سلام و عرض ادب
خسته نباشید
ببخشید یه کیس آماده HP پیدا شده که مشخصاتش رو براتون میفرستم، CPU این کیس یکم عجیب بود، نتونستم اطلاعات کافی در این زمینه به دست بیارم، گفتم با اساتید این حوزه مشورت کردن خالی از لطف نخواهد بود؛ حقیقت کلا کیس خیلی مورد نادر و خاصی نیست؛ قصدم این هستش که در این حوزه اطلاعات بیشتری به دست بیارم.
مدل این کیس HP Compaq Elite 8000 Small-form-factor هستش؛ چون یکم فروشنده خودش اطلاع نداشت، کم و بیش از خود سیستم اطلاعاتش رو نگاه کردم و بعد از خود سایت HP مشخصات دقیقش رو دیدم:

• CPU
    Intel Core 2 Duo E8400 / 3 GHz
    L2 cache - 6 MB
  • Chipset Type
    Intel Q45 Express
  • RAM 4GB
  • HDD 250GB

از گرافیکش نتونستم آمار دقیقی بگیرم، تو خود سیستم که زدم نوشت intel Q45/Q43 فکر میکنم درایور گرافیک نصب نبود؛ توی اینترنت هم تو مشخصات این مدل نوشته
Intel GMA 4500 Dynamic Video Memory Technology 5.0 ولی در همون حالت ناشناس share memory نزدیک 1.5 گیگ گرافیک استفاده میشد.

حالا سوالات رو خدمتتون میفرستم، ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید:
1 کلا درباره خرید چنین سیستم هایی نظرتون چیه؟ معایب و مزایای چنین سیستم هایی در مقایسه با کیس هایی که خود فروشنده ها یا شخصی جمع میشه چیه؟
2 cpu این سیستم چقدر پاسخگوی نیاز کاربر خواهد بود؟ منظورم اینکه در حد کار کردن خانگی هستش(فیلم و وب گردی و موسیقی و...)؟ یا فرکانسش خوبه و میتونه یکم بالاتر از کارکردن معمولی رو هم جواب بده(کارهای سبک گرافیکی و ...)؟
3 یه تقریبی قیمت هم بدین بهم بی زحمت که این کیس چند میارزه؟