تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 36 از 212 اولاول ... 263233343536373839404686136 ... آخرآخر
نمايش نتايج 351 به 360 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

...........

اگه نباشه جاش خالی می مونه omid.7128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

یه تست تک کانکشن از سرور خارجی بذارین بی زحمت. من فن آوا دارم میخوام تخلیه کنم به خاطر نوسان زیاد سرعت. های وب داشتم تعریفی نبود، شاتل داشتم بازم سرعت و کیفیتش چنگی به دل نمیزد

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

یه تست تک کانکشن از سرور خارجی بذارین بی زحمت. من فن آوا دارم میخوام تخلیه کنم به خاطر نوسان زیاد سرعت. های وب داشتم تعریفی نبود، شاتل داشتم بازم سرعت و کیفیتش چنگی به دل نمیزد

سرور فیلم تو مووی -امریکا ، من کشش خطم امروز کمی افت کرده وگرنه بازم ازاین بهتر میشه - اینم در نظر بگیر که الان شب هست و همیشه تو شب افت وجود داره بلا استثتا حتی رو LTE!

4. 2 کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان میگن دیده بان خوب نیست چون حجم بالا میده تا مشتری جذب کنه . اگه یادتون باشه مخابرات حجم نامحدود میداد و سرعتش عالی بود . چه دورانی بود

اگه نباشه جاش خالی می مونه Omid-HD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016
    محل سكونت
    سکونتگاه

پيش فرض

سرور امریکا بود تستی که گذاشتم!

کشش خطم یکم اومده پایین نمی دونم سر چی، ریت دانلود 100 کیلوبایتی کم شده!

تست سرور فرانسه

تست سرور ایسوس - تایوان

حله داداش. من دیگه واقعا واجب شد که بیام دیده بان. هر کس دیگه ای هم که با دانلود سر و کار داره و الان توی isp دیگه ای هست و ترجیحا کرج زندگی میکنه و البته این پست رو میخونه، بهتره بیاد دیده بان.

لعنتی چقدر زمان دیر میگذره تا 18 اردیبهشت بیاد و راحت بشم از شاتل.

صبر کردن مشکل شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه Omid-HD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016
    محل سكونت
    سکونتگاه

پيش فرض

دوستان میگن دیده بان خوب نیست چون حجم بالا میده تا مشتری جذب کنه . اگه یادتون باشه مخابرات حجم نامحدود میداد و سرعتش عالی بود . چه دورانی بود
    در مورد مخابرات اصلا چنین دورانی رو بخاطر نمیارم. هیچ وقت توی حیات خودش چنین کاری نکرده. اگه مثل آدم سرویس میداد بنده ورنمیداشتم خرداد امسال ازش بیرون بیام و به پارس آفلاین برم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام

ببینید من خودم مخابرات نامحدود دو مگابیت داشتم، سرعت و کیفیتش هم عالی بود برای من،ماهی 80 تومن + مالیات و غیره برام هزینه داشت. اگه 24 ساعته میذاشتی برای دانلود، میتونستی باهاش حدودا ماهی 600 گیگ دانلود کنی، اگه 24 ساعته میذاشتی برای دانلود!

الان با همون هزینه میشه 16 مگابیت گرفت، که باهاش ساعتی 6 گیگ حدودا میشه دانلود کرد، حالا فرض کنیم اصلا به طور متوسط نصف این رو شرکت به شما بده، از این بدتر فکر نمی کنم بشه دیگه، یعنی شما با همون هزینه ای که برای دومگابیت نامحدود مخابرات پرداخت میکردین، 8 مگابیت بگیرید با ماهی 1 ترابایت حجم!

حالا شما شرکت هایی مثل دیده بان و پیشگامان و فن آوا رو که 1 ترابایت میدن رو در نظر نگیر، های وب و آسیاتک و شاتل که به ترتیب 500 ، 400 و 350 گیگ حجم میدن رو مد نظر قرار بده، که هر کدوم ترفندهایی دارن که عملا بتونی دانلود بیشتری انجام بدی مثل شاتل لند و دانلود شبانه و وی پی ان های داخلی و غیره. پس در بدترین حالت میشه گفت که شما به راحتی همون 600 گیگ ماهیانه حجم رو با سرعت حداقل 8 مگابیت داری که هر جور حساب کنیم از دومگابیت نامحدود مخابرات بهتره.

من خودم تا قبل از ارائه طرح های جدید هیچ جور اون سرویس رو کنسل نمیکردم چون حوصله مشکلات اینترنت حجمی رو نداشتم. ولی الان واقعا خیلی راضی هستم.

به نظر من کاری که باید کرد اینه که کاربران فشار بیشتر بیارن تا انحصارهای مخابرات برداشته بشه، کیفیت تجهیزات و کابل کشی و غیره و درست کنن و خب طرح های بهتری هم ارائه بشه، این تازه شروع کار هست. نه اینکه دیگه همه با همین طرح ها از خواسته هاشون کوتاه بیان و به همین راضی بشن.

9. 2 کاربر از The Dreadnaught بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

تصاویری که در تاپیک قرار داده میشه نیاز به کمی توضیح داره و واقعا اونی که میبینید درست نیست.

همین تصویر اخری که دانلود با حداکثر کانکشن از سایت asus هست سرعت واقعی دانلود به طور میانگین 1.76 میشه. ولی همه بلدیم و میدونیم که IDM با نوسان سرعت رو نشون میده و چند لحظه بالاتر از میانگین و چند لحظه کمتر... ولی با محاسبه زمان باقی مانده و حجم باقی مانده تخمین درست این نرم افزار بدست میاد.

سرعت در تست های چندکانکشن دیگه هم همین حدود که برابر باسرویس13-14 مگابیته شده نه بیشتر.

تصویری هم که پیشتر از تک کانکشن این شرکت از یه سرور اروپایی بود به همین شیوه سرعت دانلود 1.2 که معادل سرعت سرویس 9.6 میشه رو نتیجه میده!

بهتره تستها از سرور خارجی اسپید تست باشه که زمان و تاریخ رو نشون میده. و روش تست برای همه یه شیوست و قابل اطمینان تره.

11. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

GM

تک از سرور msi-تایوان

تک از سرور فیلم تو مووی- یونایدد

آخر فروم باز ham33d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    [̲̅a̲̅][̲̅h̲̅][̲̅v̲̅][̲̅a̲̅][̲̅z̲̅]

پيش فرض

سرور امریکا بود تستی که گذاشتم!

کشش خطم یکم اومده پایین نمی دونم سر چی، ریت دانلود 100 کیلوبایتی کم شده!

تست سرور فرانسه

تست سرور ایسوس - تایوان

تک کانکش کجاست؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •