تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: پاک شدن مک بعد از نصب ویندوز 7

داره خودمونی میشه farokh007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض پاک شدن مک بعد از نصب ویندوز 7

با سلام خدمت دوستان من بعد از نصب ویندوز 7 با بوت کمپ و بعد از راه اندازی مجدد سیستم دیدم که اون اول کار که باید انتخاب کنی تو کدوم سیستم عامل وارد بشی یه لحظه ویندوز رو میاره و بعد خودش میاد داخل ویندوز (البته چیز دیگری هم برای انتخاب وجود نداره)اصلا انگار چیزی به نام مک نبوده اما درایو مک توی مای کامپیوترم موجوده و حجم داره و فایلاش موجوده اما با این حال بوت نمیشه توی msconfig ویندوز هم غیر از 7 چیزی نیست
    این لپ تاپ ماله دوستمه داد به من ویندوز براش نصب کنم در ضمن اینم بگم لپ تاپش سی دی یا چیزی نداره !! چیکار کنم؟ به دادم برسید......

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamlider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان من بعد از نصب ویندوز 7 با بوت کمپ و بعد از راه اندازی مجدد سیستم دیدم که اون اول کار که باید انتخاب کنی تو کدوم سیستم عامل وارد بشی یه لحظه ویندوز رو میاره و بعد خودش میاد داخل ویندوز (البته چیز دیگری هم برای انتخاب وجود نداره)اصلا انگار چیزی به نام مک نبوده اما درایو مک توی مای کامپیوترم موجوده و حجم داره و فایلاش موجوده اما با این حال بوت نمیشه توی msconfig ویندوز هم غیر از 7 چیزی نیست
    این لپ تاپ ماله دوستمه داد به من ویندوز براش نصب کنم در ضمن اینم بگم لپ تاپش سی دی یا چیزی نداره !! چیکار کنم؟ به دادم برسید......
    سلام پاک که نشده 2 تا راه وجود داره اول اینکه بد رستارت ویندوز موقع بالا امدن دکمه آپشن رو نگه دارین

راه بعدی برید داخل ویندوز کنترل پانل و بوت کمپ رو اجرا کنین و اونجا سیستم عامل مک خود را برای بوت انتخاب کنید.

داره خودمونی میشه farokh007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ا چه جالب !!!!!! دستت درد نکنه فکر کردم خراب کاری کردما.......

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •