تبلیغات :
خرید فالوور ایرانی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
پاوربانک ها - شیائومی روموس کانفلون مارک انرجایزر
پیشبینی فوتبال
Buy Website Traffic
Buy Organic Website Traffic
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
دستگاه جوجه کشی

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 189 از 192 اولاول ... 89139179185186187188189190191192 آخرآخر
نمايش نتايج 1,881 به 1,890 از 1919

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

.............................
    Last edited by شهرنوش.انوار; 26-03-2020 at 15:25.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

.............................

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

اگه تونستید تو 195 شکایت تند و تیز کنید ، موضوع رو از تو لیست، عدم رعایت تعرفه انتخاب کنید باز از هیچی بهتره کلی شکایت بشه میفهمن قضیه جدیه

من فعلا مجبور شدم بگیرم برای یک ماه،واقعا هم حوصله و دردسر تخلیه خط رو ندارم چون کلی آدم رو معطل میکنن.
    واقعیتش چشمم آب نمیخوره 195 کاری بکنه. با خودشون هم حرف زدم میگن شرکت هایی هم که ارزون تر هستن این ماه گرون میکنن. انگار دستور از بالاس.

4. 2 کاربر از nimatroy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اینم از جوابشون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

ازشون یک طرح خوب مثل ماهی 1 ترا/16 مگ بپرس چی دارن بگو چند نفر هستیم میخوایم بخریم اگه با همون 500 600 تومن سالیانه راضی بشن خیلی خوبه هر چند من خودم ماهی تهش 500 گیگ بین الملل نیاز دارم اگر هم که همون قیمت های جدید گفتن دیگه ارزش نداره

داره خودمونی میشه pars1992's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2020
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امسال هیچ طرح نوروزی هم ندارند ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2020
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینا نظرات اینستا رو بستن وگرنه همون طرح های عادی رو که میگه از همه ی شرکت ها کم حجم تر و گرونتر کردند. اون طرح های حجم بالاتر هم که تا تونستن گرون کردن

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من اگه جشنواره خوب نباشه احتمالا میرم های وب چون قبلا داشتم تو مرکز ما خوب بوده ، یه دلیل دیگه ای هم که باعث میشه به فکر تخلیه باشم اینه که تو روترم وقتی چیز پی ان رو به صورت L2TP ست آپ می کنم یوتیوب و تلگرم باز نمیشه که به دلیل mtu بین مسیری پیشگامان هست که این شرکت ازش نت میگیره ........

تاريخ عضويت
    Feb 2020
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من اگه جشنواره خوب نباشه احتمالا میرم های وب چون قبلا داشتم تو مرکز ما خوب بوده ، یه دلیل دیگه ای هم که باعث میشه به فکر تخلیه باشم اینه که تو روترم وقتی چیز پی ان رو به صورت L2TP ست آپ می کنم یوتیوب و تلگرم باز نمیشه که به دلیل mtu بین مسیری پیشگامان هست که این شرکت ازش نت میگیره ........
    خیلی جالبه که ایرانسل من هم باز نمیشه روی نت دیده بان ، از طرف ایرانسل هم پیگیری کردم گفت مشکل از سروس دهنده تون هستش.
    ایرانسل من نه با vpn نه عادی چه موبایلها چه ویندوز باز نمیشه با نت دیده بان ، با نت ایرانسل یا مخابرات و غیره راحت بالا میاد...
    باز یه چیز دیگه ای که هست یوتوب برای ما تایم به تایم بکبار معمولی میاد یکبار با قیلترشکن، هم روی موبایل هم ویندوز ، تمام این موارد از اولی که نت از دیده بان گرفتم همینطوره

اگه نباشه جاش خالی می مونه A-L PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

های وب باید حواست باشه ، وقتی سرویس جدید میگیری ، اولش هر پلنی بخواهی موجوده ، بعد که سرویس ات تموم شد و میخواهی تمدید کنی ، بهت میگن به خاطر شلوغی مرکزتون سرعت های بالا در دسترس نیست!
    من بار آخری که ازشون سرویس داشتم ، سرعت بالاتر از ۴ مگ نمیونستم بگیرم و کیفیت اینترنت شون هم بدتر از دیده بان بود.

12. 2 کاربر از A-L PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •