تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمایی جهت خرید گوشی های کلون !

داره خودمونی میشه fc4444esteghlal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض راهنمایی جهت خرید گوشی های کلون !

سلام دوستان عزیز انجمن ...

عزیزان قصد خرید 3-4 عدد گوشی کلون دارم در طرح های مختلف !

ولی یه چیزی شنیدم که گفتم شاید بهتر باشه از خدمت شما بپرسم

ظاهرا میگن گوشی کلون داریم تا گوشی کلون ! درواقع چیزی که میگن اینه که کیفیت این گوشی ها با هم زمین تا اسمون فرق میکنه و اصلا مثل هم نیستن از لحاظ سخت افزاری

اگه دوستان اطلاعاتی در این باره دارن و اینکه بهترین گوشی کلون چیه و چطور میشه فهمید فرقشون رو و از کجا باید تهیه کرد ممنون میشم راهنمایی کنن .

همچنین دوستان از نظر شما با نازل ترین قیمت این گوشی ها رو از کجا میتونم تهیه کنم ؟! اگه فروشنده ای اینجا هست لطفا بگه یا فروشنده ارزان فروشی میشناسید ممنون میشم معرفی کنید با تشکر .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام

اول از همه بگم که اصلا طرف گوشی کلون نرو. خیلی زود از خریدت پشیمون میشی
    گوشی های کلون فقط در ظاهر شبیه گوشی اصلی هستن و در عمل اصلا قابل قیاس با گوشی اصلی نیس
    تازه اگه شانس بیاری کلونی که خریدی 1:1 شبیه اصلش باشه و تابلو نباشه عین خیلیاشون که تقلبیه
    چیزایی مثل سخت افزار بسیار ضعیفی که کارخونه های تولید گوشی فیک برای پایین تموم شدن هزینه ساخت میزارن روی گوشی باعث میشه شما نتونی اصلا از گوشی درست استفاده کنی
    رم پایین و صفحه نمایش ضعیف، مشکلات نرم افزاری متعدد ، عدم دریافت آپدیت هم چیزایی هست که بعد خرید حتما تجربش میکنی
    شما گوشی با برند چینی بخری تو همون رنج قیمت کلون شرف داره به گوشی تقلبی
    اینکه میگین کلون داریم تا کلون بله درسته ، هر چقدر پول بدی آش میخوری ولی بهترین کلون یه گوشی هم بگیرین در مقایسه با اصلش تقریبا هیچه
    شرکت های چینی hdc و goophone معمولا گوشی های کلون روتولید میکنن (یعنی مطرح ترینشون اینان)
    اینا تو ایران تحت نام گوشی طرح اصلی فروش میره

3. 2 کاربر از ho3in2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه fc4444esteghlal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

سلام

اول از همه بگم که اصلا طرف گوشی کلون نرو. خیلی زود از خریدت پشیمون میشی
    گوشی های کلون فقط در ظاهر شبیه گوشی اصلی هستن و در عمل اصلا قابل قیاس با گوشی اصلی نیس
    تازه اگه شانس بیاری کلونی که خریدی 1:1 شبیه اصلش باشه و تابلو نباشه عین خیلیاشون که تقلبیه
    چیزایی مثل سخت افزار بسیار ضعیفی که کارخونه های تولید گوشی فیک برای پایین تموم شدن هزینه ساخت میزارن روی گوشی باعث میشه شما نتونی اصلا از گوشی درست استفاده کنی
    رم پایین و صفحه نمایش ضعیف، مشکلات نرم افزاری متعدد ، عدم دریافت آپدیت هم چیزایی هست که بعد خرید حتما تجربش میکنی
    شما گوشی با برند چینی بخری تو همون رنج قیمت کلون شرف داره به گوشی تقلبی
    اینکه میگین کلون داریم تا کلون بله درسته ، هر چقدر پول بدی آش میخوری ولی بهترین کلون یه گوشی هم بگیرین در مقایسه با اصلش تقریبا هیچه
    شرکت های چینی hdc و goophone معمولا گوشی های کلون روتولید میکنن (یعنی مطرح ترینشون اینان)
    اینا تو ایران تحت نام گوشی طرح اصلی فروش میره
    دوست من خیلی ممنون از راهنمایی شما خصوصن قسمت معرفی شرکت های سازنده که خیلی بهش نیاز داشتم

معمولا شرکت های معتبر گوشی های قیمت پایینشون درست حسابی نیستن چه از لحاظ امکانات چه از لحاظ زیبایی و کارایی تجربه داشتم که میگم خصوصن درباره گوشی های ارزون سامسونگ

درباره گوشی های کلون هم کاملا قبول دارم حق با شماست ولی خب میشه گفت حداقل زیبایی رو دارن

ولی میرسیم نکته سوم ... گوشی های شرکتی چینی که توسط یه سری شرکت معتبر تولید میشن و قصد دارن بازار گوشی های ارزون رو از سامسونگ و غیره بگیرن

مثل گوشی اوال که با قیمت حدود 400 تومن و امکانات و زیبایی شنیدم حسابی بازار کشور هایی مثل ترکیه و کشور های عربی رو به سلطه گرفته !

حالا سوالم از خدمت شما درباره مورد سوم هست نظر شما درباره شرکت های گمنام ولی معتبر چینی چیه؟!

با تشکر .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوست من خیلی ممنون از راهنمایی شما خصوصن قسمت معرفی شرکت های سازنده که خیلی بهش نیاز داشتم

معمولا شرکت های معتبر گوشی های قیمت پایینشون درست حسابی نیستن چه از لحاظ امکانات چه از لحاظ زیبایی و کارایی تجربه داشتم که میگم خصوصن درباره گوشی های ارزون سامسونگ

درباره گوشی های کلون هم کاملا قبول دارم حق با شماست ولی خب میشه گفت حداقل زیبایی رو دارن

ولی میرسیم نکته سوم ... گوشی های شرکتی چینی که توسط یه سری شرکت معتبر تولید میشن و قصد دارن بازار گوشی های ارزون رو از سامسونگ و غیره بگیرن

مثل گوشی اوال که با قیمت حدود 400 تومن و امکانات و زیبایی شنیدم حسابی بازار کشور هایی مثل ترکیه و کشور های عربی رو به سلطه گرفته !

حالا سوالم از خدمت شما درباره مورد سوم هست نظر شما درباره شرکت های گمنام ولی معتبر چینی چیه؟!

با تشکر .
    گوشی های که با برند های چینی به بازار میان خیلی بهتر از گوشی های طرح اصل و تقلبیه
    ولی باز هم مواردی مثل نبود پشتیبانی و عدم دریافت آپدیت براشون صدق میکنه
    اگه قصد تهیه گوشی از برند های کمتر شناخته شده دارین
    باید حتما قبلش تو اینترنت راجع به این گوشیا تحقیق کنین

6. این کاربر از ho3in2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •