرویس تهیه کردم،۳ماه هم بد بود و فقط ایام عید خوب بود!
    طوری که استریم و یوتیوب رو گذاشتم ۲ شب به بعد!!!
    و فقط هم به خاطر حجمش تا الان تحمل کردم که اگه ۱شنبه خبری نشد ۱۹۵ شکایت و صبر میکنم تا دوره‌ام تموم بشه و تخلیه کنم و همون صبانتی که داشتم بگیرم یا شاتل.
    سعی کن با عصبانیت حرف نزنی چون دیگران هم عصبانی میشن!
    چرا نمی تونی منطقی حرفت رو بزنی تا درست جواب بگیری ؟ حتما باید کلفت بگی تو حرفت ؟ خوب منم میتونم بگم خیلی بهتر از شما ولی این راهش نیست .
    دیده بان اصن چی هست که کسی بخواد فن بویش بشه چنان میگی فن بوی که انگار داریم در مورد انویدیا یا ای ام دی حرف میزنم .
    من الان 40 روزی هست گرفتم دیگه خوب خیلی راضی بودم و الانم هستم ، منتها از 6 روش پیش کند که نمیشه گفت ولی تک کانکشن مثل سابق نیست کاملا،البته این جور نیست که مثلا 50 یا 60 درصد افت داشته باشه ولی خوب مثل تمام روز عالی و دلخواه من نیست در حالی تو ماه قبل کاملا عالی بود .
    خوب تو این وضعیت من چی باید بگم ؟ باید بگم خرابه ؟ انتظار نداری که خلاف واقعیت حرف بزنم ؟
    منم نمیگم شما درست نمیگی اما باید همه چیز رو با هم ببینی مثل مرکزت ، کشش خطتت، سرعتی که خریدی ..
    من 16 دارم و تک کانکشن قبل مشکلات اخیر همیشه عالی بود و ثابت بود بعدش یه مقدار افت پیدا کرد ...
    شاید تو سمت ما مشکل کمتر باشه و تو سایر مناطق بیشتر اونو نمی دونم ولی وضعیت الان من اینه .
    من از شرکت های معروف مثل پیشگامان ، قن اوا و ....گرفتم 16 مگ ولی به من 4 مگ دادن بعد وقتی اعتراض کردم گفتن نمی تونم کاریش کنیم و باید بسازی .
    من اومدم به این شرکت، با شک و تردید هم اومدم منتها خوب در اومد برای من و 16 رو کامل داد حتی وثتی زنگ زدم گفتم شما 16 رو تضمین می کنید هیچی نگفتن و گفتن بخر تا بفهمی .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

تا اونجایی من خبر دارم دیده بانت یوزر به اون شکل نگرفته و کلا کمبود پهنای باندی نداره !!! البته در کرمان ....من چون وایرلس دارم پشتیباناشون با من تماس زیاد دارن .... خبر دارم که هنوز به اون شکل کار نکردن ....حتی تبلیغ زومجی رو هم به نصحیت کاربراش گذاشتن....البته پینگ استیمش خوبه و استریم یوتوب و نت فلیکس هم خدارو شکر برای من خوبه تک کانکشن بشتر مسئله اینستاگرام و...هست یا استریم های توییچ .... البته توییچ برای من خوبه اینستا هم من زیاد نمیرم کلا چک نمی کنم .تک کانکشن من از اون دوستی که تصویر گذاشت سرعت خیلی خیلی بهتری داره البته

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سعی کن با عصبانیت حرف نزنی چون دیگران هم عصبانی میشن!
    چرا نمی تونی منطقی حرفت رو بزنی تا درست جواب بگیری ؟ حتما باید کلفت بگی تو حرفت ؟ خوب منم میتونم بگم خیلی بهتر از شما ولی این راهش نیست .
    دیده بان اصن چی هست که کسی بخواد فن بویش بشه چنان میگی فن بوی که انگار داریم در مورد انویدیا یا ای ام دی حرف میزنم .
    من الان 40 روزی هست گرفتم دیگه خوب خیلی راضی بودم و الانم هستم ، منتها از 6 روش پیش کند که نمیشه گفت ولی تک کانکشن مثل سابق نیست کاملا،البته این جور نیست که مثلا 50 یا 60 درصد افت داشته باشه ولی خوب مثل تمام روز عالی و دلخواه من نیست در حالی تو ماه قبل کاملا عالی بود .
    خوب تو این وضعیت من چی باید بگم ؟ باید بگم خرابه ؟ انتظار نداری که خلاف واقعیت حرف بزنم ؟
    منم نمیگم شما درست نمیگی اما باید همه چیز رو با هم ببینی مثل مرکزت ، کشش خطتت، سرعتی که خریدی ..
    من 16 دارم و تک کانکشن قبل مشکلات اخیر همیشه عالی بود و ثابت بود بعدش یه مقدار افت پیدا کرد ...
    شاید تو سمت ما مشکل کمتر باشه و تو سایر مناطق بیشتر اونو نمی دونم ولی وضعیت الان من اینه .
    من از شرکت های معروف مثل پیشگامان ، قن اوا و ....گرفتم 16 مگ ولی به من 4 مگ دادن بعد وقتی اعتراض کردم گفتن نمی تونم کاریش کنیم و باید بسازی .
    من اومدم به این شرکت، با شک و تردید هم اومدم منتها خوب در اومد برای من و 16 رو کامل داد حتی وثتی زنگ زدم گفتم شما 16 رو تضمین می کنید هیچی نگفتن و گفتن بخر تا بفهمی .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من با عصبانیت جواب ندادم ولی اگر به شما برخورده معذرت میخوام!
    شما در جواب هرکسی که میگه دیده بان خوب نیست میایی میگی نه خوبه ،حمله زیرساخت بوده و...
    خط بنده تا ۲۱مگابیت میکشه و الانم رو ۱۲مگابیت بسته شده و اونقدر تجربه داشتم که بدونم کمبود پهنای باند فرقش با مشکلات فنی و نویز چی هست!
    درضمن شهری که بنده زندگی میکنم و مرکز مخابراتی خلوت هست و خیلیا مخابرات هستن!
    و بنده خودم ۱ سال سرویس ۱۶مگابیت مخابرات با شبانه رایگان داشتم و حتی مخابرات در طول شبانه روز سرعت تک کانکشنش هم ۱۶مگابیت بود!
    ولی این دیده بان از همون روز اول همینطوری بود و زنگ زدم گفتش تهران مشکل داره و ۱ هفته ای درگیرشیم که معلوم بود درست بشو نیست و گفتم کمبود پهنای باند دارید که پیچوند)
    وضعیت سرویس من طوری هست که با سرعت ۸مگابیت مجبورم استریم ۴۸۰pببینم و باز هم لودینگ بافر میاد! و مجبور میشم با دو تا فحش به دیده بان یا بیخیال شم یا 360pببینم.
    حالا از شانس شما خوب دراومده قرار نیست هرکی که مشکل داره و کم هم نیستیم دروغ میگیم) همونطور که شما میگی فن بوی نیستی ما هم دشمن دیده بان نیستیم و اینکه ۲ شب تک کانکشن کمی بهتر میشه یا در ایام عید خوب بود از کمبود پهنای باند نیست از چیه پس؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •