تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: ایا با هات اسپات کردن نت موبایل، میشه دو لپ تاپ رو شبکه کرد؟

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض ایا با هات اسپات کردن نت موبایل، میشه دو لپ تاپ رو شبکه کرد؟

سلام
    من میخوام بین دو لپ تاپ کلی فایل جا ب جا کنم. adsl نت هم ندارم. فقط یک عدد دستگاه موبایل دارم. ایا با هات اسپات کردن اینترنت موبایل، میشه دو لپ تاپ رو شبکه کرد؟ و بعدش remoteشد روی لپ تاپ دیگه و فایل ها رو جا ب جا کرد؟
    سوال دوم: یکی از لپ تاپ ها که قراره فایل های اون انتقال داده بشه به دومی، پر ویروس هست. با این روش دومی هم ویروسی میشه یا ربطی نداره ؟؟؟
    مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamlider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام
    من میخوام بین دو لپ تاپ کلی فایل جا ب جا کنم. adsl نت هم ندارم. فقط یک عدد دستگاه موبایل دارم. ایا با هات اسپات کردن اینترنت موبایل، میشه دو لپ تاپ رو شبکه کرد؟ و بعدش remoteشد روی لپ تاپ دیگه و فایل ها رو جا ب جا کرد؟
    سوال دوم: یکی از لپ تاپ ها که قراره فایل های اون انتقال داده بشه به دومی، پر ویروس هست. با این روش دومی هم ویروسی میشه یا ربطی نداره ؟؟؟
    مرسی
    سلام اطلاعی ندارم راجع به شبکه کردن با هات اسپات ولی اصلا نیازی به گوشی نیست

ورژن ویندوزی نرم افزار شیریت نصب کن تو دو تا لپ تاپ راحت مثل موبایل فایلهاتو انتقال بده. اینم لینک : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال دومتم امکانش هست بستگی به نوع ویروسش داره و اینکه که چجوری پخش شده باشه. کلا وقتی با ویندوز کار میکنی هیچ امنیتی نداری.

3. این کاربر از behnamlider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت

پيش فرض

سلام اطلاعی ندارم راجع به شبکه کردن با هات اسپات ولی اصلا نیازی به گوشی نیست

ورژن ویندوزی نرم افزار شیریت نصب کن تو دو تا لپ تاپ راحت مثل موبایل فایلهاتو انتقال بده. اینم لینک : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال دومتم امکانش هست بستگی به نوع ویروسش داره و اینکه که چجوری پخش شده باشه. کلا وقتی با ویندوز کار میکنی هیچ امنیتی نداری.
    مرسی اما با sharte it که قبلا امتحان کرده بودم هی وسط انتقال فایل ها قطع میشد و connect کردن مجدد از طریق share it خیلی زمان بر بود که باز دوباره وصل شی و بری سراغ فایل و انتقال بدی و ....
    و یک فایل 1 گیگ رو حدود 10 دقیقه زمان میبرد

الان حجم فایل های مد نظر 300 گیگ هست واسه هیمن دنبال روش سریع تر و منطقی تر می گردم
    واس همین گفتم برم سراغ راه حلی دیگر
    والا ویندوز 7 یک دستگاه و ویندوز 10 دستگاه دیگر

تو نت سرچ کردم واسه ad-hoc کردن کارت شبکه دستگاه هم چیزایی نوشته بود. حالا در استفاده از موبایل ، ایا من باید این کار ها رو انجام بدم یا نه ؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamlider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

مرسی اما با sharte it که قبلا امتحان کرده بودم هی وسط انتقال فایل ها قطع میشد و connect کردن مجدد از طریق share it خیلی زمان بر بود که باز دوباره وصل شی و بری سراغ فایل و انتقال بدی و ....
    و یک فایل 1 گیگ رو حدود 10 دقیقه زمان میبرد

الان حجم فایل های مد نظر 300 گیگ هست واسه هیمن دنبال روش سریع تر و منطقی تر می گردم
    واس همین گفتم برم سراغ راه حلی دیگر
    والا ویندوز 7 یک دستگاه و ویندوز 10 دستگاه دیگر

تو نت سرچ کردم واسه ad-hoc کردن کارت شبکه دستگاه هم چیزایی نوشته بود. حالا در استفاده از موبایل ، ایا من باید این کار ها رو انجام بدم یا نه ؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کابل شبکه نداری ؟اگه یه کابل شبکه داشته باشی میشه خیلی سریعتر فایلها رو جا به جا کرد

روش اد هاکم دردسر زیاد داره ولی بخوای میگم برات به خصوص اینکه یکی ویندوزش 10 یکی 7 ممکنه ایراداتی به وجود بیاد

این چیزی که گزاشتی ربطی به موبایل نداشت کامپیوترهایی که داخل شبکه باشن رو میشه بهش وصل شد

6. این کاربر از behnamlider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت

پيش فرض

کابل شبکه نداری ؟اگه یه کابل شبکه داشته باشی میشه خیلی سریعتر فایلها رو جا به جا کرد

روش اد هاکم دردسر زیاد داره ولی بخوای میگم برات به خصوص اینکه یکی ویندوزش 10 یکی 7 ممکنه ایراداتی به وجود بیاد

این چیزی که گزاشتی ربطی به موبایل نداشت کامپیوترهایی که داخل شبکه باشن رو میشه بهش وصل شد
    ممنون اما
    نه کابل شبکه نمی تونه کمکم کنه چون یک لپ تاپ پورت lan نداره و مبدل usb-lan هم ندارم
    اط طرفی اموزش روش ad hoc رو توی پیج دیگه دیدم منتهی اینکه از موبایل صحبت کردم چون هدفم شبکه کردن دو لپ تاپ از طریق به اشترام گذاری نت موبایل (هات اسپات] هستش.
    وگرنه بدون موبایل چه طوری می خوام دو لپ تاپ رو خشک و خالی به هم شبکه کنم ؟

مودم adsl هم خراب شده و سرویس نت isp روش کار نمی کنه که از طریق اون شبکه کنم واسه همین از موبایل می خوام کمک بگیرم

مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

team wiver

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام
    مرسی
    بله میشه ولی اینو مد نظر داشته باشین که سرعت وای فای گوشی پایینه و اگه فایلهاتون حجیم باشه طول میکشه
    فعل کردن ریموت هم کار خاضی نداره و با چندتا کلیک فعال میشه اینم مشکلی نداره
    در مورد ویروس من موردی ندیدم که از طریق شبکه داخلی خودشو کپی کنه ولی بهترین حالت اینه که شما رو سیستم سالم هیچ فولدری رو اجازه نوشتن Write بهش ندی تا احیانا ویروس خودشو کپی نکنه و فقط شما مختار باشی که چه فایلی رو برداری. برای این کار تمام درایوهای سیستم ویروسی رو به صورت Full control ــ Share می کنی و از طریق سیستم سالم کپی فایلها رو کنترل میکنی
    Last edited by IVAN; 19-11-2017 at 00:29.

10. این کاربر از IVAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •