تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: slx یاef7

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض slx یاef7

دوستان 405slx مناسب تره یا سمندef7؟؟
    نظر خودم بیشتر رو405ولی اتاق سمند ودوسه تا آپشن بیشترش یه کم میچربه به 405 حتی کیفیت داشبورد سمند بهتره ولی جالبه خیلی هم زود به صدا می افته خصوصا درهاش وهمچنین ظاهرش اصلا جوون پسند نیست .
    فک کنم مصرف سوختشونم به یک اندازه باشه ؟

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اگر ميخواي خودتو بدردسر بندازي و مشكلاتي مثل واشر زدن و ... پيدا كني برو اي ال ايكس بگير

ولي نه اگر ميخواي نسبت به پولي كه ميدي ماشيني با امنيت بالا موتور قوي شتاب عالي و تقريبا كم خرج بگيري و لذت رانندگيش رو ببري حتما اي اف بگير مخصوصا جديدترين مدلش رو و صفر هم بگير .

اي اف از تو فقط يه چيز ميخواد ميگه برادر اب و روغن من رو به موقع بهش برس هر روز حواست به اين دو مورد من باشه تا منم برات يه عمر كار كنم . اين دو مورد رو دقت كني ايشالا به جز موارد مصرفي هيچ خرج ديگه اي نخواهي داشت

اينم بگم اينا تجربه يكساله تحقيق و بررسي من براي خريد ماشين هستش

پروفشنال Netw0rks's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

اگر ميخواي خودتو بدردسر بندازي و مشكلاتي مثل واشر زدن و ... پيدا كني برو اي ال ايكس بگير

ولي نه اگر ميخواي نسبت به پولي كه ميدي ماشيني با امنيت بالا موتور قوي شتاب عالي و تقريبا كم خرج بگيري و لذت رانندگيش رو ببري حتما اي اف بگير مخصوصا جديدترين مدلش رو و صفر هم بگير .

اي اف از تو فقط يه چيز ميخواد ميگه برادر اب و روغن من رو به موقع بهش برس هر روز حواست به اين دو مورد من باشه تا منم برات يه عمر كار كنم . اين دو مورد رو دقت كني ايشالا به جز موارد مصرفي هيچ خرج ديگه اي نخواهي داشت

اينم بگم اينا تجربه يكساله تحقيق و بررسي من براي خريد ماشين هستش

پژو 405 SLX با موتور TU5 در رنج قیمتی خودش جزء بهترین های بازاره

ایراداتی که شما اشاره کردین در مورد 405 GLX با موتور XU7 صدق میکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان 405slx مناسب تره یا سمندef7؟؟
    نظر خودم بیشتر رو405ولی اتاق سمند ودوسه تا آپشن بیشترش یه کم میچربه به 405 حتی کیفیت داشبورد سمند بهتره ولی جالبه خیلی هم زود به صدا می افته خصوصا درهاش وهمچنین ظاهرش اصلا جوون پسند نیست .
    فک کنم مصرف سوختشونم به یک اندازه باشه ؟
    سلام . دوست عزیز ef7 موتور خوبیه و با رفع شدن عیبهاش طی سالهای قبل الان واقعا گزینه مناسبی هست و از SLX قطعا بهتره. به حرفهای کوچه بازاری و دلال جماعت توجه نباید کرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •