تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مضرات دکل های وایمکس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

14 مضرات دکل های وایمکس

سلام
    امروز از مبین نت اومدن خونه ما میخواستن اگه بزاریم یه دکل توی حیاط نصب کنن

خواستم ببینم کسی مضرات این آنتن هارو میدونه - با دلیل بگین لطفا ؟ ( من توی نت سرچ کردم چیزایی مختلفی بحث شده بود ولی چیز قطعیی گفته نشده بود! )

و اینکه اگه کسی اطلاع داره معمولا ماهیانه چقدر میدن برای نصب این دکل ها ؟

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام قیمت رو نمیدونم ولی تا جایی که عقل صلیم من میگه و پذشکان هم اینو میگن، بخاطر تششعات سلول های ایمنی بدن ضعیف میشن و باعث ایجاد سرطان میشه و حتی در آقایان باعت میشه سیستم باردار کردن شون با اختلال ایجاد بشه

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

به شایعات توجه نکن ، هیچ مشکلی بوجود نمیاره
    دلیلی هم که خواستی اینه : برای اینکه یک موج بتونه مشکلی برای سلامتی بوجود بیاره میبایست ابتدا از لایه خارجی سلول عبور کنه و امواج WIFI خیلی خیلی ضعیف تر از اون چیزی هستن که چنین قدرتی داشته باشن .
    برای اینکه فقط حرف خودم نباشه این صحبت پرفسور نخبه فیزیک و استاد دانشگاه MIT آمریکا جناب پروفسور علی نیری هست .

امواجی که چنین قدرتی دارند مثل امواج اشعه ایکس و گاما هستند که مثلا دستگاه های عکسبرداری در بیمارستان ها یک نمونه اونهاست .

اینکه بعضی پزشکان میگن امواج تلفن همراه (که قدرت چندین برابری داره نسبت به WIFI) اونم در زمان هایی که تماس برقرار میشه یا تلفن زنگ میخوره که این امواج قوی تر میشن ؛ بهتره اونم بر حسب حکم احتیاط از جیب شلوار و بیضه آقایون دور باشه . چون تنها اندام آسیب پذیر و جنسی در انسان هست که داحل بدن نیست و بدون دفاع با پوسته نازک هست . در این زمینه هرگز موردی از خطر آفرین بودن این امواج ثبت نگردیده و اثبات نشده است .
    این راهنمایی پزشکان حکم احتیاطی داشته و بیشتر در مورد تلفن های خارج از استاندارد برند های نامعتبر صدق میکنه .
    سازمان بهداشت جهانی استانداری برای مقدار حداکثر مجاز قدرت امواج دارد که اکثر کشورها و تمامی تولید کنندگان تجهیزات تابش امواج اون رو رعایت میکنند.

بنابراین نگرانی در زمینه سلامتی نداشته باشید ، اما همچنان یک دکل تابش امواج میتواند برای شما دردسرهایی ایجاد کند .
    ممکن است و فقط احتمال دارد اختلال هایی با توجه به فرکانس تولیدی بر روی دستگاه های منزل شما نظیر مودم و شبکه WIFI ، تلفن بی سم ، LNB دیش ماهواره و یا آنتن تلویزیون ایجاد کند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by shaahani; 19-11-2017 at 19:42.

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

مطمعنا نبودش بهتر از بودشه! اینی ک میگم از قول شخصی میگم ک تو مخابرات کار میکنه و 20 سال سابقه کار داره و شخصا درس حسابی هست: به من گفت این دکل ها ضرر دارند ولی اونی ک زیرشه ضررش خیلی کمتره واسش تا اونی ک فاصله اش تا دکل بیشتره! البته دلیل علمی توضی داد من چون سررشته ندارم درست تو خاطرم نموند ولی اونطوری ک اون میگفت به این شکله ک شمایی ک زیر دکلی اگه قرار باشه ضرریم برسه بهت خیلی خیلی خیلی ناچیزه اون کسی ک فاصلش تا دکل بیشتره خیلی تو معرصض خطره !و اون ک باید بترسه نه شما.دوستانی ک رشتشون مخابرات بوده و از طول موج این چیزا اگاهی داارند شاید بهتر بتونن کمکت کنن.
    Last edited by sunshineboy; 19-11-2017 at 21:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •