تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: هنگ مدام ویندوز

داره خودمونی میشه mohamadreza1995's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض هنگ مدام ویندوز

سلام
    ابتدا به ساکن هنگام پلی کردن اهنگ با هر مدیا پلیری و هر مرورگری ، اختلال صدا داشتم
    الان مرورگرها هم هنگ میکنن .
    و برنامه های مایکروسافت مثل ورد و پاورپینت

برای حل مشکل چیکار کنم ؟
    ویروس کش اپدیته و ویروسی پیدا نمیکنه . لطفا راهنمایی کنید خسته شدم دیگه از این همه کندی و سنگینی و هنگ

در آغاز فعالیت Pesarirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

نصب ویندوز جدید؛ بقیه مراحل موقتیه

3. این کاربر از Pesarirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه alyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بستگی داره ببینی ویندوزت هنگ میکنه یا نرم افرار. برای این کار وقتی دچار مشکل میشی تسک منیجر رو اجرا کن اگه اجرا شد که برنامه ای که باهاش کار میکنی هنگ کرده و نه ویندوز و از همون تسک منیجر میتونی ببندیش برنامه تو و بعد بگردی دنبال اینکه چرا این برنامه هنگ میکنه.اگه دیدی حتی نمیشه راست کلیک کرد و تسک منیجر رو باز کرد ویندوزت هنگه .که اگه ویندوز باشه بهتره ویندوز عوض کنی چون تا راه حل و پیدا کنی و بخوای حلش کنی تعویض ویندوز زمان کمتری میبره. دوم وقتی هنگ میکنه اگه تسک منیجر اجرا شد ببین برنامه ای که هنگ کرده چه مقدار از فضای CPU و RAM رو اشغال کرده.سوم اگه با پلی کردن صدا دچار هنگ میشدی احتمال بد نصب بودن درایو صدا هستش .البته(جهت اطلاع) من یه سیستم درایو صداشو نداشتم با این برنامه های پیدا کردن اتوماتیک درایو درایوشو پیدا کردم نصب کرد ولی دقیقا مشکل شما رو داشتم که هنگام پخش صدا سیستم هنگ میکرد که بعد متوجه شدم درایوی که نصب شده با کارت صدای سیستم سازگار نیس که دچار این مشکل میشده.

5. این کاربر از alyy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بنظر من مشکل سخت افزاری هست
    اختلال صدا در زمان پخش یک آهنگ صدا اونم با پلیرهای مختلف احتمال مشکل سخت افزاری رو خیلی خیلی زیاد میکنه .
    ممکنه زمان تایمینگ های رم دستگاه بهم خورده باشه و حالت پیشفرض مادربورد نیز زمان بندی درستی برای رفرش کردن رم انتخاب نکرده باشه
    برای همین هر از گاهی یک دیتا در رم از دست میره و باعث هنگ سیستم میشه ؛ باید این زمان رفرش رو تا حد ممکن کم کنید در تنظیمات مادربورد .
    این جور مشکلات در سیستم های دوال چنل بیشتر پیش میاد ؛ یا مادربورد های جدیدی که تکنولوژی روز هستند و هنوز امتحان خودشون رو پس ندادن از نظر کارکرد بدون مشکل.
    ممکنه خیلی علت های دیگه نیز داشته باشه .
    اول بطور نرم افزاری سعی کنید مشکل رو حل کنید؛ درایور ها رو پاک کنید دوباره نصب کنید، ویندوز عوض کنید و غیره. اما درنظر داشته باشین ممکنه مشکلتون نرم افزاری نباشه.

7. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

بنظر من مشکل سخت افزاری هست
    اختلال صدا در زمان پخش یک آهنگ صدا اونم با پلیرهای مختلف احتمال مشکل سخت افزاری رو خیلی خیلی زیاد میکنه .
    ممکنه زمان تایمینگ های رم دستگاه بهم خورده باشه و حالت پیشفرض مادربورد نیز زمان بندی درستی برای رفرش کردن رم انتخاب نکرده باشه
    برای همین هر از گاهی یک دیتا در رم از دست میره و باعث هنگ سیستم میشه ؛ باید این زمان رفرش رو تا حد ممکن کم کنید در تنظیمات مادربورد .
    این جور مشکلات در سیستم های دوال چنل بیشتر پیش میاد ؛ یا مادربورد های جدیدی که تکنولوژی روز هستند و هنوز امتحان خودشون رو پس ندادن از نظر کارکرد بدون مشکل.
    ممکنه خیلی علت های دیگه نیز داشته باشه .
    اول بطور نرم افزاری سعی کنید مشکل رو حل کنید؛ درایور ها رو پاک کنید دوباره نصب کنید، ویندوز عوض کنید و غیره. اما درنظر داشته باشین ممکنه مشکلتون نرم افزاری نباشه.
    متشکرم از پاسخگویی همه عزیزان
    لبتاب دل مدل 5110 دو هسته ای هست که خیلی وقته کار میکنه الان نزدیک 5 سالی میشه
    اگر مشکل سخت افزاری باشه که خودمم این احتمال رو میدم و همه روش ها رو به غیر از نصب ویندوز امتحان کردم ، ببرم بدم دست تعمیر کار لبتاب ؟ تعمیرکار لبتاب معتبر حالا از کجا گیر بیارم بنظرتون چون یه مشکل اینه که تهران هم نیستم !

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

بستگی داره ببینی ویندوزت هنگ میکنه یا نرم افرار. برای این کار وقتی دچار مشکل میشی تسک منیجر رو اجرا کن اگه اجرا شد که برنامه ای که باهاش کار میکنی هنگ کرده و نه ویندوز و از همون تسک منیجر میتونی ببندیش برنامه تو و بعد بگردی دنبال اینکه چرا این برنامه هنگ میکنه.اگه دیدی حتی نمیشه راست کلیک کرد و تسک منیجر رو باز کرد ویندوزت هنگه .که اگه ویندوز باشه بهتره ویندوز عوض کنی چون تا راه حل و پیدا کنی و بخوای حلش کنی تعویض ویندوز زمان کمتری میبره. دوم وقتی هنگ میکنه اگه تسک منیجر اجرا شد ببین برنامه ای که هنگ کرده چه مقدار از فضای CPU و RAM رو اشغال کرده.سوم اگه با پلی کردن صدا دچار هنگ میشدی احتمال بد نصب بودن درایو صدا هستش .البته(جهت اطلاع) من یه سیستم درایو صداشو نداشتم با این برنامه های پیدا کردن اتوماتیک درایو درایوشو پیدا کردم نصب کرد ولی دقیقا مشکل شما رو داشتم که هنگام پخش صدا سیستم هنگ میکرد که بعد متوجه شدم درایوی که نصب شده با کارت صدای سیستم سازگار نیس که دچار این مشکل میشده.
    امتحان کردم موقع پخش همزمان اهنگ و مرورگر cpu usage به 100 میرسه و صدا خش خش و کشیده میشه و کلا سیستم هنگ میکنه! البته تاسک منیجر رو هم با alt+ctrl+delet موفق شدم باز کنم !
    Last edited by mohamadreza1995; 27-11-2017 at 22:01.

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

اگر قرار به نصب ویندوز باشه ؟ 10 رو توصیه میکنید نصب کنم یا 7 مجدد ؟
    اینم تصویر مربوط به مواردی که سی پی یو رو اشغال کرده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by mohamadreza1995; 27-11-2017 at 22:43.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •