تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل در استفاده همزمان از Bluetooth و Wireless در لپ تاپ !

داره خودمونی میشه fc4444esteghlal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

9 مشکل در استفاده همزمان از Bluetooth و Wireless در لپ تاپ !

سلام دوستان عزیز وقت بخیر

بنده یه لپ تاپ lenovo G50-70 دارم

یه مدتیه برام یه مشکل پیش اومده و اون هم اینه که به طور همزمان امکان استفاده از بلوتوث و وایرلس لپ تاپ رو ندارم

به طوری که وقتی بخوام از این 2 همزمان استفاده کنم ... به طور مرتب یا کانکت وایرلسم قطع میشه یا بلوتوث قطع میشه

ولی وقتی یکی از این 2 مورد رو خاموش میکنم ... اون یکی به صورت عالی و بدون مشکل کار میکنه

بعضی اوقات حتی فقط کافیه بلوتوث لپ تاپ فعال باشه تا لیست شبکه های وایرلس برام غیب بشه و بزنه هیچ وای فای موجود نیست

خلاصه اینکه این موضوع حسابی عصبیم کرده و دیگه واقعا تحمل ندارم !!! درضمن اینم بگم که ویندوزم 10 هست
    اگه از دوستان عزیز کسی اطلاعاتی درباره این مشکل داره لطفا کمک کنه با تشکر .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان عزیز وقت بخیر

بنده یه لپ تاپ lenovo G50-70 دارم

یه مدتیه برام یه مشکل پیش اومده و اون هم اینه که به طور همزمان امکان استفاده از بلوتوث و وایرلس لپ تاپ رو ندارم

به طوری که وقتی بخوام از این 2 همزمان استفاده کنم ... به طور مرتب یا کانکت وایرلسم قطع میشه یا بلوتوث قطع میشه

ولی وقتی یکی از این 2 مورد رو خاموش میکنم ... اون یکی به صورت عالی و بدون مشکل کار میکنه

بعضی اوقات حتی فقط کافیه بلوتوث لپ تاپ فعال باشه تا لیست شبکه های وایرلس برام غیب بشه و بزنه هیچ وای فای موجود نیست

خلاصه اینکه این موضوع حسابی عصبیم کرده و دیگه واقعا تحمل ندارم !!! درضمن اینم بگم که ویندوزم 10 هست
    اگه از دوستان عزیز کسی اطلاعاتی درباره این مشکل داره لطفا کمک کنه با تشکر .
    اگر همه درایورها آخرین ورژن هستن و ویندوز هم آپدیت و بازم این مشکل هس پس فکرنکنم راه حل دیگه ای باشه!کلا بلوتوث با ویندوز خوب مچ نمیشه انگار،تو خیلی مدلا خیلی باگ های عجیب و خاص دیدم...

3. 2 کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

همش مجبورم از کابل استفاده کنم بخاطر این مشکل دیگه خسته شدم
    Last edited by fc4444esteghlal; 10-11-2017 at 04:24.

تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

اگر همه درایورها آخرین ورژن هستن و ویندوز هم آپدیت و بازم این مشکل هس پس فکرنکنم راه حل دیگه ای باشه!کلا بلوتوث با ویندوز خوب مچ نمیشه انگار،تو خیلی مدلا خیلی باگ های عجیب و خاص دیدم...
    امکانش هست راهنمایی بفرمایید چطور میتونم از به روز بودن تمامی درایور هام خاطر جمع بشم ؟! از چند تا نرم افزار اپدیت درایور استفاده کردم ولی فکر نمیکنم اعتباری به درست کار کردنشون باشه از اپدیت ویندوزم مطمعنم چون نسخه 1709 اینترپرایز اورجینال هست .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امکانش هست راهنمایی بفرمایید چطور میتونم از به روز بودن تمامی درایور هام خاطر جمع بشم ؟! از چند تا نرم افزار اپدیت درایور استفاده کردم ولی فکر نمیکنم اعتباری به درست کار کردنشون باشه از اپدیت ویندوزم مطمعنم چون نسخه 1709 اینترپرایز اورجینال هست .

سایت خود لنوو قسمت support فکرکنم هستش ک مدل لپتاپ رو وارد میکنی آخرین ورژن بایوس و کل درایورها رو براش گذاشته واس دانلود...

7. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •