تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 186 از 212 اولاول ... 86136176182183184185186187188189190196 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,851 به 1,860 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

داره خودمونی میشه pars1992's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2020
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی بد گرون کردن ، ولی واقعیت اینه که اینا با مجوز شرکت جکومتی و دزد زیرساخت این افزایش رو انجام میدن و سرخود اینکارو نمی کنن ، همون جور که شاتل کرد ، بقیه هم کردن ، اینم پینگش تا خوب شد گرون کرد ....
    به نظر من عوض کردن حداقل برای من سودی نداره ، من الان 16 دارم بخوام دفعه بعد بگیرم 8 میگیرم چون مصرفی که به اون صورت ندارم ولی در کل قبول دارم باید اعتراض کرد ولی اصل داستانو یادمون نره اینا مجوز گرونی از بالا دارن و کاریش نمیشه کرد ، هرجا برید همینه ......
    درسته من طرح بقیه رو هم نگاه کردم همه حجم رو کم کردن و قیمت ها رو بالا بردن و طرح های قبلیشون که حجیم تر بوده رو حفظ کردن ولی گرونتر شده دقیقا مثل همین دیده بان، حالا یه سری کمتر یه سری بیشتر . من که از حجم و سرعت و پینگ راضی ام قطعی هم به اون صورت نیست شاید یه تایمی 1 دقیقه نمیشه قطع و وصل بشه. همین طرح 450 گیگ 3 مگ رو تمدیدش میکنم چون چک کردم هر جای دیگه بخوام بگیرم حجم ها کمتره قیمت ها هم زیاد توفیری نداره. همینطور گرفتار تخلیه و این داستان ها میشیم.
    Last edited by pars1992; 23-03-2020 at 11:44.

2. این کاربر از pars1992 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

درسته من طرح بقیه رو هم نگاه کردم همه حجم رو کم کردن و قیمت ها رو بالا بردن و طرح های قبلیشون که حجیم تر بوده رو حفظ کردن ولی گرونتر شده دقیقا مثل همین دیده بان، حالا یه سری کمتر یه سری بیشتر . من که از حجم و سرعت و پینگ راضی ام قطعی هم به اون صورت نیست شاید یه تایمی 1 دقیقه نمیشه قطع و وصل بشه. همین طرح 450 گیگ 3 مگ رو تمدیدش میکنم چون چک کردم هر جای دیگه بخوام بگیرم حجم ها کمتره قیمت ها هم زیاد توفیری نداره. همینطور گرفتار تخلیه و این داستان ها میشیم.
    دقیقا منم همینو میگم ..
    بخوای تخلیه کنی چیزی بدست نمیاری جز اعصاب خوردی و زمان به هدر رفته تازه ملوم نیست جای دیگه بهتر شه ...
    من سه ماه دیگه باید تمدید کنم زنگ میزنم چند روز دیگه ببینم چی میگن اگر آفر خوبی ندادن رو 16 مگ مجبورم 8 بگیرم ولی تخلیه نمی کنم چون دردسرش بیشتره

4. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2020
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دقیقا منم همینو میگم ..
    بخوای تخلیه کنی چیزی بدست نمیاری جز اعصاب خوردی و زمان به هدر رفته تازه ملوم نیست جای دیگه بهتر شه ...
    من سه ماه دیگه باید تمدید کنم زنگ میزنم چند روز دیگه ببینم چی میگن اگر آفر خوبی ندادن رو 16 مگ مجبورم 8 بگیرم ولی تخلیه نمی کنم چون دردسرش بیشتره
    یه سوال که شما مشترک قدیمی دیده بان هستید ، طرح های تشویقی و بلند مدت رو باید زنگ بزنیم یا روی سایتشون یا تو پنلمون میذارن ؟ چون من موقعی که خریدم یه طرح خوبی داشت یادم نیست 3 ماه بود یا 6 ماه که تلفنی گفتن این هم هست ولی من چون میترسیدم بد باشه و نظرات منفی کم ندیده بودم، گفتم اولش یکماهه بگیرم تست کنم ، فکر کردم حالا که این خوب بوده و میخوام بمونم ، یه طرح بلند مدت بخرم که از نظر مبلغی هم به نفعم باشه

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

شکی درش نیست دستور از بالاست برای گرون کردن ولی 30 تومن گرون کردن خیلی زیاده اینجوری پیش بره مردم واقعا دیگه ندارن پول اینترنتشون هم بدن

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

یه سوال که شما مشترک قدیمی دیده بان هستید ، طرح های تشویقی و بلند مدت رو باید زنگ بزنیم یا روی سایتشون یا تو پنلمون میذارن ؟ چون من موقعی که خریدم یه طرح خوبی داشت یادم نیست 3 ماه بود یا 6 ماه که تلفنی گفتن این هم هست ولی من چون میترسیدم بد باشه و نظرات منفی کم ندیده بودم، گفتم اولش یکماهه بگیرم تست کنم ، فکر کردم حالا که این خوب بوده و میخوام بمونم ، یه طرح بلند مدت بخرم که از نظر مبلغی هم به نفعم باشه
    من کلا از اسفند 96 تا الان دارم .
    عاره طرحای خوبو رو سایت نمیزاره باید زنگ بزنی ...
    مثلا طرح یه تومنی داخل پنل رو پارسال من 530 گرفتم ، تازه شرایطی هم میدن ، مثلا به منم گفت میخوای قسطی بده ولی من دیگه پرداخت کردم یه جا واس 16 مگ 24 ترا یکساله که سه ماه دیگه تموم میشه ...
    هیچ وقت از سایت چیزی نخرید زنگ بزنید
    مسئول فروشش یه خانمی هست به نام مسلمین من تو تلگرام میپرسم ازش همیشه واسه آفر با اون حرف بزنید
    Last edited by George Shelly; 23-03-2020 at 16:23.

8. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Sorrow_X's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

دوستانی که سرویس ۸ یا ۱۶ مگ دارن از وقتی که سرویس نقره ای اومده کیفیت تغییری کرده ؟
    اگه بهتر شده لطف کنید یه speedtest بزارید سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

امروز نت بدجور ریده همش قطعی و وصلی سرعت دانلود هم شده 1mb

داره خودمونی میشه AMP135's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

سلام ، شما هم پکت لاست و تایم اوت زیاد دارید؟

تاريخ عضويت
    Feb 2020
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امروز نت بدجور ریده همش قطعی و وصلی سرعت دانلود هم شده 1mb
    نمیدونم شما کدوم شهر هستید ولی من هیچ مشکلی نداشتم و سرعت خیلی خوبه و قطعی هم نداشته امروز

- - - Updated - - -

نه همچین چیزی نیست

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با وای فای وصلی یا کابل ؟
    من با اینکه دوتاروتر عالی دارم ولی کابل وصل کردم هر کاری کردم استبل نشد فقط رو کابل بدون مشکله واس همین توصیه می کنم اگر کابل ندارید حتما استفاده کنید
    نت منم خیلی با ثباته و مشکلی نداره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •