تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: غلظت خون و این علائم نشانه چیست؟

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

14 غلظت خون و این علائم نشانه چیست؟

سلام

تقریبا یک ماهی است که حالات گیجی و منگی (سرگیجه نیست ولی کمی عدم تعادل دارم)، عدم تمرکز، خستگی، خواب رفتن دست و پاها (هنگام چهار زانو نشستن یا دراز کشیدن بر روی یک دست) و سبکی سر دارم. آزمایش خون دادم و معلوم شد غلظت خون دارم (مقدار غلظت خون 17.5) به یک دکتر متخصص عفونی رفتم و تشخیص داد غلظت خون باشه و به اندازه 300 یا 400 سی سی خون دادم تقریبا دو روز حالم بهتر بود (کاملا خوب نشده بودم) بعد دوباره همون حالات اول برگشت چند روز بعد به یک دکتر متخصص گوش و حلق وبینی رفتم گوش هامو چک کرد و چنتا تست شنوایی سنجی و تعادل سنجی نوشت و انجام دادم و مشکلی نداشتم. به نظر شما باید دوباره خون بدم چون دوهفته پیش خون داده بودم یا نه؟

وزن: 72
    قد:174
    گروه خونی: A+
    سابقه هیچ نوع بیماری هم نداشتم

با تشکر

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

سلام

تقریبا یک ماهی است که حالات گیجی و منگی (سرگیجه نیست ولی کمی عدم تعادل دارم)، عدم تمرکز، خستگی، خواب رفتن دست و پاها (هنگام چهار زانو نشستن یا دراز کشیدن بر روی یک دست) و سبکی سر دارم. آزمایش خون دادم و معلوم شد غلظت خون دارم (مقدار غلظت خون 17.5) به یک دکتر متخصص عفونی رفتم و تشخیص داد غلظت خون باشه و به اندازه 300 یا 400 سی سی خون دادم تقریبا دو روز حالم بهتر بود (کاملا خوب نشده بودم) بعد دوباره همون حالات اول برگشت چند روز بعد به یک دکتر متخصص گوش و حلق وبینی رفتم گوش هامو چک کرد و چنتا تست شنوایی سنجی و تعادل سنجی نوشت و انجام دادم و مشکلی نداشتم. به نظر شما باید دوباره خون بدم چون دوهفته پیش خون داده بودم یا نه؟

وزن: 72
    قد:174
    گروه خونی: A+
    سابقه هیچ نوع بیماری هم نداشتم

با تشکر
    به متخصص خون مراجعه کنید.
    منم بدون هیچ دلیلی غلظت خون و زیادی آهن دارم.دو بار 400 سی سی خون دادم.آزمایش های مغز استخوان و گازهای خون و سونوگرافی کبد و کلیه و قلب و .... همه رو رفتم.مشخص شد زنتیکیه و نمیشه کاریش کرد.دکتر آسپیرین هر روز یکی تجویز کرد.
    شما هم حتما متخصص خون برید.

3. این کاربر از Rhodes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

به متخصص خون مراجعه کنید.
    منم بدون هیچ دلیلی غلظت خون و زیادی آهن دارم.دو بار 400 سی سی خون دادم.آزمایش های مغز استخوان و گازهای خون و سونوگرافی کبد و کلیه و قلب و .... همه رو رفتم.مشخص شد زنتیکیه و نمیشه کاریش کرد.دکتر آسپیرین هر روز یکی تجویز کرد.
    شما هم حتما متخصص خون برید.

آیا شما هم تپش قلب بالایی داشتید و دارید؟ مثلا وقتی از پله بالا می روم زود خسته می شوم و نفس نفس می زنم. الان که قرص آسپیرین مصرف می کنید بهترید و علائم بیماری اتان کمتر شده است؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •