تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: کمک برای دو برنامه ویرایش و افکت گذاری عکس

اگه نباشه جاش خالی می مونه wolfomid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض کمک برای دو برنامه ویرایش و افکت گذاری عکس

سلام، من دوتا برنامه ویرایش عکس دارم تو گوشیم
    یکیش کلی افکت داره ک باید دانلود کنی و وقتی دانلود کنی تا وقتی ک برنامه رو پاک نکردی تو گوشیت هست، سوال اولم اینه ک وقتی این افکت ها رو دانلود کردم، چطوری میتونم بدون روت کردن گوشی، از این نرم افزار بک آپ بگیرم ک اگه برنامه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم همه این افکت ها بهمراهش باشه؟ شنیدم اگه فولدر مخصوص این برنامه ک توی فولدر obb هست رو اگه کپی کنم و ی جا داشته باشم، بعد از اینکه برنامه رو نصب کردم و این فولدر رو ب فولدر obb منتقل کنم همه افکتهای دانلودیش برمیگرده، درسته؟
    دومین برنامه هم photo lab pro هست که کلی افکت داره ولی باید آنلاین باشیم. سوال دومم اینه ک راهی هست ک بشه افکتهای این برنامه رو دانلود کرد تا دیگه برای تبدیل عکس نیازی ب اینترنت نداشته باشه؟
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام، من دوتا برنامه ویرایش عکس دارم تو گوشیم
    یکیش کلی افکت داره ک باید دانلود کنی و وقتی دانلود کنی تا وقتی ک برنامه رو پاک نکردی تو گوشیت هست، سوال اولم اینه ک وقتی این افکت ها رو دانلود کردم، چطوری میتونم بدون روت کردن گوشی، از این نرم افزار بک آپ بگیرم ک اگه برنامه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم همه این افکت ها بهمراهش باشه؟ شنیدم اگه فولدر مخصوص این برنامه ک توی فولدر obb هست رو اگه کپی کنم و ی جا داشته باشم، بعد از اینکه برنامه رو نصب کردم و این فولدر رو ب فولدر obb منتقل کنم همه افکتهای دانلودیش برمیگرده، درسته؟
    دومین برنامه هم photo lab pro هست که کلی افکت داره ولی باید آنلاین باشیم. سوال دومم اینه ک راهی هست ک بشه افکتهای این برنامه رو دانلود کرد تا دیگه برای تبدیل عکس نیازی ب اینترنت نداشته باشه؟
    ممنون
    در مورد سوال اولت این امکان وجود داره که ابن برنامه فایل هاش رو توی data هم نگهداری کنه، از فولدر برنامه توی data هم یه بکاپ بگیر.
    Photo lab pro استفاده نکردم در جریان نیستم چطوری کار میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •