تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: خرید تی وی از بانه یا با گارانتی؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض خرید تی وی از بانه یا با گارانتی؟

سلام
    من سایت های بانه رو دارم هی دور میزنم می بینم که فقط مدل های سری KS سامسونگ رو دارن که مربوط به سال 2016 هست با وجود اینکه الان باید مدل های MU رو داشته باشن که مربوط به سال 2017 سام هست و بزودی مدل های 2018 هم میاد. به نظرتون اصلا خرید ازین مدل سایت های بانه به صرفه هست یا نه؟ من حس می کنم اینا تی وی های تعمیری رو میارن این ور می فروشن و الا چه مشکلی هست که مدل های جدید توی هیچ کدومشون پیدا نمی شه؟ مدل های گارانتی دار سال 2017 مدل هایی هستن که با حرف MS داخل ایران شناخته میشن و توی امریکا همین مدل ها با حروف MU فروخته میشن. اگه اطلاعات من اشتباه هست لطفا تصحیح کنید. کمک کنید که آخر از کجا بخرم؟ چون توی سایت ها از نمایندگی های رسمی هم خیلی بهتر قیمت میدن. میشه اطمینان کرد؟ می ترسم تی وی پشت ویترین به ما بندازن!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

الو کسی نیست؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

الان همه مدل های 2017 تو سایت بانه ای موجود هست ..سایت سلام بابا و ممتاز کالا

مدل های سال میلادی معمولا برج 7. 8 به بعد میاد داخل ایران...ابتدا بانه میاره بعد نمایندگی ها

الان مدلای 2017 موجود هست ولی اگر مدلای 2018 بخوای بخری باید کمتر یک سال دیگه صبر کنی تا بیاد داخل ایران

اتفاقا میگن مدلای بانه ساخت خود کره هست ولی نمایندگی ها مونتاژ داخل ایران هست

شما اگر راه های تست تلویزیون اشنا هستی و سر رشته داری میتونی از بانه بخری

ابتدا یه بیانه میدی بعد جنس میارن درب منزل بعد شما تست کامل انجام میدی بعد که مطمعن شدی سالم هست کل پول پرداخت میکنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •