تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: برناامه ای که بی دلیل اجرا شده

داره خودمونی میشه Majid_4553's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    لار

پيش فرض برناامه ای که بی دلیل اجرا شده

امروز که سیستم رو روشن کردم یه برنامه که نمیدونم از کجا اومده رو سیستم میاد بالا و مدام هم اجرا میشه. میبندمش هم بازم میاد. چی هست.

برنامه ای که باز میشه در صدم ثانیه....

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Majid_4553; 11-11-2017 at 16:03.

داره خودمونی میشه pouriya__007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

پاکش کن هنگام وبگردی اگر خودت اجازه بدی میتونه همچین برنامه هایی نصب بشه البته اگه انتی ویروس نباشه شاید ویروسی هم باشه

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    لار

پيش فرض

پاکش کن هنگام وبگردی اگر خودت اجازه بدی میتونه همچین برنامه هایی نصب بشه البته اگه انتی ویروس نباشه شاید ویروسی هم باشه
    اصلا نمیدونم چی هست که پاکش کنم. اسمی نداره. هی میبندم برنامه رو باز باز میشه اتومات. این داره مدام اپلود و دانلوذ میکنه. فعلا نت سیستم رو قطع کردم.

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دانلودش کن رو صفحه اصلیت کلیک راست بکن روش run as admin رو بزن از تب بالا گزینه tools و بعد از اون optionsرو بزن سمت چپ زیر reset همرو تیک کن و بعد ok رو بزن اینکارو ک کردی وارد صفحه برنامه میشه باز روی scan کلیک کن منظتر بمون تموم بشه اسکن هر چی پیدا کرد اخر کار کلین رو بزن سیستمت ریست میشه سیستم ک ریست شد باز بوت شد برنامه رو باز کن برو داخل tools و log رو انتخاب کن وارد لوگ شو سیوش کن رو دسکتاپت اپلودش کن اینجا

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    لار

پيش فرض

کد:
    دانلودش کن رو صفحه اصلیت کلیک راست بکن روش run as admin رو بزن از تب بالا گزینه tools و بعد از اون optionsرو بزن سمت چپ زیر reset همرو تیک کن و بعد ok رو بزن اینکارو ک کردی وارد صفحه برنامه میشه باز روی scan کلیک کن منظتر بمون تموم بشه اسکن هر چی پیدا کرد اخر کار کلین رو بزن سیستمت ریست میشه سیستم ک ریست شد باز بوت شد برنامه رو باز کن برو داخل tools و log رو انتخاب کن وارد لوگ شو سیوش کن رو دسکتاپت اپلودش کن اینجا
    چون مدام داره اپلود و دانلود میکنه این برنامه اینرنت قطع باشه مشکلی نداره که نه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    لار

پيش فرض

کد:
    2تا لوک داره یکی برا اسکن یکی برا Clean

کد:
    پ.ن : از بعد از کار با این برنامه الان نت وصل کردم دیگه اون برنامه اجرا نشد.
    Last edited by Majid_4553; 12-11-2017 at 00:09.

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

ی نرم افزار نبوده چند تا بوده ب احتمال زیاد ی چیزی نصب کرده بودی این اتفاق افتاده. اکستنشن کروم هم بوده جزوش الان اگه نیست و مشکل نداری یعنی پاک شده ولی ممکنه برگرده اگه برگشت اون وقت با نرم افزار فاربر باید لوگ بدی پاکش کرد. حالا برو با ویندوزت کار بکن ببین اگه تا فردا برنگشت یعنی کامل پاک شده اگه برگشت یا میخواسی مطمعن باشی ک کلا رفته باید اینو دانلود کنی بریزی رو دسکتاپ مث همون وارد برنامه بشی روی اسکن کلیک کنی منتظر بمونی تموم بشه دو تا لوگ میده اپلودشون کن اینجا.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    لار

پيش فرض

ی نرم افزار نبوده چند تا بوده ب احتمال زیاد ی چیزی نصب کرده بودی این اتفاق افتاده. اکستنشن کروم هم بوده جزوش الان اگه نیست و مشکل نداری یعنی پاک شده ولی ممکنه برگرده اگه برگشت اون وقت با نرم افزار فاربر باید لوگ بدی پاکش کرد. حالا برو با ویندوزت کار بکن ببین اگه تا فردا برنگشت یعنی کامل پاک شده اگه برگشت یا میخواسی مطمعن باشی ک کلا رفته باید اینو دانلود کنی بریزی رو دسکتاپ مث همون وارد برنامه بشی روی اسکن کلیک کنی منتظر بمونی تموم بشه دو تا لوگ میده اپلودشون کن اینجا.

کد:

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

برگشت یا نگشت؟
    این matlab مربوط به کارای برنامه نویسی اینهاس درسته؟ یا خودش نصب شده؟!
    این الان حل شده فکرکنم تو این لوگ چیزای دیگه هست و من مطمعنم اگه پاکش کنم بعد به مشکل میخوری مثلا پچ بازی ساکر و ی سری نرم افزارعجیب غریب دیگه مث نکست وی پی ان؟! من نمیتون مفیکس لوگ درست کنم واسه این ب خاطر اینکه نمیتونم دونه دونه بپرسم ببینم کدوم خودت نصب کردیکدوم خودت نصب نکردی ! اگه دست بزنم بهش بعدا ناراحت میشی میگی نرم افزارام پاک کرد اگه مشکلت حل شده دیگه نیازی نیس به این کار!
    Last edited by sunshineboy; 13-11-2017 at 00:46.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    لار

پيش فرض

8
    برگشت یا نگشت؟
    این matlab مربوط به کارای برنامه نویسی اینهاس درسته؟ یا خودش نصب شده؟!
    این الان حل شده فکرکنم تو این لوگ چیزای دیگه هست و من مطمعنم اگه پاکش کنم بعد به مشکل میخوری مثلا پچ بازی ساکر و ی سری نرم افزارعجیب غریب دیگه مث نکست وی پی ان؟! من نمیتون مفیکس لوگ درست کنم واسه این ب خاطر اینکه نمیتونم دونه دونه بپرسم ببینم کدوم خودت نصب کردیکدوم خودت نصب نکردی ! اگه دست بزنم بهش بعدا ناراحت میشی میگی نرم افزارام پاک کرد اگه مشکلت حل شده دیگه نیازی نیس به این کار!
    بله مشکل حل شد متشکر فقط گفتم یه تستش کنم برای همین.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •