تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 146 از 212 اولاول ... 4696136142143144145146147148149150156196 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,451 به 1,460 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام. من کرج سه راه گوهردشت هستم. حجم آسیاتک جوابمو نمیده. بین المللی 1.2 ترا گرفتم 500 گیگهم وسطش گرفتم تازه بازیها رو هم از آسیا دی ال دان میکنم و فیلمها رو 480 و 720 دان میکنم .
    الان 3 ماه مونده 50 گیگ برام مونده
    و الان یکساله 800 باید بدم تا 2.4 ترا بده. یا 600 بدم1 ترا بگیرم.
    2.اگه مثلا 4 مگ بگیرم . بهشون بگم سرعتو رو 8 میبرن. چون خطم بیش از 8 نمیکشه.
    3.تو فاصله بین قطع و وصلی ،احتمالا pcm شدن هست. چون فیبر که قطعا نمیشه و منطقمون فیبرنیست. pcm هم نگاه نمیکردم اون باکسش تو کوچمون و اینا ندیدم. فکر کنم پورت کافی دارن که جایی رو pcm نکردن .آیا بازم خطرش هست.
    قطعا همزمان با تخلیه .خرید دیده بان رو انجام میدم تا فاصله ای و وقفه ای برای سوء استفاده مخابرات خونخوار ایجاد نشه.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من دارم و کاملا راضیم
    خیر هر سرویسی بگیری همون سرعت اسمی رو میده بیشتر نمیده
    به نظز من یک ساله بخر اگرم ناراضی بودی تعداد روزارو کم می کنن وبقیه پولو بدون دردسر پس میدن ، قک کنم یه ساله 16 مگابیتش 24 ترابایت 600 تومن باشه یا کمی بیشتر ، من تو خرداد خریدم 530 تومن

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

از روزی که اعتراضها شروع شد و نتها قطع و بعد وصل شد سرعت من از 8 مگ شده زیر یک مگ یعنی یگ مگ هم نیست و قعطی هم دارم و زنگ هم زدم تو لیست خرابی گذاشتن ولی هنوز چند روز گذشته جواب نمیدن و من شیرازم و احساس میکنم همه دعواها سر این بود نت ما ریده بشه توش عین کل مملکت
    Last edited by nob2003; 29-11-2019 at 18:05.

5. این کاربر از nob2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام. من کرج سه راه گوهردشت هستم. حجم آسیاتک جوابمو نمیده. بین المللی 1.2 ترا گرفتم 500 گیگهم وسطش گرفتم تازه بازیها رو هم از آسیا دی ال دان میکنم و فیلمها رو 480 و 720 دان میکنم .
    الان 3 ماه مونده 50 گیگ برام مونده
    و الان یکساله 800 باید بدم تا 2.4 ترا بده. یا 600 بدم1 ترا بگیرم.
    2.اگه مثلا 4 مگ بگیرم . بهشون بگم سرعتو رو 8 میبرن. چون خطم بیش از 8 نمیکشه.
    3.تو فاصله بین قطع و وصلی ،احتمالا pcm شدن هست. چون فیبر که قطعا نمیشه و منطقمون فیبرنیست. pcm هم نگاه نمیکردم اون باکسش تو کوچمون و اینا ندیدم. فکر کنم پورت کافی دارن که جایی رو pcm نکردن .آیا بازم خطرش هست.
    قطعا همزمان با تخلیه .خرید دیده بان رو انجام میدم تا فاصله ای و وقفه ای برای سوء استفاده مخابرات خونخوار ایجاد نشه.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

تا زمانی که خط شرکت قبلی تخلیه نشه (ازاد نشه روی پرتال انلاین) شرکت جدید نمیتونه ثبت درخواست رانزه کنه. مهم نیست شما در چه فاصله زمانی درخواستهای تخلیه و رانزه رو به شرکتها بدید.

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

از روزی که اعتراضها شروع شد و نتها قطع و بعد وصل شد سرعت من از 8 مگ شده زیر یک مگ یعنی یگ مگ هم نیست و قعطی هم دارم و زنگ هم زدم تو لیست خرابی گذاشتن ولی هنوز چند روز گذشته جواب نمیدن و من شیرازم و احساس میکنم همه دعواها سر این بود نت ما ریده بشه توش عین کل مملکت
    خودت داری میگی شیراز ، اونجا از جاهای اصلی بوده و شدت تخریب توش وحشتناک بوده ، همین که نتت وصله الان جای تعجبه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

تا زمانی که خط شرکت قبلی تخلیه نشه (ازاد نشه روی پرتال انلاین) شرکت جدید نمیتونه ثبت درخواست رانزه کنه. مهم نیست شما در چه فاصله زمانی درخواستهای تخلیه و رانزه رو به شرکتها بدید.
    پنج سال پیش که از پارس اومدم به آسیاتک همین کار رو کردم.
    درخواست تخلیه رو دادم بعد همون روز آسیاتک رو خریدم. آسیاتک زنگ زد فرداش گفت رانژه هست گفتم درخواست دادم. گفت وقتی تخلیه شد خبر بده. فرداش تخلیه که شد زنگ زدم دو روز بعدوصل شد.
    فرصت برا مخابرات ایجاد نشد که بخواد pcm کنه.
    فاصله زیاد بشه. ممکنه خط رو pcm کنه مخابرات و به فنا بری.
    ولی اونجوری درخواست میره ،ثبت نمیشه ولی مخابرات برا خراب شدنش هم جلوی شرکت دوم ،خطو pcm نمیکنه

آخر فروم باز ruzbeh1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان،دیده بان نت از پورتای آسیاتک استفاده می کنه واسه ارائه سرویس؟تو مرکز ما وضعیت سرویسای آسیاتک جالب نیست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    میدونم ربطی نداره به تاپیک ولی لطفا جواب بدین.
    من یه مودم تی پی لینک 8151 دارم
    میخوام کل شبکه خونه رو به چیز پی ان وصل کنم ولی مودمم چنین تنظیماتی رو نداره.
    ارزون ترین راه برای این کار چیه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام دوستان
    میدونم ربطی نداره به تاپیک ولی لطفا جواب بدین.
    من یه مودم تی پی لینک 8151 دارم
    میخوام کل شبکه خونه رو به چیز پی ان وصل کنم ولی مودمم چنین تنظیماتی رو نداره.
    ارزون ترین راه برای این کار چیه؟
    باید روتر بگیزی ...
    من یه دونه تو لیون کامپیوتر اگهی کردم اگه خواستی لینکشو بهت بدم ببین توش یه وی پی ان ست می کنی و تمام

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

پشتیبانی انلاینش چقدر بد شده خیلی دیر جواب میدن دیروز یه سوال پرسیدم تازه امروز جواب دادن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •