تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: افت شدید سرعت اینترنت های 3G در بعضی از مناظق تهران

داره خودمونی میشه ali_parlous's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تیران P:

پيش فرض افت شدید سرعت اینترنت های 3G در بعضی از مناظق تهران

با سلام، من یک گوشی سامسونگ note 4 دارم از مدل های 3G که 4G رو ساپرت نمیکنه، 3 روز پیش مورخ 1396/07/24 به مدت 6 ساعت کلا سیم کارت های همراه اول از کار افتاده تو محدوده انتهای جلال تقاطع اشرفی اصفهانی، به صورتی که کلا گوشی های دارای سیم کارت همراه اول no signal شدند، وقتی دوباره آنتن برگشت متوجه شدم سرعت اینترنت خیلی ضعیف شده، اول فکر کردم که موقتی هستش و درست میشه ولی نشد، شروع کردم به تست با توجه به این 3 عدد گوشی هوشمند دارم و با 3 سیم کارت همراه اول، سرعت تو هر سه تا خیلی کند بود (در حد 10 کیلو بایت دانلود و 1 کیلوبایت آپلود) بقیه دوستان هم این مشکل رو داشتن تا لحظه ای که یک گوشی 4G وارد تست شد و فهمیدیم تغییری که دادن باعث شده گوشی های 4G با سرعت خیلی خوب کار کنن (تقریبا 2.5 مگا بایت) ولی گوشی های 3G به شدت سرعتش کم شده، من قبلا با همین گوشی note 4 به صورت همیشگی سرعت دانلود 1 مگا بایت تا 1.5 مگا بایت داشتم ولی بعد از اون قطعی کلی همراه اول شده 10 کیلو بایت دانلود که خیلی عذاب آور هستش. قبل اینکه متوجه بشم این قضیه رو که فقط 3G ها مشکل دارن حتی رفتم سیم کارت جدید گرفتم ولی بازم این مشکل هنوز است، یعنی تو این مملکت قبل از تغییر تنظیمات به این گستردگی یک نفر نیست این مشکلات رو پیشبینی کنه؟ الان من باید برم 3 تا گوشی 4G بگیرم؟ واقعا جای تاسف داره، دوستان اگر راهکاری دارین لطفا ارائه بدین که من تو هزینه تعویض هز سه گوشی نیوفتم.

لازم به ذکر هستش وقتی این محدوده رو رد میکنم مثلا میرم میدان توحید سرعت برمیگرده رو 1 مگابایت دانلود
    Last edited by ali_parlous; 19-10-2017 at 00:23.

2. این کاربر از ali_parlous بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام. از این مشکلات در اپراتورهای ایران زیاد هست. منطقه ای هم که من هستم سرعت دانلود 3g همراه اول 200 کیلو بایت هست ولی 4g بین 1.5 تا 4 مگابایت.
    حتما زنگ بزنید پشتیبانی و مشکل رو بگید

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تیران P:

پيش فرض

تماس گرفتم میگن هیچ تغییری ما ندادیم، میگم پس چرا 6 ساعت کل همراه اول های منطقه قطع بوده میگه نمیدونم

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017
    محل سكونت
    خطه دلاور پرور

پيش فرض

3G ؟ تهران که تا تو دروازه شابدالعظیم و از اون ور ابعلی 4.5G داره . حتما افت از خودتونه یا شاید گوشیتون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

با سلام، من یک گوشی سامسونگ note 4 دارم از مدل های 3G که 4G رو ساپرت نمیکنه، 3 روز پیش مورخ 1396/07/24 به مدت 6 ساعت کلا سیم کارت های همراه اول از کار افتاده تو محدوده انتهای جلال تقاطع اشرفی اصفهانی، به صورتی که کلا گوشی های دارای سیم کارت همراه اول no signal شدند، وقتی دوباره آنتن برگشت متوجه شدم سرعت اینترنت خیلی ضعیف شده، اول فکر کردم که موقتی هستش و درست میشه ولی نشد، شروع کردم به تست با توجه به این 3 عدد گوشی هوشمند دارم و با 3 سیم کارت همراه اول، سرعت تو هر سه تا خیلی کند بود (در حد 10 کیلو بایت دانلود و 1 کیلوبایت آپلود) بقیه دوستان هم این مشکل رو داشتن تا لحظه ای که یک گوشی 4G وارد تست شد و فهمیدیم تغییری که دادن باعث شده گوشی های 4G با سرعت خیلی خوب کار کنن (تقریبا 2.5 مگا بایت) ولی گوشی های 3G به شدت سرعتش کم شده، من قبلا با همین گوشی note 4 به صورت همیشگی سرعت دانلود 1 مگا بایت تا 1.5 مگا بایت داشتم ولی بعد از اون قطعی کلی همراه اول شده 10 کیلو بایت دانلود که خیلی عذاب آور هستش. قبل اینکه متوجه بشم این قضیه رو که فقط 3G ها مشکل دارن حتی رفتم سیم کارت جدید گرفتم ولی بازم این مشکل هنوز است، یعنی تو این مملکت قبل از تغییر تنظیمات به این گستردگی یک نفر نیست این مشکلات رو پیشبینی کنه؟ الان من باید برم 3 تا گوشی 4G بگیرم؟ واقعا جای تاسف داره، دوستان اگر راهکاری دارین لطفا ارائه بدین که من تو هزینه تعویض هز سه گوشی نیوفتم.

لازم به ذکر هستش وقتی این محدوده رو رد میکنم مثلا میرم میدان توحید سرعت برمیگرده رو 1 مگابایت دانلود
    همین درخواست رو به وزارت ارتباطات بدید ،باهاتون تماس گرفتن کل موضوع رو باز توضیح بدید و تا زمان درست شدن موضوع به هیچ عنوان کوتاه نیاین،اگر شکایت رو بستن باز تجدید نظر کنید،اگر باز بستن دوباره شکایت کنید و موضوع رو از اول شروع کنید،مجبور میشن مشکل رو برطرف کنن.

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تیران P:

پيش فرض

عرض کردم هر 3 تا گوشی من فقط 3g دارن، البته همین سرعت 1 مگا بایت بر ثانیه هم جواب منو میده ولی الان مشکل اینه که شده 10 کیلو بایت نه من تمامی دوستان دارای 3g تو این منطقه
    Last edited by ali_parlous; 21-10-2017 at 18:34.

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تیران P:

پيش فرض

همین درخواست رو به وزارت ارتباطات بدید ،باهاتون تماس گرفتن کل موضوع رو باز توضیح بدید و تا زمان درست شدن موضوع به هیچ عنوان کوتاه نیاین،اگر شکایت رو بستن باز تجدید نظر کنید،اگر باز بستن دوباره شکایت کنید و موضوع رو از اول شروع کنید،مجبور میشن مشکل رو برطرف کنن.
    بالاخره انقدر من و همکاران تماس گرفتیم با پشتیبانی همراه اول درست کردن مشکل رو هر چی که بود، دوباره سرعت برگشت رو بالای 1 مگا بایت

9. این کاربر از ali_parlous بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

شهر ما هم سرعت کمه ترجی تو سایت 195 شکایت ثبت کردم گفتن تا 30 مهر درست میشه الان 1آبان شده هنوز درست نشده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •