تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: اجرا نشدن administor

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض اجرا نشدن administor

سلام خسته نباشید .

دوستان من ویندوز 10 نصب کردم 64 بایت

اولش مشکلی نداشت بعد درایور هارو نصب کردم دچار مشکل شدم . اما نمیتونم این درایور هارو نصب نکنم چون مال لپ تام هست .

اولین اینه که میخوام برنامه ایو اجرا کنم از طریق
    Run as administor گزینه no و yes نمیاد . درواقع برنانه به صورت مستقیم اجرا میشه و ادمینیستور عمل نمیکنه

دووم این که میخوام ای دی مایکروسافتمو وارد کنم برنانه های ویندوز اصلا باز نمیشه و ارور میده . که چند کلمشو فهمیدم نوشته سینگ این ادمینیستور . که من از توی ستینگ هم میخوام وارد بشم هرچی میخوام بزنم که اکانتمو وارد کنم اصلا باز نمیشه من ایمیل و رمزمو بزنم .

و سوم این که نصف برنانه هامو میخوام نصب کنم دابل کلیک که میکنمارور میده و مانع از نصب کردن میشه و جالب اینجاست که داخل سیستم دیگه همین برنامه قشنگ میره به مراحل نصب و ارور هم که میده این هست
    The setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program.

خیلی خیلی ممنون میشم کمکم کنید مشکلات ویندزم حل بشه .

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

ب نظر من ویندوزت روتکیت داره(البته بدون لوگ نمیشه قطعی گفت) درایورایی ک میگی رو با چ نرم افزاری نصب کردی؟چون میگی بعد نصب این درایورا اینطوری میشه!اگه از نرم افزار های نصب درایور استفاده کردی ممکنه ی درایوری رو اشتباه نصب کرده باشن ! یا ی درایور بدون امضای دیحیتال و ویروسی نصب شده باشه ک اینطوری شده.
    Last edited by sunshineboy; 08-11-2017 at 01:42.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

از این مجموعه درازور ها استفاده نکردم .
    لپ تاپ من سونی هست منم رفتم از سایتو سونی آسیا درایور هاشو از قسمت ساپرت پیدا کردم و کل درایور ها رو نصب کردم .
    ولی به احتمال زیاد یکی از این درایور ها مشکل داره . چون دیشب که دوباره ویندوزم رو عوض گردم فقط درایو کارت گرافیک رو نصب کردم و بقیه رو با خود ویندوز گذاشتم آپ دیت بشه .
    و فعلا تا الان خداروشکر مشکل غیر فعالی ادمینیستور رو نداشتم .
    اما اینکه چرا درایور ها خود لپتاپ ادمینیستور رو غیر فعال میکنه رو نمیدونم

اگر شما میدونید جهت اطلاع منم بهم بگید . تشکر

4. این کاربر از amirtataloo2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

نمیدونم چراشو ولی هر چی هست همینطور ک خودتم دیدی مربوط به این درایوراس!البته میگی ازسایت خودشون پس ویروسی نباید باشه ولی این چیزایی ک تو گفتی دو حالت داشت ک گفتم یا اشتباه نصب شده درایور یا درایور ویروسیه به خاطر اینکه این اروری ک گفتی و رفتارای عجیب غریب شبیه وقتی ک ویندوز روتیکت داره ... شاید درایور با لپ تاپت و سخت افزارت درست مچ نیست شاید ویندوز مشکل داره کلا ویندوز 10 از وقتی اومده با قطعات سخت افزارای قدیمی مشکل داره یا بعضی وقتا حتی با این جدیدام مشکل داره عادیه! اگه نرم افزار معتبر میخوای واسه دانلود درایورات wise driver care با این نصب کن درایورات رو.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •