تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: بالا نیامدن سیستم بعد از اتصال هارد جدید

داره خودمونی میشه bardia206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    بندرامام خمینی (سربندر )

پيش فرض بالا نیامدن سیستم بعد از اتصال هارد جدید

سلام .سیستمی دارم .ده ساله .چند وقت پیش هارد دستگاه دچار مشکل شد .یه هارد جدید گرفتم و ویندوز نصب کردم .بعد چن وقت پاور سیستم مشکل پیدا کرد و عوضش کردم . سیستم کار میکرد تا اینکه جدیدا سیستم رو عکس مادربرد زیاد میمونه و باید چند بار ریست بشه تا بالا بیاد .گاهی هم با وجود اتصال هارد disk boot failture میاد . باتری مادربردم عوض کردم . جالبه که وقتی هارد از سیستم جدا میکنم عکس مادربرد زودتر رد میشه .به نظرتون مشکل از کجاست ؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .سیستمی دارم .ده ساله .چند وقت پیش هارد دستگاه دچار مشکل شد .یه هارد جدید گرفتم و ویندوز نصب کردم .بعد چن وقت پاور سیستم مشکل پیدا کرد و عوضش کردم . سیستم کار میکرد تا اینکه جدیدا سیستم رو عکس مادربرد زیاد میمونه و باید چند بار ریست بشه تا بالا بیاد .گاهی هم با وجود اتصال هارد disk boot failture میاد . باتری مادربردم عوض کردم . جالبه که وقتی هارد از سیستم جدا میکنم عکس مادربرد زودتر رد میشه .به نظرتون مشکل از کجاست ؟
    سلام
    احتمالاً مشکل از هارد دیسک هست ولی برای اینکه مطمئن بشید هارد دیسک رو روی سیستم دیگه تست کنید یا اینکه از هارد دیسک دیگه ای که مطمئن هستید سالم هست روی سیستم نصب و تست کنید .

داره خودمونی میشه bardia206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    بندرامام خمینی (سربندر )

پيش فرض

با تشکر از جوابتون .
    هارد رو بردم جایی تست کردم و مثه اینکه کلا دیگه اصلا نمیچرخه و سوخته
    به نظرتون علت سوختتنش ممکنه از پاور باشه ؟؟؟چون پاور نو نگرفتم یه پاور قدیمی گذاشتم روشو مدتی با اون کار کردم
    .اما وقتی فلش بوتیبل لینوکس لایو میزارم میتونم باهاش کار کننم .من احساس میکنم مادر بردم مشکل پیدا کرده .لطفا راهنمااییی کنین .نمیتونم سیستم جدیدی بخرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •