تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 188 از 212 اولاول ... 88138178184185186187188189190191192198 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,871 به 1,880 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

چقدر آشغالن اینا ، تو تلگرم بهش میگم یه آفر خوب پیشنهاد بده میگه همین سرویس فعلی که داری 1/200/000 میتونم بهت بدم!!!!!!!!!!!!!
    حروم زاده ها تا یکم پینگو بهتر کردن قیمت دو برابر شد!!!!!!!!!
    بعد میگه شما هنوز زمان دارید جمع کنم یا نه ؟ یعنی نه تنها پیشنهاد خوب نمیده که کلفتم بار آدم می کنه!!!!!!!
    سرویس 530 هزار تومنیو میده 1200!!!!!
    اعتشاشیدم تو اول و اخر این مملکت چقدر عاخه یه ممکلت باید ان تو گوه باشه
    -------------------------------------------------------------------------------------------

این سرویس پایینو می بینید خریدم 530 تومن همینو الان میگه 1/279/000 هزار تومن!!!!!!! میگه کیفیت زیاده شده قیمتم همینه تغییر نمی کنه!!!!!!!!!
    ویرایش 18:17 : همین الان تو 195 شکایت ثبت کردم

Last edited by George Shelly; 25-03-2020 at 17:17.

2. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه pars1992's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2020
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چقدر آشغالن اینا ، تو تلگرم بهش میگم یه آفر خوب پیشنهاد بده میگه همین سرویس فعلی که داری 1/200/000 میتونم بهت بدم!!!!!!!!!!!!!
    حروم زاده ها تا یکم پینگو بهتر کردن قیمت دو برابر شد!!!!!!!!!
    بعد میگه شما هنوز زمان دارید جمع کنم یا نه ؟ یعنی نه تنها پیشنهاد خوب نمیده که کلفتم بار آدم می کنه!!!!!!!
    سرویس 530 هزار تومنیو میده 1200!!!!!
    اعتشاشیدم تو اول و اخر این مملکت چقدر عاخه یه ممکلت باید ان تو گوه باشه
    -------------------------------------------------------------------------------------------

این سرویس پایینو می بینید خریدم 530 تومن همینو الان میگه 1/279/000 هزار تومن!!!!!!! میگه کیفیت زیاده شده قیمتم همینه تغییر نمی کنه!!!!!!!!!
    ویرایش 18:17 : همین الان تو 195 شکایت ثبت کردم

منظورش از جمع کنم یا نه چیه ؟! یعنی خط رو تخلیه کنه ؟!
    برای افزایش قیمت تو 195 شکایت کردید ؟ من که برای تخلیه مخابرات اون تو شکایت کردم هیچ اتفاقی نیفتاد دست اخر با دوندگی و این در و اون در زدن خودم تو مرکز مخابراتی و سفارش رئیس درست شد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

من هر جوری حساب کردم من بیشتر از 200 گیگ بین الملل نیاز ندارم و این شرکت خیلی گرون کرده
    قطعا این دفعه تموم شد تمدید نمیکنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

همون موقع که من به مشکل برخوردم و گفتن میخوای، بخواه، نمیخوای هم تخلیه کن، فهمیدم چجور آدمایی هستن

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

منظورش از جمع کنم یا نه چیه ؟! یعنی خط رو تخلیه کنه ؟!
    برای افزایش قیمت تو 195 شکایت کردید ؟ من که برای تخلیه مخابرات اون تو شکایت کردم هیچ اتفاقی نیفتاد دست اخر با دوندگی و این در و اون در زدن خودم تو مرکز مخابراتی و سفارش رئیس درست شد.
    من بهش گفتم پس منم اضافه کن تو لیست کسانی که تمدید نمی کنن برگشت گفت شما هنوز وقت دارید تخلیه کنم الان ؟ یعنی شعور نداشت ارزش بزاره واسه منه مشتری .......
    من تاریخ اتمام سرویس 21 خرداد هست
    الانم تو اینستا پست گذاشته گفته چرا گرون کردیم ولی کامنتا رو بسته لطفا هرکی وقتشو داره بره تو دایرکتشون اعتراض کنه
    حداقل کمی منطقی گرون کنن نه دیگه دو برابر

7. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه pars1992's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2020
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هر جوری حساب کردم من بیشتر از 200 گیگ بین الملل نیاز ندارم و این شرکت خیلی گرون کرده
    قطعا این دفعه تموم شد تمدید نمیکنم
    آخه مساله اینه شرکت های دیگه هم بدردنخورد هستند ، شما یه شرکت نام ببر که فرضا 200 گیگ بین الملل بده و قیمتش هم فرضا کمتر از همین 450 گیگ 3 مگ دیده بان باشه که 54 تومنه؟! داتک ظاهرا از همه شون بهتره که همون هم گرونتر میشه . تو طرح های حجم کمتر داتک بهتره ولی از طرح 50 تومن به بالا باز صرف ندارن (البته منظورم طرح های ماهانه ست نه تشویقی که شرکت های دیگه زیاد طرح تشویقی دارند)
    Last edited by pars1992; 25-03-2020 at 18:24.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

سلام دوستان عیدتون مبارک
    منم از همین دیده بان میگرفتم سرعت 8 یک ترا،همونجور هم که میدونید 50 درصد گرون کردن با این وضعیت سرعت
    برای عید هم که تخفیف نزاشتن. الان من 14 روز اشتراک نگرفتم ازشون. نتم جمع میشه؟؟؟ بعدش اینکه زنگ بزنیم 195 واقعا فایده ای داره یا نه؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

من بهش گفتم پس منم اضافه کن تو لیست کسانی که تمدید نمی کنن برگشت گفت شما هنوز وقت دارید تخلیه کنم الان ؟ یعنی شعور نداشت ارزش بزاره واسه منه مشتری .......
    من تاریخ اتمام سرویس 21 خرداد هست
    الانم تو اینستا پست گذاشته گفته چرا گرون کردیم ولی کامنتا رو بسته لطفا هرکی وقتشو داره بره تو دایرکتشون اعتراض کنه
    حداقل کمی منطقی گرون کنن نه دیگه دو برابر

اینا کلا اول مشتری رو گرفتن بعدش اینجوری ادا و اصول درمیارن. چون تو این مملکت مدیریت معنا نداره و هر کسی هر کاری دوست داشته باشه میکنه. به جای اینکه به فکر مشتری باشن اینجوری برخورد میکنن

11. این کاربر از nimatroy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اگه تونستید تو 195 شکایت تند و تیز کنید ، موضوع رو از تو لیست، عدم رعایت تعرفه انتخاب کنید باز از هیچی بهتره کلی شکایت بشه میفهمن قضیه جدیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

شرکت ها میتونن بر اساس سرعت 16 مگ میتونن ماهی 80 هزار تومن از مشتری دریافت کنن حالا چه یک گیگ حجم و چه هزار گیگ! اصلا مصوبه خود تنظیم مقرارت هستش شکایت هم فایده ای نداره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •