تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 134 از 212 اولاول ... 3484124130131132133134135136137138144184 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,331 به 1,340 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

دوستان سلام ساکن تهرانم الان 2 ماهه اومدم رو دیدهبان نت چون ترافیک بین الملل مخابرات برام کم بود من از یوتوب خیلی استفاده میکنم از ضد فـ ـیـ ـلـ تـ ـر پولی استفاده میکنم و این ماه دارم از نسخه وی آی پی این ضد فـ ـیـ ـلـ تـ ـر پولی استفاده میکنم
    وقتی مخابرات بودم ویدئوهای یوتوب بدون هیچ مشکلی با کیفیت 480 پخش میشد و سرعت دانلود تک کانکشن از یوتوب 230 کیلوبایت بود (سرویس 2 مگ مخابرات) داشتم
    الان سرویس 4 مگابیت دیدهبان نت دارم یوتوب با بدبختی با کیفیت 240 پخش میشه و سرعت دانلود تک کانکشن از یوتوب به زور به 30 کیلوبایت میرسه داشتم
    خودتون از پشتیبانی دیدهبان نت خبر دارید خودشون رو به نفهمیدن میزنند پس پشتیبانی هیچکاری برای ما نمیکنه.

حالا میخوام ببینم سرعت دانلود تک کانکشن شما موقع استفاده از یوتوب و یا ضد فـ ـیـ ـلـ تـ ـر به افتضاحی من هست یا نه؟
    توصیه میکنید چیکار کنم؟
    شرکتهای دیگه ترافیک زیاد ندارند و دیدهبان نت هم با سرور خارجی دشمنه ؟ آقا چیکار کنیم
    این روزها واقعا اوضاع نت این شرکت بهم ریخته و قعطی زیاد داره که باید مودم ریست بشه و سرعت پایینتر اومده و این اربعین و بقیه ماجراهای عراق و لردگان هم دخیله (هر سال همین مکافاته) و لقب ریدمان نت بجای دیده بان برازنده این شرکت سه نفره هست

2. 2 کاربر از nob2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اگه این ارور رو میگی که مربوط فقد به ما نیست چون خیلی از اونوریا هم این مشکل رو دارن

آقا سلام
    تو منطقه مخابراتی رجاییشهر (منطقه جهانشهر) کدوم شرکت نت کیفیت خوبی داره؟ مثلا این دیده بان خوبه؟ یا از شرکتای دگه شما خبر داری؟

یکی ازدوستام کرج هست میخواد نت بگیره گفتم ازت بپرسم

استریمر و دانلودر نیست و مصرف بالایی هم نداره و در حد تلگرام و اینستاگرام هست و مخابرات داشت قطعی زیاد بود
    Last edited by sasan.69; 06-10-2019 at 23:42.

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

این تست رو همین الان گرفتم ظاهرا بهتر از دیروزه ، کلا نت از سمت زیرساخت چند وخته خیلی خراب شده بخصوص ر واینستا که همه تاثیرش رو دیدن حتی اونایی که هیچی نمی دونن از این مسائل متوجه شدن که وضعیت عادی نیست ولی باز در کل برای من بهتر از روزای قبله ...
    ولی من تعجب می کنم از کسایی که هی میگن بریم یه آی اس پی دیگه ، عاقا یه بار این قضیه رو حل کنید واسه خودتون ، نتی که این الاغا میدن همش از یه جا میاد و هر کاری هم بکنید تهش 10 درصد هم کیفیت بالا پایین نمیشه ، مثلا من الان برم اسیاتک 50 درصد اختلاف کیفیت میی بینیم ؟ تهش بخواد خیلی بهتر باشه زیر ده درصد اونم فقط پینگ داخلیش بهتره همینو بس ...
    من این شرکت رو نه پیشنهاد میدم و نه میگم بگیرید ، میل خودتونو ولی کلا برا من اگر وضعیت از سمت زیرساخت عادی باشه مشکل خاصی نداره جز پینگ داخلی نسبتا بالا ( 45 در حالت فست )

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    Last edited by George Shelly; 07-10-2019 at 15:49.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آقا سلام
    تو منطقه مخابراتی رجاییشهر (منطقه جهانشهر) کدوم شرکت نت کیفیت خوبی داره؟ مثلا این دیده بان خوبه؟ یا از شرکتای دگه شما خبر داری؟

یکی ازدوستام کرج هست میخواد نت بگیره گفتم ازت بپرسم

استریمر و دانلودر نیست و مصرف بالایی هم نداره و در حد تلگرام و اینستاگرام هست و مخابرات داشت قطعی زیاد بود
    اقا بدرد نمیخوره نیا سمتش

- - - Updated - - -

این روزها واقعا اوضاع نت این شرکت بهم ریخته و قعطی زیاد داره که باید مودم ریست بشه و سرعت پایینتر اومده و این اربعین و بقیه ماجراهای عراق و لردگان هم دخیله (هر سال همین مکافاته) و لقب ریدمان نت بجای دیده بان برازنده این شرکت سه نفره هست
    بهتر کار اینکه تخلیه کنی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان سلام ساکن تهرانم الان 2 ماهه اومدم رو دیدهبان نت چون ترافیک بین الملل مخابرات برام کم بود من از یوتوب خیلی استفاده میکنم از ضد فـ ـیـ ـلـ تـ ـر پولی استفاده میکنم و این ماه دارم از نسخه وی آی پی این ضد فـ ـیـ ـلـ تـ ـر پولی استفاده میکنم
    وقتی مخابرات بودم ویدئوهای یوتوب بدون هیچ مشکلی با کیفیت 480 پخش میشد و سرعت دانلود تک کانکشن از یوتوب 230 کیلوبایت بود (سرویس 2 مگ مخابرات) داشتم
    الان سرویس 4 مگابیت دیدهبان نت دارم یوتوب با بدبختی با کیفیت 240 پخش میشه و سرعت دانلود تک کانکشن از یوتوب به زور به 30 کیلوبایت میرسه داشتم
    خودتون از پشتیبانی دیدهبان نت خبر دارید خودشون رو به نفهمیدن میزنند پس پشتیبانی هیچکاری برای ما نمیکنه.

حالا میخوام ببینم سرعت دانلود تک کانکشن شما موقع استفاده از یوتوب و یا ضد فـ ـیـ ـلـ تـ ـر به افتضاحی من هست یا نه؟
    توصیه میکنید چیکار کنم؟
    شرکتهای دیگه ترافیک زیاد ندارند و دیدهبان نت هم با سرور خارجی دشمنه ؟ آقا چیکار کنیم
    خرابه وضعش بهتر تخلیه کنی

7. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من مشکل طولانی مدت MTU داشتم که باعث میشد رو حالت L2TP یوتیوب و تلگرم باز نشه برام بعد با تغییر MTU از 1492 به 1252 مشکل حل شد ، شما هم اگر مشکل دارید به این عدد تغییر بدید ، حتی یه سری از دوستان پیشگامانی هم مشکل منو دارن که با این تغییر مشکل رو می تونن حل کنن ...

9. 2 کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من مشکل طولانی مدت MTU داشتم که باعث میشد رو حالت L2TP یوتیوب و تلگرم باز نشه برام بعد با تغییر MTU از 1492 به 1252 مشکل حل شد ، شما هم اگر مشکل دارید به این عدد تغییر بدید ، حتی یه سری از دوستان پیشگامانی هم مشکل منو دارن که با این تغییر مشکل رو می تونن حل کنن ...
    دمت گرم مشکل پکت لاست حل شد!

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دمت گرم مشکل پکت لاست حل شد!
    عاره تاثیر داره پکت های بزرگ ممکن drop بشن بهتره mtu کمی پایین ست بشه

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

عاره تاثیر داره پکت های بزرگ ممکن drop بشن بهتره mtu کمی پایین ست بشه
    پایین ست بشه , پینگ بیشتر نمیشه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

پایین ست بشه , پینگ بیشتر نمیشه؟
    یه چیزیه که باید ور بری تا ببینی چی خوبه ولی کلا اگه زیاد غیرنرمال باشه عددی که ست میشه ممکن یه سری بازیا اجازه جوین شدن ندن ولی تاثیر خیلی خاصی نداره طوری که تفاوت آشکار باشه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •